Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 22.
Valentin nap alkalmából ismét ellátogattunk a zuglói Trófeába. Bár mi mindig egy nappal a jeles nap előtt ünneplünk, most sem csalódtunk. Tavaly Valentin napkor jártunk itt utoljára, és nem is sejtettük mennyire megujult az étterem. Egyszerűen imádtuk. Gyönyörű környezet, finom és változatos ételek. . . szoval minden amire nekünk szükségünk volt.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Névnapot ünnepeltünk, minden nagyon jó volt, mielőtt hazaindultunk, még sógornőmmel megkóstoltuk a bablevest, amelyben úszkáltak az óriás zsizsikek. Sajnos már jócskán ettünk belőle. . . Számomra a legfájóbb az volt, hogy miután szóltunk a pincérnek, nem vették le a kínálatból a levest és nem is ismerték el egyértelműen, hogy voltak benne.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt,de most legutóbb (2013 december) kicsit csalódtam! Sokkal kevesebb a választék,és a minőség sem a régi! Pl a somlói galuska valami tocsogós trutyi volt,a tejszínhab borzalmas! Nem töltötték folyamatosan a pultokat. A csülök pékné módra viszont nagyon finom volt! Remélem visszatérnek a régi minőséghez,és színvonalhoz! :))))

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel sokszor járunk oda minden jeles ünnepen ha tehetjük elmegyünk. Szeretünk idejárni, mert annyit a tányérra kivenni ami el is fogy. A különleges dolgokat szeretjük amit otthon nem tudunk megcsinálni. Mindig van valami különleges a ház ajánlataként. Korlátlan étel és ital fogyasztás ez nagyon jó dolog szerintem.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
Gondoltuk a párommal ma beülünk, és együtt ebédelünk itt, hiszen a Budai (III ker. ) trófea étteremben már ettünk és nem volt rossz. Teltház volt, mindenhol csak emberek, szűk helyek a wc-ig mire eljutottam útvonalat kellet terveznem és vissza is és ha valami közbejött (babakocsis) na akkor újratervezés.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen ellátogatok az étterembe. Nem a romantukát, nem a luxus éttermi különlegességeket keresem, hanem egyszerűen szeretek enni, és sokféle ízt megkóstolni egyszerre. Aki a gourmand étkezés híve, valóban ne a Trófea éttermeket keresse fel erre a célra, de ha szeretne egy étkezésen belül sokféle ételből kicsit megkóstolni, akkor jó helyen jár.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16. - 14 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 20.
Kiváló hely családi, baráti rendezvények, összejövetelek megtartására! Már többször jártunk itt! Az ételek remekek, változatosak! Mindenki megtalálhatja ami a kedvére való! A mi kis társaságunkban is volt aki cukros, volt aki tej érzékeny, volt aki vegetáriánus. . . otthon ennyi féle igényt képtelenség figyelembe venni és elkészíteni!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én addig a napig személyesen nem jártam itt, de már többször halottam róla, és csak csupa csupa jó véleményt. Párom ajánlotta hogy évfordulónk alkalmából látogassunk el az étterembe. Ami először feltűnt hogy nagyon hangulatos hely, ezek után kiváló ételek, maximális kiszolgálás várt minket. Hangulatos esténk véghez közeledve még egy meglepetés tortával is megleptek minket.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 22.250 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Bazilika alatti Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.04.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, esti fürdőzéssel, íjászkodással és túrázással, kézműves foglalkozással, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
2019.05.22. - 2019.06.19.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.01.01.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2019.11.05.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.878 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Monor
2019.05.21. - 2020.05.21.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.05.26. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX