Szeráj Török Étterem Budapest

Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula

Szeráj Török Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. november 15. járt itt
HÉTVÉGI BUDAPESTI KIRÁNDULÁSUNK . . EBÉD ASZERÁJ ÉTTREMBEN, SÉTA KÖZBEN UTBAESETT. . . ÖNKISZOLGÁLÓ ÉTTREM, SZUPER TISZTASÁG, EMELETES, AZ ÉTELEK A PULTBAN SZINTE ETETIK , KINÁLJÁK MAGUKAT. SOKAN DOLGOZNNAK, IGEN GYORS TEMPOBAN FRISS TÖRÖK ÉTELEKET KINÁLNAK. EGY TÖRÖK LEPÉNYT ETTÜNK, AMI ANGYON FINOM VOLT. 15 PERC ALATT IGEN JÓL LAKTUNK.
ELFOGY A TÁLCA, RÖGTÖN POTOLJÁK. AJÁNLOM MEGÉRI.
Kiváló 2015. november 16.barátokkal járt itt
Az egyik legjobb gyorsétterem. Az ételek frissek, a kínálat bőséges, aki szereti a sok zöldséget a tányérján, annak van lehetősége itt arra, hogy ne csak a hús-köret verzió nézzen vissza rá. Az ár/érték arány teljesen jó. Nem tudok rosszat mondani a helyre. Népszerűsége miatt, sokszor zsúfolt, ennek ellenére a tisztaság nem csorbul.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 26.gyerekekkel járt itt
Régen kedvenc helyünk volt, most hosszú idő kihagyása után tértünk be újra. A kínálat most is bőséges, leves, főételek saláták desszertek. Sokféle dolgot vettünk, minden nagyon nagyon finom volt. Most is úgy volt, mint régen, hogy hosszú sorból úgy tűnik, hogy nem lesz helyünk, de mire odaérünk mindig lesz.
Kiváló 2014. május 1. járt itt
Nem igazán járok gyorsétterembe de ha igen akkor csak is a méltán népszerű Szerájba!
A tömeg ellenére mindig gyors a kiszolgálás és bőséges a választék. Kedvemre valók az ízek. Sokfélét kipróbáltam már és eddig minden nagyon ízlett! Legtöbbször gyrost vagy kebabot eszem.
Desszertnek baklavát vagy sült rizst.
Szerintem azt adja amit elvárhatunk tőle.
Kiváló 2014. február 18.barátokkal járt itt
A legtutibb gyorsétterem Budapesten. Ha mászkálok a városban és megéhezem, ha csak tehetem, itt kajálok már évek óta: gyors-finom-friss és mindig nyitva van. Soha nem vártam még sokat, mindig nagy volt a választék, jó áron, tényleg minőségi alapanyagokból készül minden.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 11.a párjával járt itt
Az egyik legrégibb és legjobb török. Vasárnap délben mentünk, full tele volt. de 3 percet se álltunk. rengeteg kedves mosolygós kiszolgáló, teljesen friss, meleg (! ) étel, semmi mikrózás, minden friss. élelmiszerbiztonság tuti, nem 30 hanem 60 fokon vannak az ételek, amíg el nem fogynak (úgy 5 perc alatt).
Kiváló 2013. november 22. járt itt
A környék legfinomabb kebabja, ahol végre nem Erős Pista a csípős szósz. A kínálat nagy, az árak korrektek, a kiszolgálás gyors és a török fiúk nagyon helyesek :))
Szabad asztal mindig van, hatalmas a hely és mindig sokan vannak (nem véletlen). A tisztasággal sosem volt gondom, a mosdó mindig minden napszakban kifogástalan volt, az asztalok tisztaságára is nagyon odafigyelnek.
Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
Két kezemen sem tudnám megszámlálni, hogy hányszor mentett meg az éhhaláltól ez a török kajálda. Senki ne essen tévedésbe, itt nem fogtok különleges kulináris élménnyel találkozni. Ez egy gyorsétterem a jobbik fajtából. Becsülettel helyt áll az összes napszakban. Az ételek frissek és finomak. Remek árérték arány.
Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
Török hangulat a belvárosban. Finom ízletes ételek, isteni lencseleves, török kenyér, padlizsánkrém,felejthetetlen borjú gyros, isteni édességek. És még sorolhatnám a sok finomságot. A legjobb török étterem a városban. Kedves, segítőkész, gyors kiszolgálás. Jól megközelíthető.
Mindenkinek bátran ajánlom, kedvező ár.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
2022. október 9.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt, amikor megnyílt, új volt ez az étterem, a környéken dolgoztam, és szerettünk ide járni a kollégáimmal. Aztán elkerültem innen, de a múlt héten arra jártunk a párommal, és erősen kései ebédidőben betértünk enni valami keveset. A hajdani kedvenceim még mindig kaphatóak!