Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Remek étterem, kiváló ételekkel és italokkal. A választék lenyűgöző, a tipikus magyaros ételektől kezdve egészen a sushiig minden megtalálható, mindenki talál "fogára valót". A személyzet udvarias, kedves. A házhoz szállítás is tökéletes, a futár az ígért időben hozza az ételt, ami nem kihűlt állapotban érkezik. Az ár-érték arány talán itt a legjobb.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.a párjával járt itt
Az egyik legjobb all-you-can-eat hely Budapesten. Pazar választék és berendezés. Nemrég felújították a helyet, így még jobb lett. Kedvenc részem a grill-rész (vendég által kiválasztott húsokat frissen grillezik). Mindenki találhat számára megfelelő ételt. A pincérek nagyon kedvesek, azonnal hozzák a kért italokat és leszedik az üres tányérokat.
Kiváló 2014. február 2.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett az étterem. Roppant igényes egy hely. Az nagyon tetszett, hogy egyes ételeket ott előttem sütötték meg, tehát nem az volt, hogy ott állt már mióta és nem volt friss. A személyzet hihetetlen segítőkész volt. Életemben előszőr itt ettem sushit, a személyzet elmagyarázta miként kell ezt enni, hogy profi legyen minden.
Kiváló 2014. január 30.családjával járt itt
Nekem nagyon tetszett az étterem, mivel nagyon igényes és gyönyörű volt belülről a hely. Szívesen elmennék máskor is. Az is nagyon tetszett, hogy egyes ételeket ott előttem sütötték meg, tehát nem az volt, hogy ott állt már mióta és nem volt friss. A személyzet is megfelelő volt a számomra és a vendégek érdekeit nézték elsősorban.
Kiváló 2014. január 29.családjával járt itt
2013-ban az esküvőnket tartottuk az étteremben. Mind a szervezéssel mind a vendéglátással tökéletesen elégedettek voltunk. Az ételek és italok fantasztikusak,nem beszélve a választékról,a kiszolgálás,és az alkalmazottak hozzáállása tökéletes volt. Udvariasak,kedvesek voltak,lesték minden kívánságunkat.
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Kiemelkedően finom, igényes ételválasztékkal, mindig többféle friss gyümölccsel, és minőségi jó borokkal nagyon kiváló hely kisebb, 4-10 fős baráti köröknek. Érdemes előre bejelentkezni, mert gyakran előfordul a telt ház, de ilyenkor sincs semmilyen zsúfoltságérzés, mert az asztalok jó elrendezésével nyugodt étkezési és beszélgetési lehetőséget biztosítanak.
Kiváló 2013. december 21.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal is jártam itt, illetve a kis családommal. Legutóbb 2013. december közepe körül voltunk, (a férjem a lányom és a fiam). Egy alkalommal év végi, munkahelyi meghívást is kaptunk a kollégáimmal. Minden alkalommal jól éreztük magunkat. Megfelelő az étel, ital kínálat.
Kiváló 2013. november 13.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal is volt lehetőségem kipróbálni ezt a fantasztikus éttermet! Nagyon kedvelem az ilyen svédasztalos jellegű helyeket, az újbudai Trófea pedig különösen nagy választékkal, fantasztikus ízekkel és remek kiszolgálással fogadja a vendégeit! Nem csalódtam most sem, remélem lesz még rá módom, hogy visszatérjek hozzájuk!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. október 7., csoporttal járt itt
sokszor voltunk itt nagy családi rendezvényen (30-50 fő), mert ennyi ember nem fér el senkinél, és mindenki azt ehet, amit akar. nem volt rossz, nagyon segítőkész a személyzet, az ételek között azért lehet jót találni, nagy a pörgés, úh általában frissek, és jól elkülönült szekciókra oszlik a hely (nem látjuk, ahogy a másik család ünnepel). gyerekek tudnak rohangálni, sokat ehet, aki akar, szóval nem rossz.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 1., üzleti partnerrel járt itt
Brit üzleti partnerünket ebédeltettük meg 2012 novemberében. Egyszerű hétköznap volt, és mégis elképesztő választék volt terítéken. Brit partnerünk többször szedett, pedig az ők visszafogott stílusukra ez nem annyira jellemző. Sőt mi több, emlékezett arra, hogy legutóbb is finomak voltak az ételek.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör