Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Értékelt: 2017. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani. A pincérek szinte minden területen ott voltak.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermünk Pesten. Itt tartottuk az esküvői vacsoránkat is és számos más alkalmat, születésnapot, keresztelőt is. Barátaink és családtagjaink is ide járnak. Az ételek minősége, a kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló, csak dicsérni tudom. Az is tetszik, hogy van külön grillezős részleg gazdag választékkal és vannak különleges napok is, pl.

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon klassz hely, már voltam itt néhányszor, és nemsokára ismét megyek, már alig várom. Eddig mindig nagyon finom volt minden, amit kóstoltam, a személyzet kedves. Nem is tudok többet mit írni, minthogy Köszönöm és csak így tovább, mert nagyon jó, amit csinálnak. Az étterem is szépen lett kivitelezve, és az, hogy szülinapra még meglepetés torta is van.
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. március 23-án baráti társasággal, születésnapi partira látogattunk el Zuglóba. Nagy meglepetésre nem számítottunk, hiszen a budapesti Trófea éttermeket már ismerjük. Ezen a helyen még soha nem voltunk. Kellemes boxban kaptunk helyet, figyelmes pincérek nyüzsögtek körülöttünk. A választék nagyszerű, ízletes és friss alapanyagokból készült.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
8-évvel ezelőtt voltam elősször ebben az étteremben,egy csendes hétköznapi szerda estén. párommal kettesben a névnapját ünnepeltük. az ételek választéka nem a legnagyobb volt,a gulyásleves valami szörnyü,a vörösbor ihatatlan ecetes,na akkor azt mondtam hogy ide soha többet. eltelt egy év s a barátaim ajánlották hogy menjünk a trófeába,elmeséltem nekik az előző történetet,mire ők hülye vagy!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta itt rendezzük a családon belüli évfordulókat, születésnapokat, névnapokat. 87 éves édesapámat is lenyűgözte a hely; finomságaival, kitűnő boraival, s nem utolsó sorban az udvarias kiszolgálás, figyelmesség. Ugyanis az ő mottója: a "kötelező" gyógyszer mellett finom borocska. Rendszeresen igyekszünk végig kóstolni a rengeteg ételfinomságot - ami persze lehetetlen -, látványuk is elég néhány kör után.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal ebédeltünk itt egy vasárnapi napon. Jeles esemény ünnepeltünk, a nagyszülők 45. házassági évfordulóját. Az étterem kínálatában kicsik és nagyok, idősek és gyerekek is megtalálták a kedvükre valót, a kiszolgálás is gyors és udvarias volt, az ételek minősége pedig kiváló. Mindannyian úgy éreztük, hogy a legjobb helyen ünnepeljük ezt a neves évfordulót.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A budai egység után kipróbáltuk a zuglói Trófeát is. Itt már okosabbak voltunk és foglaltunk asztalt. Az asztalunk ugyan kicsit sötét helyen volt, de sebaj. Süttettem a szakáccsal tengeri herkentyűket és húsokat egyaránt. Micsoda óriási választék van is minden ételcsoportból és van rá 3 órád, hogy beegyél belőlük. Azt hiszem elegendő ez az időkorlát.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.769 - 24.666,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.08.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, parkolással
2020.10.01. - 2020.11.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, internet elérhetőséggel
2020.09.26. - 2020.12.20.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.514 - 6.269,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.015,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.017 - 19.525,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.864 - 12.993,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.20.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.165 - 9.852,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.20.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX