Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest

2,9
palacsintázó
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér BudapestNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 8.a párjával járt itt
Utazásból hazatérve farkaséhesen beestünk Nagyi palacsintázójába. Először valami édességre gondoltunk, de az étlapon megláttuk a kétféle finom leves ajánlatukat. A gulyásleves és a tárkonyos raguleves olyan dús, ízletes volt, hogy utána már nem is tudtunk mást enni. Kellemes vacsorázás volt a teraszon kint ülve, a délutáni nyüzsgő forgatagot nézve.
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. május 1.a párjával járt itt
Korábban szerettem, a legutóbbi látogatás hatalmas csalódás volt, most - ma reggel - ismét remek helynek bizonyult. Nem tudom mitől függ az aktuális helyzet, de a mai reggelen dolgozó / kiszolgáló hölgy rendkívül kedvesen és barátságosan fogadta a vendégeket, ezen kívül az étlaptól eltérően is megcsinálta a palacsinta változatokat. Igazi vendéglátó!
2019. augusztus 12.barátokkal járt itt
Városnézés . . Beiktatva a palacsintázó. . . Régen voltam, de most egy kis csalódást okozott, fogjuk nagy forgalomra é s nyári melegre. . Sor é külföldi hangzavar. . Sós, édes, minden félé. . Aránylag mérsékelt árban. . 250 Ft. . . A tálalás- gusztusos, porcukorral megszórva késsel villával hamar. .
2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Városi barangolás közben ugrottunk be egy kávéra és egy kis palacsintára. A hölgy nagyon kedves, gyors és figyelmes volt a kiszolgálásnál. Mi teljesen elégedettek voltunk vele. Rendezett tiszta hely. A kávé jó volt a választott palacsinta és az ízesítés is finom volt. Sok külföldi volt a hölgy perfektül beszélt velük és kedvesen szolgálta ki a vendégeket.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 17.barátokkal járt itt
Ez az egyetlen "Nagyi palacsintázója", ahol eddig jártam, de mivel elégedett vagyok a hellyel, ezért mindig ide térek be, ha palacsintázni van kedvem. Óriási választékkal rendelkeznek, rengeteg íz közül lehet választani. 3-4 palacsintától bár nem lehet jól lakni még akkor sem, ha rendesen meg van pakolva gyümölcsökkel, de az íze nagyon finom.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2014. május 5.egyedül járt itt
Évekkel ezelőtt többször jártam már itt, akkor összességében jó emlékeim voltak, aztán nem esett útba. Legutóbbi látogatásom alapján azonban csalódás volt a hely. A kedvezőbb ár miatt úgy gondoltam, egy menüt választok, ami összesen 4 db palacsintát tartalmazott: 2 db édeset (csokikrémes), amely gyakorlatilag higított csokipudingos tölteléket jelentett, amelyre rászórtak egy kiskanálnyi tortadíszítő csokireszeléket és 3 szem meggy befőttet.
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Külső képNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Külső képNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Étlap/itallapNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 19.egyedül járt itt
Non-stop nyitvatartású palacsintázó a batyi téren. Sós és édes palacsinták különböző kombinációi kaphatóak, emellett leves, kávé.
Népszerű gyorsétterem, a pultnál két lány szolgál ki, előttük szinte mindig kígyózó sor áll. A földszinten is és az emeleten is le lehet ülni, viszont a fenti emeletre csigalépcső vezet, ahová a feljutáskor kezünben a tálcával nagyon figyelni kell. :)
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 18.barátokkal járt itt
Nem olyan régen voltam a palacsintázóban és szomorúan tapasztaltam, hogy a palacsinták kisebbek és valahogy az ízük sem a régi. Vagy éppen egy rossz napot fogtam ki, mert általában semmi gondom nem volt az ízükkel. A túrós palacsintán kicsit agonizáltam, hogy megegyem-e, mert túl folyékony volt, de nem volt romlott.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2013. április 11.barátokkal járt itt
Évek óta járok erre a helyre és mindig maximálisan meg voltam velük elégedve. De amit 2013. 04 . 06. -án tapasztaltam, az némileg visszavetette a látogatási kedvemet. Az ízek változatlanul finomak és a választék is bőséges. Azonban a személyzetre mindez nem mondható el. A pult mögött álló 4-5-6 lány közül egy szolgált ki, egy néha besegített, de a többiek csak fecsegtek.
Gyenge 2022. április 15.a párjával járt itt
Elég lepukkant hely. A falon a vakolat pereg le, az asztalok régiek, műanyag csíkokon kell átvergődni magad, ha be vagy ki akarsz jutni. A palacsinta pedig egy felmelegített maradék benyomását kelti.