Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Jó volt egy pillanatra megállni ebben a rohanó világban, és részese lenni az ízek csodálatos kavalkádjának. Mint házassági évfordulóját ünneplőként. Feleségemmel végig ettük az egész svédasztalt. Hát mit is mondhatnék. Csak „kedvenceink” gyarapodásának lettünk a tanúi. A kiszolgálás megfelelően udvarias, nem tolakodó és nagyon kedves volt.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Emlékezetes születésnapi ebédet töltöttem itt a családommal (6 felnőtt és 1 baba), a nyári kánikula idején itt kellemes volt a hőmérséklet is. Az étkek csalogatóbbnál csalogatóbbak, bőséges a választék, a sushitól a szarvaspörköltön át a grillig minden van. Külön tetszett a frissen facsart narancslé, amit az ember szintén magának készít.
Kiváló 2016. április 12., kollégákkal járt itt
Legutóbb a kollégákkal jártunk itt. Imádjuk a helyet, ahol kötetlenül lehet beszélgetni, nem zavarnak meg a pincérek, nem kell megvárnunk, míg mindenki megkapja az adott fogást. Ez 10-12 embernél különösen macerás. Mindenki megy és kiszolgálja magát. Van minden, mi szem-szájnak ingere. Az ételek minősége kiváló.
Kiváló 2016. április 1.a párjával járt itt
Hétköznap délben látogattuk meg azt a helyet, melyet már évek óta terveztünk, hiszen nagyon sokszor elmentünk mellette. Nem volt asztalfoglalásunk, mégis talált nekünk egyet a segítőkész pincér. 100-féle ételt hirdetnek, de szerintem meg is volt annyi. A szódavíz ingyen volt. Wifi is van, de én ilyen helyen inkább a gasztronómiával foglalkozom.
Kiváló 2015. december 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. A családi eseményeket sokszor itt ünnepeljük, mindenki nagyevő lévén. A babasarok is nagyon kellemes, már járó gyerekkel érkezőknek. Az ültetők odafigyelnek, hogy a gyerekes családok ennek közelében kapjanak asztalt. Összességében bárkinek szívesen ajánlom céges rendezvényekre is, mert tágas leválasztható hely is van.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
Kiváló 2015. november 12.családjával járt itt
Nem vagyunk nagy Trófealátogatók, életemben talán három alkalommal volt szerencsém hozzá. Most úgy esett, hogy pont Márton napján, születésnapi ajándékként kaptam egy lehetőséget. A jeles nap alkalmából kínált különleges ételek is vonzottak minket a kipróbálásra. Hétköznap vacsoraidőben teltház volt.
Kiváló 2015. november 2.gyerekekkel járt itt
Ugyan én egyáltalán nem szeretem a tömeget, de ez az étterem még evvel együtt is nagyon jó. Rengeteg a pincér és mind segítőkész. Mivel maga az étterem pedig svédasztalos, így az adagra senkinek nem lehet panasza. Ráadásul a gyerekeknek 12 éves kor alatt ingyenes (külön gyereksarokkal), így gyerekes családoknak abszolút megnyerő.
Kiváló 2015. október 26., csoporttal járt itt
Az étterem tágas, nagy létszámot tud befogadni, kényelmesen lehet az asztaloknál helyet foglalni.
A személyzet kedves, udvarias és rendkívül segítőkész, figyelmes.
Az ételválaszték és az ár teljesen arányban áll egymással.
Tökéletes hely céges rendezvények, és baráti összejövetelek megtartásához.
A mellékhelyiség tiszta és rendezett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 13.családjával járt itt
Trófeák közül is ez a legeslegjobb! Nagy területen, rengeteg a választék, mind italban, mind ételben. Fantasztikus! Csak ajánlani tudom. Innen tuti nem távozik senki elégedetlenül illetve éhesen! ! Szülinapkor-, névnapkor, ünnepekkor ajándék torta! ! A felszolgálók és a személyzet nagyon kedves, figyelmes, ha szennyes edény van, rögtön jönnek viszik el, nem nagyon kell várni.
Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Nagyon tetszett, a családommal voltam és mindenki megtalálta az az ételt amit szeretett volna megkóstolni, nagyon segítőkészek voltak,szép és tisztaság volt mindenhol, csak ajánlani tudom mindenkinek. Mi először voltunk itt, és tervezzük hogy még többször is meg fogunk itt fordulni. Például egy szülinapi part helyszínek kiváló.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör
Wellness Hotel Szindbád