Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Párom 40. és apósom fiának 42. születésnapját jöttünk ide ünnepelni. A pincérünk nagyon kedves volt, az ételek finomak, bár, akadt 1-2 hiba (a grillezés inkább égetés volt pl. ), ám nagyon jól éreztük magunkat és hálásak vagyunk, hogy két tortát is kaptunk, lévén két ünnepeltünk is volt! Nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt az éttermet, remélem lesz alkalmam még eljutni újra.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük a Trófea éttermeket, mert egy fix. áron nagyon finom ételeket ehetünk hatalmas választékban. Itt tényleg mindenki megtalálja a kedvére valót. Számomra szimpatikus, hogy ha ünnepelni mész hozzájuk, akkor tortával kedveskednek neked. A személyzet kedves, segítőkész és gyors. Ha kifogy a pohárból az üdítő azonnal pótolják.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Minden fontos családi rendezvényt itt tartunk, mert annyira szeretjük, különleges hangulata van az étteremnek, mindig nagyon kedves, segítőkész a kiszolgálás, az ételek isteni finomak. De akkor is ide jövünk, ha egyszerűen nagyon jót, vagy különlegeset szeretnénk enni, nem is kell hozzá alkalom, egy egyszerű hétköznapi ebédet is ünneppé tudnak itt tenni.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9.
Többször jártunk hasonló éttermekbe Budapesten, de ez az a hely ahova több éve szívesen visszajárunk. Rendszeresen itt ünnepelünk születésnapokat és névnapokat családi körben. A kiszolgálás a választék és az ételek minősége évek óta változatlanul kiváló. Néha kicsit zavaró a tömeg, de ez ugyanakkor érthető is. A választékban mindig megjelennek szezonális ételek is, ez nagyon tetszik.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Szinvonalas jó helyen lévő szép épület, modern mégis meőrizte a régi patináját. Évvégi Vállalati bulin vettünk itt részt nagyon megvoltunk elégedve, nagyszerű hideg konyha változatos ételek, kiváló sütik voltak. Én bort ittam annak a minőségével is megvoltam elégedve. A céges rendezvény sikeréhez nagyban hozzájárult ez az igényes étterem, jó választás volt a vezetőség részéről.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 7.
A megrendelt időpontban kitűnő ételek kavalkádja várt bennünket. A kiszolgáló személyzet vidám és nagyon udvarias volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszatérünk majd. Megnyerő volt,hogy a friss húsokat grilleztethettük is. A bőséges választék nemcsak levesekben, főfogásokban lepett meg bennünket,hanem a nagyszerű pékárúk terén is.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 22.
Valentin nap alkalmából ismét ellátogattunk a zuglói Trófeába. Bár mi mindig egy nappal a jeles nap előtt ünneplünk, most sem csalódtunk. Tavaly Valentin napkor jártunk itt utoljára, és nem is sejtettük mennyire megujult az étterem. Egyszerűen imádtuk. Gyönyörű környezet, finom és változatos ételek. . . szoval minden amire nekünk szükségünk volt.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Névnapot ünnepeltünk, minden nagyon jó volt, mielőtt hazaindultunk, még sógornőmmel megkóstoltuk a bablevest, amelyben úszkáltak az óriás zsizsikek. Sajnos már jócskán ettünk belőle. . . Számomra a legfájóbb az volt, hogy miután szóltunk a pincérnek, nem vették le a kínálatból a levest és nem is ismerték el egyértelműen, hogy voltak benne.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt,de most legutóbb (2013 december) kicsit csalódtam! Sokkal kevesebb a választék,és a minőség sem a régi! Pl a somlói galuska valami tocsogós trutyi volt,a tejszínhab borzalmas! Nem töltötték folyamatosan a pultokat. A csülök pékné módra viszont nagyon finom volt! Remélem visszatérnek a régi minőséghez,és színvonalhoz! :))))

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel sokszor járunk oda minden jeles ünnepen ha tehetjük elmegyünk. Szeretünk idejárni, mert annyit a tányérra kivenni ami el is fogy. A különleges dolgokat szeretjük amit otthon nem tudunk megcsinálni. Mindig van valami különleges a ház ajánlataként. Korlátlan étel és ital fogyasztás ez nagyon jó dolog szerintem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.18.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.954 - 36.199,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.01.02.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.234 - 34.465,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2022.04.18.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.18.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 8.562,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 16.076,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX