Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Veszprém
Zirc

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát persze, hogy újra meglátogattuk kedvenc svédasztalos helyünket. Megrögzött Trófea-fanok lettünk. Semmiképpen nem az vezérel, hogy a lehető legdrágábbat egye az ember a rendelkezésre álló időkereten belül, de hát ha a tengeri herkentyűket szeretem . . . . Egyébként drága a bélszín is, mégsem azt eszem.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Nagyon jól megközelíthető ez a hely tömeg közlekedéssel,és családunk nagy kedvence,remélem még az életben összetudjuk hangolni a csaáldot,korrekt árak és kiszolgálás bőséges adagok,kiszolgálás is jó volt,gyerekekkel is lehet jönni,választék is jó volt,minden jó nem tudok olyat írni,hogy bármivel is probléma lett volna,csak ajánlani tudom mindenkinek

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Karácsony előtt két héttel jártunk az étteremben. Minden évben legalább kétszer vagyunk itt. Az éttermet dicséri, hogy hosszú ideje tartja a jó színvonalat, az ételválaszték és a pincérek
udvarisága tekintetében. A saláta, a grill ételek, a sütemények választéka is rendkívüli. Az ár-értékarány is még megfelelő, reméljük nem emelik tovább az árakat!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Idén egy ponton másképpen oldottuk meg a nagy, karácsonyi, családi összejövetelt. A második nap délután a zuglói Trófea Grill étteremben foglaltattunk nyolcunknak asztalt. Régen már jártunk itt, tudtam, hogy mekkora a hely belső tere. Amire nem voltam felkészülve az a tömeg. Sehol nem láttam üres széket az egész étteremben.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Szavakkal leirhatatlan. Minden frissen készült. Svédasztalos korlátlan fogyasztás. Gigantikus választék. Egyszerüen nem lehet rosszat mondani rá. Talán a legjobb étterem ahol valaha jártam. A bent eltölthető idő pedig bőven alkalmat ad arra hogy kétszer is jóllakjon az ember. A pincérek profik ahogy kezd üresedni a tál ujratöltik nem varják meg hogy teljesen elfogyjon.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves ismerősöm hívott meg ide,jó választás volt tőle . Az ételválaszték szuper akárcsak az ízek. Folyamatosan töltötték a tálakat, ügyeltek, hogy semmiből ne legyen hiány. Diétásokra is gondolnak A pincérek figyelmesek és nagyon gyorsak. Az ajándékba kapott születésnapi torta pedig finom volt. Köszönjük! ! ! Felejthetetlen hangulatos szép hely!

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és hangulatos hely. Az ételek sokasága és látványa az ízlelőbimbónkat megbolondította. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak. A tálalás igényes, gusztusos. A pincérek barátságosak, kedvesek, figyelmesek. Ár-értékarány rendben. A hangulat felejthetetlen. Másoknak is szívesen ajánlom.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag jó, annyira azért nem. Szép-szép, annyira azért nem. Igazából semmi nagy baj, nem is a legjobb, klasszikusnak lehetne mondani. Most februárban voltunk, megyünk majd máskor is. Italok és ételek árai kb. rendben. A felszolgálók rendben. A helyszín rendben, nagyjából minden rendben, és tudna még emiatt javulni is, hogy rendben helyett jó legyen.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani. A pincérek szinte minden területen ott voltak.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermünk Pesten. Itt tartottuk az esküvői vacsoránkat is és számos más alkalmat, születésnapot, keresztelőt is. Barátaink és családtagjaink is ide járnak. Az ételek minősége, a kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló, csak dicsérni tudom. Az is tetszik, hogy van külön grillezős részleg gazdag választékkal és vannak különleges napok is, pl.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.706,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 18.984,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 4.941 - 7.266,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 39.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, pálinkakóstolóval, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.10. - 2020.12.10.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.10.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX