Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Minden fontos családi rendezvényt itt tartunk, mert annyira szeretjük, különleges hangulata van az étteremnek, mindig nagyon kedves, segítőkész a kiszolgálás, az ételek isteni finomak. De akkor is ide jövünk, ha egyszerűen nagyon jót, vagy különlegeset szeretnénk enni, nem is kell hozzá alkalom, egy egyszerű hétköznapi ebédet is ünneppé tudnak itt tenni.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9.
Többször jártunk hasonló éttermekbe Budapesten, de ez az a hely ahova több éve szívesen visszajárunk. Rendszeresen itt ünnepelünk születésnapokat és névnapokat családi körben. A kiszolgálás a választék és az ételek minősége évek óta változatlanul kiváló. Néha kicsit zavaró a tömeg, de ez ugyanakkor érthető is. A választékban mindig megjelennek szezonális ételek is, ez nagyon tetszik.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Szinvonalas jó helyen lévő szép épület, modern mégis meőrizte a régi patináját. Évvégi Vállalati bulin vettünk itt részt nagyon megvoltunk elégedve, nagyszerű hideg konyha változatos ételek, kiváló sütik voltak. Én bort ittam annak a minőségével is megvoltam elégedve. A céges rendezvény sikeréhez nagyban hozzájárult ez az igényes étterem, jó választás volt a vezetőség részéről.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 7.
A megrendelt időpontban kitűnő ételek kavalkádja várt bennünket. A kiszolgáló személyzet vidám és nagyon udvarias volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszatérünk majd. Megnyerő volt,hogy a friss húsokat grilleztethettük is. A bőséges választék nemcsak levesekben, főfogásokban lepett meg bennünket,hanem a nagyszerű pékárúk terén is.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 22.
Valentin nap alkalmából ismét ellátogattunk a zuglói Trófeába. Bár mi mindig egy nappal a jeles nap előtt ünneplünk, most sem csalódtunk. Tavaly Valentin napkor jártunk itt utoljára, és nem is sejtettük mennyire megujult az étterem. Egyszerűen imádtuk. Gyönyörű környezet, finom és változatos ételek. . . szoval minden amire nekünk szükségünk volt.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Névnapot ünnepeltünk, minden nagyon jó volt, mielőtt hazaindultunk, még sógornőmmel megkóstoltuk a bablevest, amelyben úszkáltak az óriás zsizsikek. Sajnos már jócskán ettünk belőle. . . Számomra a legfájóbb az volt, hogy miután szóltunk a pincérnek, nem vették le a kínálatból a levest és nem is ismerték el egyértelműen, hogy voltak benne.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt,de most legutóbb (2013 december) kicsit csalódtam! Sokkal kevesebb a választék,és a minőség sem a régi! Pl a somlói galuska valami tocsogós trutyi volt,a tejszínhab borzalmas! Nem töltötték folyamatosan a pultokat. A csülök pékné módra viszont nagyon finom volt! Remélem visszatérnek a régi minőséghez,és színvonalhoz! :))))

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel sokszor járunk oda minden jeles ünnepen ha tehetjük elmegyünk. Szeretünk idejárni, mert annyit a tányérra kivenni ami el is fogy. A különleges dolgokat szeretjük amit otthon nem tudunk megcsinálni. Mindig van valami különleges a ház ajánlataként. Korlátlan étel és ital fogyasztás ez nagyon jó dolog szerintem.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
Gondoltuk a párommal ma beülünk, és együtt ebédelünk itt, hiszen a Budai (III ker. ) trófea étteremben már ettünk és nem volt rossz. Teltház volt, mindenhol csak emberek, szűk helyek a wc-ig mire eljutottam útvonalat kellet terveznem és vissza is és ha valami közbejött (babakocsis) na akkor újratervezés.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen ellátogatok az étterembe. Nem a romantukát, nem a luxus éttermi különlegességeket keresem, hanem egyszerűen szeretek enni, és sokféle ízt megkóstolni egyszerre. Aki a gourmand étkezés híve, valóban ne a Trófea éttermeket keresse fel erre a célra, de ha szeretne egy étkezésen belül sokféle ételből kicsit megkóstolni, akkor jó helyen jár.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.11. - 2020.08.31.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.706,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.10. - 2020.12.10.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.10.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.741 - 19.432,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX