Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Nagyon tetszett, a családommal voltam és mindenki megtalálta az az ételt amit szeretett volna megkóstolni, nagyon segítőkészek voltak,szép és tisztaság volt mindenhol, csak ajánlani tudom mindenkinek. Mi először voltunk itt, és tervezzük hogy még többször is meg fogunk itt fordulni. Például egy szülinapi part helyszínek kiváló.
Kiváló 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Sok családi eseménynél döntöttünk emellett a hely mellett. Nagyon megvagyok elégedve az étteremmel. Òriási választék van ételekből, mindenki ízlése szerint dönthet. A személyzet odafigyel a tisztaságra, kedvesek és azonnal segítenek ha bármi probléma van. Ha Budapesten ár/érték arànyt nézzük, akkor ezt a helyet tudom a legjobban ajánlani mindenkinek.
Kiváló 2015. június 1., kollégákkal járt itt
Évente többször is elmegyünk az étterembe, a választék bőséges és finom egyszerre nem is tudunk mindent megkóstolni. A személyzet kedves, készséges és figyelmes. Születésnapkor meglepetés tortát kaptunk. Ajánlani tudom mindenkinek hiszen az ételek sokfélesége kitűnő, a különleges, a tradicionális és a vegetáriánus konyha ínyencségei is megtalálhatóak.
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Kiváló étterem, nagyon finom volt az ebéd, bár a hétvégi árakat picit drágának érzem. Mivel a születésnapomat a párommal ünnepeltem meglepetés tortát is kaptunk az étteremtől. A pincér nagyon kedves és segítő kész volt. Az ételek különlegesek voltak, nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom, biztos vissza fogunk még térni, mivel nem tudtam mindent megkóstolni!
Kiváló 2015. január 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó étterem, csak dicsérni tudom! Bőséges a választék még az én vegetáriánus életformámnak is. Figyelmes a személyzet, kellemes az étterem atmoszférája. Az árát pedig maximálisan megéri. Engem nem zavar, hogy emelkedett az ára, legalább nem megy oda mindenféle népség, mint korábban, amikor még olcsóbbak voltak a Trófeák. Nagyon tetszik a gyerekkuckó, szuper ötlet!
Kiváló 2014. december 20.a párjával járt itt
2014. szeptember 28-án itt ünnepeltük párommal az első évfordulónkat. Minden tökéletes, bőséges választék, gusztusos tálalás, barátságos személyzet és tisztaság jellemzi az éttermet. Lehetőségem volt különleges ételeket is kipróbálni, mint például a vadhúsokat és a sushit. . .
Kiváló 2014. november 23.családjával járt itt
Sokadszorra jártunk itt, és soha nem csalódtunk. Minden öt csillagos, nem részletezem. A vendégek aránylag kulturáltan szednek, az ételek gusztusosak, nincsenek összetúrva.
Sajnos bankkártyát nem fogadnak el, ki kellett volna menni a közeli bankautomatához, így pár forintot spórol az étterem...
Kiváló 2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Minden igényt kielégítő, bőséges választékkal rendelkező csodás étterem. Az ételek minősége és a választék kiváló, a kiszolgálás barátságos, udvarias, gyerekbarát, a hangulat remek. Minden családtagnak megvan a kedvence, a cipóban sült csülök, a sóban sült lazac, a grillezett finomságok hatalmas választéka.
Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
Sok mindent meg lehet kóstolni. Az ételek frissek, nagyon jó ízűek! A hely kellemes, nagyon tágas. A hangulat nagyon kellemes, nagy a pörgés. A pincérek kedvesek, készségesek. Nem kell sokat várni az italokra. Annyit és azt ehetsz, amit szeretnél. Mindenki megtalálhatja amit szeret, vegák és allergiások is.
Sajnos az árat most újra feljebb vitték, így nem járunk ide hetente.
Kiváló 2014. október 16.családjával járt itt
Többször voltam már a Trófea étterembe. Nekem nagyon tetszik, a hangulat pompás, az ételek isteniek, a kiszolgálás fenomenális. Szülinapomat ünnepeltük ott a nyáron és nagyon jól esett, mikor kihozta a pincér a tortát nekem és közbe szólt a zene és mindenki tapsolt.
Szóval a véleményem nagyon is pozitív.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör