Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta itt rendezzük a családon belüli évfordulókat, születésnapokat, névnapokat. 87 éves édesapámat is lenyűgözte a hely; finomságaival, kitűnő boraival, s nem utolsó sorban az udvarias kiszolgálás, figyelmesség. Ugyanis az ő mottója: a "kötelező" gyógyszer mellett finom borocska. Rendszeresen igyekszünk végig kóstolni a rengeteg ételfinomságot - ami persze lehetetlen -, látványuk is elég néhány kör után.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal ebédeltünk itt egy vasárnapi napon. Jeles esemény ünnepeltünk, a nagyszülők 45. házassági évfordulóját. Az étterem kínálatában kicsik és nagyok, idősek és gyerekek is megtalálták a kedvükre valót, a kiszolgálás is gyors és udvarias volt, az ételek minősége pedig kiváló. Mindannyian úgy éreztük, hogy a legjobb helyen ünnepeljük ezt a neves évfordulót.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A budai egység után kipróbáltuk a zuglói Trófeát is. Itt már okosabbak voltunk és foglaltunk asztalt. Az asztalunk ugyan kicsit sötét helyen volt, de sebaj. Süttettem a szakáccsal tengeri herkentyűket és húsokat egyaránt. Micsoda óriási választék van is minden ételcsoportból és van rá 3 órád, hogy beegyél belőlük. Azt hiszem elegendő ez az időkorlát.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Regota bevallt helyunk a svedasztalos csaladi osszejovetelekhez Probaltunk mas Trofea Ettermet is, de ez lett a nyero. A vasarnapi menuben sushi, tatarbifsztek, szaritott sonka, 4-5 fele leves es 5-6 foetel mellett oriasi a frissen keszitett grill valasztek steakkel, halakkal, libamajjal.
Balatonberény

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több mint 15 éve jártam először a Zuglói Trófeában, akkoriban nyílt, és ez volt az első étterme a láncnak. Kiváló ár-érték aránya miatt akkor is nagyon kedveltem, később a hízástól való félelmem miatt kerülni kezdtem a svédasztalos étkezéseket. Nemrég egy baráti társasággal voltunk itt újra, és ismét remekül éreztük magunkat.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon hangulatos és tágas. A kiszolgálás udvarias és gyors. A kolléganőimmel június elején leánybucsút tartottunk a vendéglőben . Mindenki meg volt elégedve az ételek minőségével, valamint azok választékával. A bőség zavara helyzet adta magát, mivel nem tudtuk, hogy mit együnk és főleg, hogy mennyit.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Közèpiskolai èveink mèltó lezárásár ünnepeltük itt, jómagam es a hőn szeretett 13\C többi becses tagja. A hely hangulatos ès mindenki tökèletesen elfèrt. Az ott dolgozók mind kedvesek voltak es figyeltèk minden egyes kívánságunkat. Az ètelek terèn sem találtunk semmi kivetnivalót, akkora választèk mellett egyetlen egy ember sem maradhatott èhen.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Többször jártunk már az étteremben, de legutóbb a férjem születésnapját ünnepeltük. Bőséges választék, finom, változatos ételek. A kiszolgálás remek, a pincérek udvariasak. A tortás-zenés szülinapi bevonulás is tökéletes volt. Hideg időben szeretjük az étterem előtti forralt borozási lehetőséget. A helység kicsi és mindig tele van időben kell asztalt foglalni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022 - 16.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.19.
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.01.05.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.03.31.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.21. - 2019.09.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX