Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Fiam érettségijét ünnepeltük meg, s mivel ebben a Trófea étteremben még nem voltunk, így esett a választásunk az Újbudai étteremre. Egy szolgálati helység mellett kaptunk asztalt, ahol folyamatos jövés-menés volt, valamint olyan szűk hely volt a mellettünk levő asztallal, hogy a székünket állandóan lökdösték.
2016. május 21.egyedül járt itt
Az elfogyasztott ételekkel kifejezetten elégedett voltam,kiszolgálás is a helyhez méltó volt. Jó döntés egy ebéd,vacsora elfogyasztásához! A pincérek segítőkészek voltak,kedvesek. A tálalás is tetszett. Trófea éttermek közül szerintem a legjobb ez. A hely hangulatos,szépen és igényesen kivitelezett.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. február 16., kollégákkal járt itt
Céges vacsora keretében volt szerencsém nem rég ott tölteni egy estét, ami összességében jól sikerült. A pincérek nagyon nagy odafigyeléssel és kedvességgel sürögtek forogtak (talán túlságosan is), és a kifogyott ételeket szinte azonnal pótolták. Az ételek finomak voltak, és itt mindenki megtalálja a fogára valót, a választék kifogástalan.
2015. szeptember 14.családjával járt itt
Telefonon megbeszélt asztalfoglalást nem találták.igy nem is akartak asztalt adni/teltház volt/.veszekedés árán kaptunk. Ez rá is tette a hangulatot az estére. Az ételek finomak, izletesek. Az asztalra kikészitett bodzaszörp nagyon izletes. A felszolgálok nem viselkednek természetesen. Tulságosan nyájasak,udvariasak.
2014. május 4.barátokkal járt itt
Havonta ebédelek itt barátaimmal. Széles választék, jó ételek, gyors kiszolgálás, megfizethető parkolás. A cipóban sült csülök friss tormával isteni, a sushi látványra szép, bár nem szeretem. Széles saláta kínálat, többféle leves, tisztított, friss gyümölcsök. Külön hangulata van az asztalra kitett szódásszifonnak, melyet, ha kifogyott, automatikusan cserélnek.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9.barátokkal járt itt
Bár a kiszolgálás több alkalommal sótlan és kedvetlen volt, az ételek kiválóak és nagy választékban állnak rendelkezésre. Ráadásul nem kell egy étel mellett elköteleznünk magunkat! Itt mindenki meg fogja találni a kedvére való finomságot, legyen az előétel, leves, főétel, vagy desszert.
2013. július 29.barátokkal járt itt
Egy barátnünket bucsuztattuk, és itt kezdtük az estét, hiszen tudtuk, igy az este folyamán már nem fogunk megéhezni. Két ünnep között voltunk, és ugy tünt mindenki itt potkarácsonyozik, vagyis teli volt az étterem Ennek ellenére a kiszolgálás gördülékeny volt, a csévingeket, és a tálakat hamar ujra töltötték, egyedül a sushihoy kellett egy kicsit többet sorban állni.
Átlagos 2019. szeptember 6.a párjával járt itt
Először is szeretem a Trófea éttermeket ezt nem árt tudni. . azonban ez a hely választékban alul múlja mondjuk a Visegrád utcait, grill ételek közt pl hal csak egy féle van. A szusi válogatás ugyan jó de talán ez az egyetlen előnye a helynek.
Átlagos 2019. január 6.barátokkal járt itt
2018. december 31-én voltam szilveszterezni a Trófeában. Eddig ez volt a kedvenc éttermünk. Azonban óriási csalódás érte a társaságot szilveszterkor. Nagyon gyér volt a kínálat, a személyzet sem állt a helyzet magaslatán. Rossz szervezés, gyenge színvonal. És mindez 22. 000. - Ft/fő.
Ezek után nem ajánlom az éttermet ismerőseimnek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 23.barátokkal járt itt
Természetesen, aki azt szereti, h teleeszi magát és bírja is, annak tökéletes hely ! :)
Valóban rengeteg a választék, főleg húsból. A köretek és saláták normálnak mondható választékot takarnak, mint pl. egy wellnesshotelben. A gyümölccsel és desszertekkel én most kissé elégedetlen voltam.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör
Wellness Hotel Szindbád