Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel sokszor járunk oda minden jeles ünnepen ha tehetjük elmegyünk. Szeretünk idejárni, mert annyit a tányérra kivenni ami el is fogy. A különleges dolgokat szeretjük amit otthon nem tudunk megcsinálni. Mindig van valami különleges a ház ajánlataként. Korlátlan étel és ital fogyasztás ez nagyon jó dolog szerintem.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
Gondoltuk a párommal ma beülünk, és együtt ebédelünk itt, hiszen a Budai (III ker. ) trófea étteremben már ettünk és nem volt rossz. Teltház volt, mindenhol csak emberek, szűk helyek a wc-ig mire eljutottam útvonalat kellet terveznem és vissza is és ha valami közbejött (babakocsis) na akkor újratervezés.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen ellátogatok az étterembe. Nem a romantukát, nem a luxus éttermi különlegességeket keresem, hanem egyszerűen szeretek enni, és sokféle ízt megkóstolni egyszerre. Aki a gourmand étkezés híve, valóban ne a Trófea éttermeket keresse fel erre a célra, de ha szeretne egy étkezésen belül sokféle ételből kicsit megkóstolni, akkor jó helyen jár.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16. - 14 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 20.
Kiváló hely családi, baráti rendezvények, összejövetelek megtartására! Már többször jártunk itt! Az ételek remekek, változatosak! Mindenki megtalálhatja ami a kedvére való! A mi kis társaságunkban is volt aki cukros, volt aki tej érzékeny, volt aki vegetáriánus. . . otthon ennyi féle igényt képtelenség figyelembe venni és elkészíteni!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én addig a napig személyesen nem jártam itt, de már többször halottam róla, és csak csupa csupa jó véleményt. Párom ajánlotta hogy évfordulónk alkalmából látogassunk el az étterembe. Ami először feltűnt hogy nagyon hangulatos hely, ezek után kiváló ételek, maximális kiszolgálás várt minket. Hangulatos esténk véghez közeledve még egy meglepetés tortával is megleptek minket.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam itt barátokkal, családdal.Az étterem messze felülmúlja az önkiszolgáló éttermeket! Nagyon nagy a választék elő és főételekben. A desszertek nagyon finomak. Külön kiemelném a helyben sütött grill ételeket, amik pácolása igen kiváló! Az étterem tágas és tiszta.
Mindenkinek ajánlom, hétköznapi áraik pedig nagyon jók!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, hangulatos hely, maximális kiszolgálás,! ! ! Csak ajánlani tudóm mindenkinek aki szereti a finom ételeket, szereti ha udvariasan kiszolgálják, akár csoportosan, akár meghitt kettesben szeretne eltölteni egy kellemes estét. Hatalmas ételválaszték, kiváló borok gondoskodnak a garantált gasztronómiai élmények szerzéséhez. Jól megközelíthető.

Juca TOP szállásértékelő
2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2019.03.20. - 2019.06.18.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással
2019.06.14. - 2019.09.09.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.410,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.05.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.03.21. - 2019.03.21.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2020.01.03.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 3.889,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2020.03.20.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2019.12.28.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2019.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX