Szeráj Török Étterem Budapest

gyorsétterem, streetfood
Szeráj Török Étterem Budapest
Szeráj Török Étterem BudapestSzeráj Török Étterem Budapest
Szeráj Török Étterem BudapestSzeráj Török Étterem Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény
Tavaszi wellness élmény
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca

Szeráj Török Étterem Budapest vélemények

2013. június 7.a párjával járt itt
Nekem továbbra is a kedvenc török gyorséttermem Budapesten. Bár elég üzemszerű a működésük, de nagyon finomak az ételek. A kenyerük joghurtos padlizsánnal egyszerű, de verhetetlen. És itt is ingyen kérhetsz jó cukros török teát. A Szeráj ráadásul láthatóan a budapesti török közösség találkozóhelye is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 16.barátokkal járt itt
A Szeráj az a hely, ami valahogy mindig útba esik mikor elmegyünk bulizni. Buli előtt, vagy buli után biztosan betérünk és eszünk egy gyrost. Szerintem, nagyon finom az ízviláguk és kellően át van sütve a hús. Szerencsére, még eddig nem ettem nálunk rossz ételt. Esténként sokan "vacsoráznak" itt, amitől a hangulat is jó.
2013. március 26.barátokkal járt itt
Az egyik legnagyobb forgalmú gyrosos, annak minden előnyével és hátrányával. Az ételekre figyelnek, nem ettem még ott rosszul elkészített ételt, és mivel sok a vendég, mindig érkezik a friss utánpótlás, nem egész nap a pult mögött aszalódott cafatokból kell válogatnunk. Viszont a nagy tömeg miatt nagy a zaj is, és sokszor nehéz asztalt találni. De barátiak az árak, és nagy a választék.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. október 26.gyerekekkel járt itt
Ez a hely már akkor a kedvencünk volt, amikor a lassan 18 éves fiam meg sem született. Hihetetlen, milyen régóta járunk ide, és fogyasztjuk a kedvenceinket. Most kisebb kihagyás 2-3 év,- után látogattunk el újra ide. Bizonyos jó tulajdonságok még mindig megvannak, bőséges kínálat, kedvező árak, gyors kiszolgálás, elegendő ülőhely.
Átlagos 2018. október 30.a párjával járt itt
Négy és fél éve voltunk utoljára az étteremben, majd a napokban egy margitszigeti séta után a régi idők emlékére betértünk újra. A menza jelleg nem változott, sorállás, áttekinthetetlen kínálat, az étel megrendelése után előrehaladva látod meg, hogy mi a naponta változó kínálat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 9.barátokkal járt itt
Napok óta vágytam egy gyrosra, így betértem a közeli Szerájba a barátommal, bár ne tettem volna. Amit a kezünkbe nyomtak, fogásra is furcsa volt, teljesen hideg. No de ami a pitában volt: lében úszó saláta, teljesen íztelen, sem a kért hagyma és csípős íz nem volt benne, alatta teljesen íztelen jéghideg, kevés hús.
Átlagos 2013. október 12.a párjával járt itt
Sokáig nyitva vannak, hetkoznap is reggel 5-6 kozott zarnak. Frissek az ételek és a választék egész jó, megtalalhatoak a szokasos torok etelek, vegyitve az ejszakai gyorséttermek mindenkori kinalataval (gyros pitaban, gyros tal stb. . . ) A kiszolgálás gyors, kedvesek. A lencseleves nagyon finom es laktato. Valamint a török alma tea kihagyhatatlan! !
Átlagos 2013. április 11.barátokkal járt itt
Ha éjjel akarunk a városban viszonylag központi helyen leülni valakivel, és nem akarunk vagyonokat kifizetni, akkor ideális a hely. A sztenderd török büfé kínálat kapható a salátáktól kezdve egész az olajos nehéz keleti édességekig. Hatalmas hodály, önkiszolgáló pulttal, gyorséttermi hangulata van, és tulajdonképpen az is.
Átlagos 2013. március 22. járt itt
A szerájt talán nem kell senkinek bemutatni, a buliba induló, buliból hazatérő, két szórakozóhely között megéhező fiatalok gyűjtőhelye. Nem kimagasló a színvonala, de mindig jólesik betérni. Az én kedvencem a joghurtos padlizsán saláta, de bármit is kérek, megfelelő az adag és a minőség. Megmaradt ugyan gyorsétteremnek, de a választék nagyon széles.
Szörnyű 2016. május 18.a párjával járt itt
Csúszott az üzleti tárgyalásunk ezért úgy döntöttünk gyorsan együnk valamit. Útba esett a Szeráj, hát bementünk. Nem kellett volna. Voltam Törökországban (egy hónapig, és nem szállodában) ezért a mércét az ottani tapasztalatomhoz igazítom. Ez nagy hiba. Köszönés után először megkérdeztem német vagy török módon készítik a dönert?