Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Átlagos 2016. január 28.barátokkal járt itt
Egy-két szülinapon voltam már az újbudai Trófea Grill Étterembe, de nem nyűgözött le. Igaz a kiszolgálás kedves és az ételekkel sincs gond. Aki jól akar lakni, az jó helyen van és a választék is nagy, viszont nekem hiányzik belőle valami. Ez persze személyes vélemény és mindenki tapasztalja meg a saját bőrén, de nekem nem lesz a kedvenc éttermem. Tőlem nem kapja meg a trófeát most.
Kiváló 2015. december 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. A családi eseményeket sokszor itt ünnepeljük, mindenki nagyevő lévén. A babasarok is nagyon kellemes, már járó gyerekkel érkezőknek. Az ültetők odafigyelnek, hogy a gyerekes családok ennek közelében kapjanak asztalt. Összességében bárkinek szívesen ajánlom céges rendezvényekre is, mert tágas leválasztható hely is van.
2076
Átlagos 2015. november 13.családjával járt itt
Őszintén meglepett, amikor megláttam, hogy Budapest több ezer étterme közül milyen előkelő helyen van ez az újbudai Trófea. Magam is lelkes Trófea-rajongó voltam, ebben a jelzettben is többször jártam, de meg kell, hogy írjam, hanyatlott a szememben.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
Kiváló 2015. november 12.családjával járt itt
Nem vagyunk nagy Trófealátogatók, életemben talán három alkalommal volt szerencsém hozzá. Most úgy esett, hogy pont Márton napján, születésnapi ajándékként kaptam egy lehetőséget. A jeles nap alkalmából kínált különleges ételek is vonzottak minket a kipróbálásra. Hétköznap vacsoraidőben teltház volt.
Kiváló 2015. november 2.gyerekekkel járt itt
Ugyan én egyáltalán nem szeretem a tömeget, de ez az étterem még evvel együtt is nagyon jó. Rengeteg a pincér és mind segítőkész. Mivel maga az étterem pedig svédasztalos, így az adagra senkinek nem lehet panasza. Ráadásul a gyerekeknek 12 éves kor alatt ingyenes (külön gyereksarokkal), így gyerekes családoknak abszolút megnyerő.
Kiváló 2015. október 26., csoporttal járt itt
Az étterem tágas, nagy létszámot tud befogadni, kényelmesen lehet az asztaloknál helyet foglalni.
A személyzet kedves, udvarias és rendkívül segítőkész, figyelmes.
Az ételválaszték és az ár teljesen arányban áll egymással.
Tökéletes hely céges rendezvények, és baráti összejövetelek megtartásához.
A mellékhelyiség tiszta és rendezett.
Átlagos 2015. október 23.barátokkal járt itt
Egyszerűen nem értem az embereket. Mi a jó abban, hogy valaki halálra zabálja magát, nincs kiszolgálás, és állott ételek állnak a pultokon? Ahogy azt korábban is írtam már, manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény. Ráadásul nem is olcsó, 5900 forintot fizetek egy vacsoráért, azt nem nevezném kevésnek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 13.családjával járt itt
Trófeák közül is ez a legeslegjobb! Nagy területen, rengeteg a választék, mind italban, mind ételben. Fantasztikus! Csak ajánlani tudom. Innen tuti nem távozik senki elégedetlenül illetve éhesen! ! Szülinapkor-, névnapkor, ünnepekkor ajándék torta! ! A felszolgálók és a személyzet nagyon kedves, figyelmes, ha szennyes edény van, rögtön jönnek viszik el, nem nagyon kell várni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Barátok hívtak meg bennünket erre a népszerű helyre. Belépve profi vendégvárás és hostess munka fogadott,ami nagyon tetszett. A belső tér nekem nem nyerte el a tetszésemet, mivel óriási a tér és nincs meg a barátságos hangulata, de mondjuk ez nem negatívum, csak adottság.
2015. szeptember 14.családjával járt itt
Telefonon megbeszélt asztalfoglalást nem találták.igy nem is akartak asztalt adni/teltház volt/.veszekedés árán kaptunk. Ez rá is tette a hangulatot az estére. Az ételek finomak, izletesek. Az asztalra kikészitett bodzaszörp nagyon izletes. A felszolgálok nem viselkednek természetesen. Tulságosan nyájasak,udvariasak.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör