Szeráj Török Étterem Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Szeráj Török Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2016. május 18.a párjával járt itt
Csúszott az üzleti tárgyalásunk ezért úgy döntöttünk gyorsan együnk valamit. Útba esett a Szeráj, hát bementünk. Nem kellett volna. Voltam Törökországban (egy hónapig, és nem szállodában) ezért a mércét az ottani tapasztalatomhoz igazítom. Ez nagy hiba. Köszönés után először megkérdeztem német vagy török módon készítik a dönert?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. október 26.gyerekekkel járt itt
Ez a hely már akkor a kedvencünk volt, amikor a lassan 18 éves fiam meg sem született. Hihetetlen, milyen régóta járunk ide, és fogyasztjuk a kedvenceinket. Most kisebb kihagyás 2-3 év,- után látogattunk el újra ide. Bizonyos jó tulajdonságok még mindig megvannak, bőséges kínálat, kedvező árak, gyors kiszolgálás, elegendő ülőhely.
Átlagos 2018. október 30.a párjával járt itt
Négy és fél éve voltunk utoljára az étteremben, majd a napokban egy margitszigeti séta után a régi idők emlékére betértünk újra. A menza jelleg nem változott, sorállás, áttekinthetetlen kínálat, az étel megrendelése után előrehaladva látod meg, hogy mi a naponta változó kínálat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 9.barátokkal járt itt
Napok óta vágytam egy gyrosra, így betértem a közeli Szerájba a barátommal, bár ne tettem volna. Amit a kezünkbe nyomtak, fogásra is furcsa volt, teljesen hideg. No de ami a pitában volt: lében úszó saláta, teljesen íztelen, sem a kért hagyma és csípős íz nem volt benne, alatta teljesen íztelen jéghideg, kevés hús.
Átlagos 2013. október 12.a párjával járt itt
Sokáig nyitva vannak, hetkoznap is reggel 5-6 kozott zarnak. Frissek az ételek és a választék egész jó, megtalalhatoak a szokasos torok etelek, vegyitve az ejszakai gyorséttermek mindenkori kinalataval (gyros pitaban, gyros tal stb. . . ) A kiszolgálás gyors, kedvesek. A lencseleves nagyon finom es laktato. Valamint a török alma tea kihagyhatatlan! !
Átlagos 2013. április 11.barátokkal járt itt
Ha éjjel akarunk a városban viszonylag központi helyen leülni valakivel, és nem akarunk vagyonokat kifizetni, akkor ideális a hely. A sztenderd török büfé kínálat kapható a salátáktól kezdve egész az olajos nehéz keleti édességekig. Hatalmas hodály, önkiszolgáló pulttal, gyorséttermi hangulata van, és tulajdonképpen az is.
Átlagos 2013. március 22. járt itt
A szerájt talán nem kell senkinek bemutatni, a buliba induló, buliból hazatérő, két szórakozóhely között megéhező fiatalok gyűjtőhelye. Nem kimagasló a színvonala, de mindig jólesik betérni. Az én kedvencem a joghurtos padlizsán saláta, de bármit is kérek, megfelelő az adag és a minőség. Megmaradt ugyan gyorsétteremnek, de a választék nagyon széles.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
2022. október 9.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt, amikor megnyílt, új volt ez az étterem, a környéken dolgoztam, és szerettünk ide járni a kollégáimmal. Aztán elkerültem innen, de a múlt héten arra jártunk a párommal, és erősen kései ebédidőben betértünk enni valami keveset. A hajdani kedvenceim még mindig kaphatóak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2022. október 1.egyedül járt itt
Véletlen választás volt, nem erre készültem, bár, már olvastam a törökök rendkívül jó ételeiről. Ebédidő volt, gondoltam kipróbálom. Lehet, hogy én tettem magasra a mércét? Kicsit csalódás volt. Tömeg állt sorban, alig lehetett látni, hogy mit is szeretnék enni, viszont ennek ellenére udvariasan elmondták, hogy mi micsoda.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2022. február 20.egyedül járt itt
A Szeráj volt az egyik első török étterem Budapesten, amelyet talán nincs aki ne ismerne a városban. Központi elhelyezkedése (a Nagykörúton, Nyugati - Jászai között), hosszú nyitva tartása - minden nap késő estébe, éjszakába nyúlóan.
Szeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Külső képSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Külső képSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - Külső képSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/ital