Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2014. augusztus 21.családjával járt itt
Már többször jártam az étteremben, mindenkinek csak ajánlani tudom. A mostani látogatás még az eddigieket is felül múlta. Az ételek sokfélesége, különleges és tradicionális konyha szerelmesei is találnak mindig valami finomat. Rák, sushi, kenyérben sült csülök, grillezhető ételek sokfélesége és a bőséges desszert kínálat, fagylalt és gyümölcs is van bőven.
Szörnyű 2014. augusztus 11.családjával járt itt
Hát nekünk most már másodszor nem volt szerencsénk az esti rendeléssel. Konkrétan nem jött meg a kaja! Az első esetben 2 óra után végre megérkezett a futár. A második esetben is szintén 2 órát vártunk, és semmi. Kaja sehol. A második esetben konkrétan eltűnt a futár! ! Azt sem tudták megmondani hogy hová lett a rendelésünkkel.
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Remek szülinapot szervezett ebbe a máskor is látogatott étterembe a fiam. Hétköznap este voltunk ezen a remek helyen. Sok-sok finomság volt, igaz a hétvégén még több választék szokott lenni. Ami érthető,hiszen hétköznap nincs annyi vendég mint hétvégén. Nagyon kellemesen éreztük magunkat, jókat ettünk és beszélgettünk.
Kiváló 2014. július 26.gyerekekkel járt itt
Kiváló kiszolgálás mellett kiváló ételeket ehettünk, az ár-érték arány kitűnő. Isteni a házi bodzaszörp és a forralt bor. Érdemes üres gyomorral menni és sokáig maradni :-) Mindig "sokan" vannak, de mindig kényelmesen és kellemesen el lehet férni. A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Az újbudai Trófea étterembe menni jó dolog. Részint azért mert általában valamilyen ünnepi alkalommal tesszük ezt, részint azért mert a család minden tagja kellemes gasztronómiai emlékekkel - és tele pocakkal - távozik. Bőven található itt mindenféle hús, zöldség, sajtok, desszertek - nehéz ellenállni.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Ide mindig eljövök, amikor Budapesten járok. És igyekszem úgy időziteni, hogy akkor járjak erre, amikor sushi is van :-), a legtöbben nem szeretik, igy nem kell tolongani miatta.
Lehetetlen mindent végigenni. Amikor először itt jártam, nem tudtam, hogy a végén van a kenyérben sült csülök, most már mindig hagyok helyet annak is, hihetetlenül finom. Már most megindult a nyálelválasztásom, hogy csak leirom.
Kiváló 2014. május 22.barátokkal járt itt
Először nagyon kevésnak tűnik az az idő, amit ott tölthetünk, azonban menet közben derül ki, hogy nem is lehet végig enni. . . szóval bőven elég. Körülöttünk kb 3 pincér volt, folyamatosan érdeklődtek, hogy hogyan tehetnék szebbé, jobbá az ünnepi hangulatot - szülinapot ünnepeltünk.
2014. május 4.barátokkal járt itt
Havonta ebédelek itt barátaimmal. Széles választék, jó ételek, gyors kiszolgálás, megfizethető parkolás. A cipóban sült csülök friss tormával isteni, a sushi látványra szép, bár nem szeretem. Széles saláta kínálat, többféle leves, tisztított, friss gyümölcsök. Külön hangulata van az asztalra kitett szódásszifonnak, melyet, ha kifogyott, automatikusan cserélnek.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9.barátokkal járt itt
Bár a kiszolgálás több alkalommal sótlan és kedvetlen volt, az ételek kiválóak és nagy választékban állnak rendelkezésre. Ráadásul nem kell egy étel mellett elköteleznünk magunkat! Itt mindenki meg fogja találni a kedvére való finomságot, legyen az előétel, leves, főétel, vagy desszert.
Kiváló 2014. március 24. járt itt
Házhoz rendelt kenyércipóban sült csülkük szenzációs, hárman is jól laktunk belőle, és az ára is kedvező, ajánlom cégen belül ünnepelt névnapok stb. , menüjeként. A futár pontos a kért időben hozza a még friss és meleg cipóban sült csülköt:)
Az étterem cukrászdájában sem csalódtam, kedvező ár, jó minőségű, finom sütik kaphatóak.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör