Mezzo Music Restaurant Budapest
1122 Budapest, Maros u. 28.

Mezzo Music Restaurant Budapest a térképen

Mezzo Music Restaurant Budapest értékelése:

H-P 08:00-24:00
Szo 12:00-24:00
V 12:00-22:00
étterem
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
jazz
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
Nagyterem - max. 65 fő
Télikert - max. 40 fő
Klub - max. 16 fő
Visa, EC/MC, Amex
Paulaner

Mezzo Music Restaurant Budapest bemutatkozása

Éttermünket 1994-ben nyitottuk meg Budapest egyik első angol stílusú helyeként.

2010-ben teljes felújítás következett, melynek során beépítettük a teraszt, megújult a külső és a belső is.

A konyha az igényes alapanyagokból ... Tovább >>
Éttermünket 1994-ben nyitottuk meg Budapest egyik első angol stílusú helyeként.

A konyha az igényes alapanyagokból továbbra is hagyományos magyar ételeket készít, ám a legmodernebb technológiával.

Széles borválasztékunkban nagy pincészetek és kis kézműves borászok tételei egyaránt megtalálhatóak.

Esténként élő jazz szól háttérként, a szakma nagyjai szereplésével.

A télikertben már 8 órától reggelizni lehet és éjfélkor zárunk.

Rendszeresen tartanak nálunk sajtótájékoztatókat, születésnapokat, esküvőket, zárt körű rendezvényeket 100 főig.

Mezzo Music Restaurant Budapest képei

Mezzo Music Restaurant Budapest vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Visszafogott: a hangulat pozitív értelemben az, nagyon elegáns, barátságos, meghitt mind a berendezés, mind a zene. Nagyon jól kitalálták. A felszolgálás profi. Visszafogott: az ételek nekem kicsit túl visszafogottak. Újhullámos nemzetközi konyha úgy, hogy közben látszik, hogy igyekeznek minden ízlésnek megfelelni. Lehetnének bátrabbak!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
A család Budapesten találkozott. Előre lefoglaltuk a helyet. 9-en voltunk, és mindenki úgy állt fel a végén, ez igen, szuper hely. Az ételek, a feeling, a zene, a pincérek, az italok, minden tökéletes volt. Jót beszélgettünk közben, soha nem zavartak a pincérek, észrevétlenül, de ott voltak. A tálalás szemet gyönyörködtető, az ízek mennyeiek.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nincs kétségem, ez egy közel hibátlan hely. Dolgom volt erre, a belépés után a tulajdonos fogadott, érdeklődött, hogy mi járatban lennék, mit segíthet, majd meg is egyeztünk, hogy én itt enni fogok, tessék, parancsoljak, bárhol. . . a kiszolgálás nagyon figyelemre méltó!

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 15.
Tegnap vacsoráztunk ott. A zongorista kiváló volt, hangarő, számok, stb. mindent jól eltalált. Választék és ételek minősége csak közepes volt, tálalást lényegében a fekete szerű tányér dobja fel, de nem nagy durr. A világítás, belső dekor az ötös. Ellenben fizetéskor kihozta a felszolgáló a proforma számlát fizettetni. Szégyen, hogy ilyen helyen is eltitkolják az adót.
Cegléd
Gyöngyös

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
A Széll Kálmán tértől néhány percnyi sétára, a Városmajorban található kifejezetten elegáns, igényes étterem, amely a 90-es években John Bull Pubként működött és elég népszerű helynek számított. A Mezzo egy kicsit feszengős, sznob a hangulat, nem az a hely, ahová bemennék farmerben, vagy akár valami laza, sportos ruhában Inkább jómódú üzletemberek, polgári családok, és inkább a középkorú és idősebb generáció számára lehet szimpatikus.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 16. - 6 látogató hasznosnak vélte
Családi meghívásra mentünk a Mezzoba, kicsit szűkös, nagyon elegáns, hangulatos hely, pont olyan, ahol az ember nem mer hangosabban megszólalni, mert fél, hogy kinézik. Az ételsor is a helyhez illően elegáns és finom volt, a számomra megunhatatlan húslevest ettem, majd libamájat bélszínnel, ezt mindenkinek ajánlom (különösen, ha a meghívó fizet. .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Hangulatos hely, nagyon jó az élőzene. Nekünk túl feszes volt a hangulat. Összességében finom ételek.

2014. áprilisban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam ebben az étteremben. Elegáns, jól berendezett étterem. Különösen a világítást találták el. Egy étteremnél a világításnak döntő szerepe van szerintem és itt a meleg és hideg fények aránya éppen mgfelelő. A kiszolgálás elsőrangú és az ételek is finomak, bár egy kicsit több ötletet vártam volna egy ilyen étteremnél.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 19.
Karacsonyi céges ebéden jartunk ott a kollégaimmal. Nem túlzok, de évek óta nem ettem ennyire finomat! Emellett kedves a kiszolgalas, jó a hangulat, ízletes borok. Maga a hely is izlésesen berendezett, az asztalok modern, de hangulatos terítése kulön szót érdemel. Koncereten még nem volt alkalmam részt venni, de ezutan az ebéd utan biztosan elmegyek majd egyre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Locsolóbál belépővel, lovaskocsikázással, szauna és jacuzzi használattal, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.11. - 2020.04.13.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.000 - 58.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2021.01.03.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.226 - 40.658,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
3 nap/2 éjszaka 18.352 - 25.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre