Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

2018. július 4.családjával járt itt
Rokoni meghívásra jártunk újra a Szerémi úti Trófeában. A kiírásból láttam, hogy az ár emelkedett (7000 Ft/fő vasárnap ebédidőben) a múltkorihoz képest. Ez így két főre - borravalóval, fizetős italfogyasztástól függően - cca. 16-18. 000 Ft, ennyiért azért már egy különlegesebb ételválasztékot kínáló étteremben is meg lehet kajálni.
Kiváló 2018. március 22.a párjával járt itt
Már többször voltam ott családi esemény kapcsán. Az ellátás kifogástalan. Tiszta, izléses, nagyon finom minden ami étek.
Egy újabb kettős születésnapra készülünk ugyanitt, 18 és 70 év.
Ez áprilisban 28. án lesz.
Én elégedett vagyok a kiszolgálással és a menűvel egyaránt.
További jó sütes, főzést kívánok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 19.a párjával járt itt
Az étterem könnyen megközelíthető helyen található. A kiszolgálás agyon jó, az árak barátiak és több kedvezményük is van! Az ételek kiválóak,a menűkön bő választék van. Ízletes fogások, borok, italok kaphatók itt, rendezvények megszervezésére is vállalkoznak.
Szörnyű 2017. december 5., csoporttal járt itt
Gyakran járunk az étterembe a családommal, barátokkal, munkahelyi csoporttal, viszont rendkívül pofátlannak tartom, hogy december hónapra megemelték az árakat 8000 Ft.-ra. Ez a Trófea karácsonyi ajándéka???!!! Soha többé nem megyek hozzátok! A pofátlanság netovábbja.....
Kiváló 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Unokám ballagását tartottuk itt májusba, Bajáról érkeztünk. Foglalt asztalunk volt)Finom volt minden. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt! A végére egy meglepetés tortát is kaptunk! Voltunk már itt többször is és még fogunk is menni! Ajánlottam és még ajánlom is az ismerőseimnek barátaimnak! További sikeres munkát kívánok az ott dolgozó személyzetnek!
Kiváló 2017. augusztus 20.családjával járt itt
A megnyitás óta járunk a Trófea Újbuda Étterembe. Nagyon szeretjük, pénteken is voltunk 11 fővel 50. Házassági évfordulót ünnepeltünk. , és aug. 25-én újra igénybe vesszük a Trófea szolgáltatását Lajos nap alkalmából. Egyetlen egy dolog, ami a Családunknak nem megfelelő, ez pedig a vegetáriánus és vegán ételek választéka.
Gyenge 2017. július 27.családjával járt itt
Adtunk még egy esélyt a helynek. Az utóbbi időben (kb 1,5-2 éve) már nem a régi, különlegesnek is mondható választékkal várják a vendégeket. Egyre több a csirkeétel. Sült csirkeszárny, rántott csirke, csirke ilyen meg olyan szószban, csirkeragu leves, csirkés saláta, stb. A kacsacomb, a tatárbifsztek már csak a múlt emléke.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2017. július 3.családjával járt itt
Második alkalommal jártunk itt és biztos, hogy nem utoljára. Kedves, figyelmes kiszolgálás, bőséges, választékos és különleges ételeket kínálnak. Aki nem szereti a kulináris élvezeteket, annak nem ajánlom. Előre pácolt ételeket kiválasztva és tenger gyümölcseit elkészítik, ezért a grill sarok kifejezetten jó, külön szusi pult is van.
Átlagos 2017. május 24., csoporttal járt itt
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.
Kiváló 2017. május 6., kollégákkal járt itt
Múlt héten szombaton voltam ott munkatársaimmal, céges vacsorán. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós!:) Az ételek finomak, bőséges, mindenki talál kedvére valót. A hely hangulatos,szép és igényes. A grill látványpult és a fagylaltpult szuper volt. Az asztalokhoz kényelmesen lehet leülni.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör