Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
Gyakran járunk ide társasággal,reméljük, hogy még igen sokáig megtehetjük. Csupa jót tudok csak írni. A kellemes élmény már a fogadtatással kezdődik. Régi ismerősként fogadnak és kísérnek asztalunkhoz , mosolyogva. A választék minden igényt kielégít. A felszolgálok lesik kívánságainkat és pillanat alatt teljesítik azokat. Az ünnepelt minden alkalommal tortájával távozhat.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta ebben az étteremben tartjuk a családi szülinapokat és egyéb családi ünnepeket és még sohasem csalódtunk. Az ételek és a kiszolgálás is kifogástalan.Nagy a választék,jó ízüek az ételek, mindenki találhat kedvére valót.A pincérek gyorsak és udvariasak, rendszeresen jönnek és kérdezik, hogy kérünk-e még valamit inni. Ajánlom mindenkinek!!!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes vacsora szülinappal egybekötve! Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet! Jól megközelíthető helyen van. Bőséges a kínálat, kedvesek a felszolgálók, és ha szülinapja van valakinek még tortát is kap, amit persze haza is vihet, ha már nem tudnák megenni. :-)
Mindenkinek ajánlom ha egy kellemes svédasztalos ebédet vacsorát szeretne eltölteni családjával vagy barátaival!

2012. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem csúcsszuper ! ! ! ! Többször jártunk már itt, családdal, munkatársakkal. . . mindig jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak, a kínálat bőséges, külön dicséretet érdemel, hogy a röviditalokon kívül az alkoholos italok fogyasztása is benne van az árban. A személyzet kedves. Nemrég a lányom 25. szülinapját ünnepeltük itt, felejthetetlen este volt.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 17.
Csúcs szuper,finom ételek! Jó kiszolgálás. Bátran ajánlom mindenkinek! :) *5-ös. Minden finom volt,nagyon kedves a személyzet! Kislányom 3 órán keresztül úgy elvolt,mint még soha! :)Szülinapot ünnepeltünk ,kaptunk a végén egy finom tortát is,nagyon hangulatos és barátságos volt! Gyakran leszedték az asztalokat ,mindig figyeltek ,hogy ne maradjon sok üres tányér senki előtt!

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 27.
Finom, változatos ételek, figyelmes kiszolgálás, arról nem beszélve, hogy a gyermekeket is "emberszámba" veszik, nem néznek át rajtuk! A férjem diplomaosztójakor tortával köszöntötték, de halotti tort is tartottunk már itt, amit kellő diszkrécióval és megértéssel kezeltek. Bátran ajánlom, nem fog csalódni!

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Kisfiam születésnapját ünnepeltük itt a családdal. Igazán rugalmas személyzet, mivel egy órával az ebéd előtt foglaltunk asztalt, és még tortát is tudtak adni az ünnepeltnek. Bőséges svédasztalos ellátás. Annyit ehetsz és ihatsz, amennyi belédfér. Itt nem csalódtunk. Remélem még eljutok ide, mert minden fogás ízlett. Az előételek is.

2012. októberben járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves meglepetésben volt részem az elmúlt időben. Gyermekem és unokáim születésnapomon rendeltek egy asztalt Önöknél. Nagyon elégedettek voltunk, hiszen rendkívül kellemes és hangulatos helyre érkeztünk. Az ételek sokasága és látványa arra késztetett bennünket, hogy megkóstoljunk sok finomságot. Az ételek ízlésesen tálalva, kifogástalan rendezettségben sorakoztak.

2013. márciusban járt itt
Értékelt: 2013. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon felkapott,hangulatos hely. Az adott egységáron belül bármilyen mennyiségben lehet enni és inni. Igényesen feltöltött svédasztal,igényesen elkészített ételekkel. Bár tényleg nagy a választék, van párolt és nyers zöldség is magokkal, vegetáriánusként több vegán egytálételt kipróbáltam volna. Ennek hiányában csak rántott gombát ettem körettel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
2020.02.24. - 2020.05.24.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2021.02.24.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.21. - 2020.03.22.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2020.02.23. - 2021.02.24.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2020.12.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2021.04.02.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX