Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal évfordulónkat ünnepeltük a Trófea étteremben. A fogadás a pincérek kedvessége a finom ételek sokasága és íze elvarázsol egy "habzsi dőzsi" mennyországba. 4-5 féle hideg előétel közül választhattunk és, ami kimondottan tetszett, hogy a finom magyar ételek mellett megtalálható náluk a sushi. Igaz, nem szeretem de a rántott húsos felkeltette érdeklődésemet.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 18.
Nem is olyan régen jártuk ott farsangi bulin. Sztárvendég Gáspár Laci volt. Igen keveset énekelt,de viszont kedves volt. A hangulat is jó volt egy darabig mert a dj nem a legjobb. A helyiség szűkös pláne,hogy tele tömték asztallal. Így nem nagyon volt tánctér. Maga az étterem sötét lehetne világosabb is. A kiszolgálás jó volt. Az ételek is finomak és bőségesek voltak.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 23.
Bőséges, finom ételeket ehettünk. A frissen sültekért elég sokat kellett sorban állni, de megérte a várakozást, mert isteniek voltak. A helyiség maga elég szűkös, gyertyafénnyel lehet hangulatossá tenni egyébként nagyon sötét. A felszolgálás profi, figyelmesek. Időnként érkezett a szülinaposoknak egy-egy torta. Ez is kedves tőlük.

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal szerveztük ide az évzáró vacsorát. A hely kicsit zsúfolt, de nagyon hangulatos. A zsúfoltság csak első látásra rémisztő, amint elhelyezkedik az ember és megkóstolja az ételeket, többé eszébe sem jut. Az ételek változatosak és finomak, a grill választékot több szakács, több vaslapon süti, ezért nem kell sokáig várni. az édességek prémium minőségűek.

2014. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem viszonylag kis alapterületen helyezkedik el, kialakítása "U" alakú. Kialakításának köszönhetően a vendégek kényelmesen vagy bokszokban, vagy pedig - nagyobb létszámú csoportok esetén - egybefüggő asztaloknál tudnak helyet foglalni. Az ételválasztékot úgy jellemezném "mindenből egy kevés". A pincérek udvariasak, segítőkészek, figyelmesek.

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Kollégákkal vacsoráztunk itt egy kimerítő konferenciát követően. A hely nekem nagyon nyomasztó és zsúfolt, sötét és az asztalok között alig lehet elférni. Az előételek kifejezetten finomak, különlegesek voltak. Kiemelném az isteni libamájat és a salátákat. A főételekből nem volt nagy választék és nem is voltak különösebben finomak.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 20.
Párommal, fiammal és az Ő barátjával étkeztünk kora hétköznap délutáni órában itt, búcsúztatni az erasmusra induló egyetemistát. Korábban már vásároltunk ide bónuszokat ajándékba és már akkor is tetszett a hely. Belülről kissé zsúfoltnak tűnt, 10 percenként ünnepeltek valakit, de ez végül is nem zavart.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Ballagási ebéden voltunk a családdal Trófea Grill étteremben,az étel kínálattal nem voltam megelégedve,nem volt túl nagy választási lehetőség.A diabetikus sütemények nem voltak kirakva, a felszolgálóktól kellett kérni.A személyzet és a felszolgálok udvariasak,az étterem tiszta, kultúrált.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
A 70. születésnapomat ünnepeltem családi körben. Nem győztünk válogatni a különböző finomságok között. A személyzet és a felszolgálók kitűnően végezték munkájukat. A kiválasztott és elfogyasztott ételek és italok kifogástalanok voltak. Unokáimnak nagyon tetszett, azt választhattak amit megkívántak. Hamarosan visszatérünk egy családtagunk születésnapját megünnepelni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 19.
igen jártam itt a napokban, egy ballagást ünnepeltünk, mondhatom nagyon jó valasztásvolt ez a hely. kellemes légkör, udvarias felszolgálók, tisztaság, no és az ételek, ami szem szájnak ingere. csak ajánlani tudom mindenkinek és persze visszatérni ide hamarosan. köszönünk mindent, legmagasabb pontszám. kovácsné

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.01.16. - 2019.04.16.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti bállal, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.12.31.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, gyermekprogrammal, wellness-részleg és sportpálya használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.24.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.01.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.07.29.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 13.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX