Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
tobbszor voltunk a trofea grill ettemem tobb ettermebe. Mi tobbszor, megallapitotuk, hogy ez az etterem, mind kozul a leg jobb. ITT nyugodt, hangulatos, jo legkorben tudjuk elvezni, a jo izlesesen,elrendezet,ettelek kinalatat. A szuletes napokat,vagy csak ha,jot es kellemes,ettkezest szeretnenk nem kerdes hogy az ettermet valasztjuk, itt meg nem csalodtunk.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Kiváló ételek, valamint kedves, udvarias kiszolgálás! Több alkalommal is jártam ebben az étteremben, névnapomat, születésnapomat, sőt 2011-ben a nyugdíjas búcsúztatómat is itt tartottam. Az ételkínálat fantasztikus és nagyon ízletes, itt mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt. A pincérek barátságosak és gyorsak. Ide bármikor érdemes betérni.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
Gyakran járunk ide társasággal,reméljük, hogy még igen sokáig megtehetjük. Csupa jót tudok csak írni. A kellemes élmény már a fogadtatással kezdődik. Régi ismerősként fogadnak és kísérnek asztalunkhoz , mosolyogva. A választék minden igényt kielégít. A felszolgálok lesik kívánságainkat és pillanat alatt teljesítik azokat. Az ünnepelt minden alkalommal tortájával távozhat.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta ebben az étteremben tartjuk a családi szülinapokat és egyéb családi ünnepeket és még sohasem csalódtunk. Az ételek és a kiszolgálás is kifogástalan.Nagy a választék,jó ízüek az ételek, mindenki találhat kedvére valót.A pincérek gyorsak és udvariasak, rendszeresen jönnek és kérdezik, hogy kérünk-e még valamit inni. Ajánlom mindenkinek!!!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes vacsora szülinappal egybekötve! Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet! Jól megközelíthető helyen van. Bőséges a kínálat, kedvesek a felszolgálók, és ha szülinapja van valakinek még tortát is kap, amit persze haza is vihet, ha már nem tudnák megenni. :-)
Mindenkinek ajánlom ha egy kellemes svédasztalos ebédet vacsorát szeretne eltölteni családjával vagy barátaival!

2012. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem csúcsszuper ! ! ! ! Többször jártunk már itt, családdal, munkatársakkal. . . mindig jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak, a kínálat bőséges, külön dicséretet érdemel, hogy a röviditalokon kívül az alkoholos italok fogyasztása is benne van az árban. A személyzet kedves. Nemrég a lányom 25. szülinapját ünnepeltük itt, felejthetetlen este volt.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 17.
Csúcs szuper,finom ételek! Jó kiszolgálás. Bátran ajánlom mindenkinek! :) *5-ös. Minden finom volt,nagyon kedves a személyzet! Kislányom 3 órán keresztül úgy elvolt,mint még soha! :)Szülinapot ünnepeltünk ,kaptunk a végén egy finom tortát is,nagyon hangulatos és barátságos volt! Gyakran leszedték az asztalokat ,mindig figyeltek ,hogy ne maradjon sok üres tányér senki előtt!

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 27.
Finom, változatos ételek, figyelmes kiszolgálás, arról nem beszélve, hogy a gyermekeket is "emberszámba" veszik, nem néznek át rajtuk! A férjem diplomaosztójakor tortával köszöntötték, de halotti tort is tartottunk már itt, amit kellő diszkrécióval és megértéssel kezeltek. Bátran ajánlom, nem fog csalódni!

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Kisfiam születésnapját ünnepeltük itt a családdal. Igazán rugalmas személyzet, mivel egy órával az ebéd előtt foglaltunk asztalt, és még tortát is tudtak adni az ünnepeltnek. Bőséges svédasztalos ellátás. Annyit ehetsz és ihatsz, amennyi belédfér. Itt nem csalódtunk. Remélem még eljutok ide, mert minden fogás ízlett. Az előételek is.

2012. októberben járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves meglepetésben volt részem az elmúlt időben. Gyermekem és unokáim születésnapomon rendeltek egy asztalt Önöknél. Nagyon elégedettek voltunk, hiszen rendkívül kellemes és hangulatos helyre érkeztünk. Az ételek sokasága és látványa arra késztetett bennünket, hogy megkóstoljunk sok finomságot. Az ételek ízlésesen tálalva, kifogástalan rendezettségben sorakoztak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.154 - 30.229,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.04.20. - 2022.01.09.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2021.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.143 - 55.566,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.03.16. - 2023.01.01.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.911,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2022.04.18.
Green Garden Plus Apartman
5 nap/4 éjszaka 13.673,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.790 - 19.221,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 41.179,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX