Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon klassz hely, már voltam itt néhányszor, és nemsokára ismét megyek, már alig várom. Eddig mindig nagyon finom volt minden, amit kóstoltam, a személyzet kedves. Nem is tudok többet mit írni, minthogy Köszönöm és csak így tovább, mert nagyon jó, amit csinálnak. Az étterem is szépen lett kivitelezve, és az, hogy szülinapra még meglepetés torta is van.
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 23-án baráti társasággal, születésnapi partira látogattunk el Zuglóba. Nagy meglepetésre nem számítottunk, hiszen a budapesti Trófea éttermeket már ismerjük. Ezen a helyen még soha nem voltunk. Kellemes boxban kaptunk helyet, figyelmes pincérek nyüzsögtek körülöttünk. A választék nagyszerű, ízletes és friss alapanyagokból készült.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
8-évvel ezelőtt voltam elősször ebben az étteremben,egy csendes hétköznapi szerda estén. párommal kettesben a névnapját ünnepeltük. az ételek választéka nem a legnagyobb volt,a gulyásleves valami szörnyü,a vörösbor ihatatlan ecetes,na akkor azt mondtam hogy ide soha többet. eltelt egy év s a barátaim ajánlották hogy menjünk a trófeába,elmeséltem nekik az előző történetet,mire ők hülye vagy!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta itt rendezzük a családon belüli évfordulókat, születésnapokat, névnapokat. 87 éves édesapámat is lenyűgözte a hely; finomságaival, kitűnő boraival, s nem utolsó sorban az udvarias kiszolgálás, figyelmesség. Ugyanis az ő mottója: a "kötelező" gyógyszer mellett finom borocska. Rendszeresen igyekszünk végig kóstolni a rengeteg ételfinomságot - ami persze lehetetlen -, látványuk is elég néhány kör után.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal ebédeltünk itt egy vasárnapi napon. Jeles esemény ünnepeltünk, a nagyszülők 45. házassági évfordulóját. Az étterem kínálatában kicsik és nagyok, idősek és gyerekek is megtalálták a kedvükre valót, a kiszolgálás is gyors és udvarias volt, az ételek minősége pedig kiváló. Mindannyian úgy éreztük, hogy a legjobb helyen ünnepeljük ezt a neves évfordulót.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A budai egység után kipróbáltuk a zuglói Trófeát is. Itt már okosabbak voltunk és foglaltunk asztalt. Az asztalunk ugyan kicsit sötét helyen volt, de sebaj. Süttettem a szakáccsal tengeri herkentyűket és húsokat egyaránt. Micsoda óriási választék van is minden ételcsoportból és van rá 3 órád, hogy beegyél belőlük. Azt hiszem elegendő ez az időkorlát.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Regota bevallt helyunk a svedasztalos csaladi osszejovetelekhez Probaltunk mas Trofea Ettermet is, de ez lett a nyero. A vasarnapi menuben sushi, tatarbifsztek, szaritott sonka, 4-5 fele leves es 5-6 foetel mellett oriasi a frissen keszitett grill valasztek steakkel, halakkal, libamajjal.
Balatonberény

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több mint 15 éve jártam először a Zuglói Trófeában, akkoriban nyílt, és ez volt az első étterme a láncnak. Kiváló ár-érték aránya miatt akkor is nagyon kedveltem, később a hízástól való félelmem miatt kerülni kezdtem a svédasztalos étkezéseket. Nemrég egy baráti társasággal voltunk itt újra, és ismét remekül éreztük magunkat.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.937 - 42.152,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Klebelsberg Kastély
2020.02.25. - 2020.05.25.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.25. - 2021.02.25.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.25. - 2021.02.25.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.12.01.

Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX