Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
A lányom diploma osztását ünnepeltük itt. Az ünnepelt választása alapján mentünk a Trófeába. Előre bejelentkeztünk. Kedves volt a fogadtatás. A kínálatot fantasztikusnak ítéltük. Több féle leves, előétel, főétel és rengeteg dessezert várja az ide látogatókat. Nagyon meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló hölgy mosolygós.
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Mint évek óta mindig, az idén is itt ünnepelte családom a születésnapomat. Az idei összejövetelünk annyiban tért el az előzőektől, hogy most szombatra tudtuk összehozni a családot. Nagyobb választék, minőségi alapanyagok, különleges étkek. A kiszolgálás változatlanul gyors, udvarias. 12 fős társaságnak nagyobb tortát szervíroztak, ami figyelmességüket dicséri.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát persze, hogy újra meglátogattuk kedvenc svédasztalos helyünket. Megrögzött Trófea-fanok lettünk. Semmiképpen nem az vezérel, hogy a lehető legdrágábbat egye az ember a rendelkezésre álló időkereten belül, de hát ha a tengeri herkentyűket szeretem . . . . Egyébként drága a bélszín is, mégsem azt eszem.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Nagyon jól megközelíthető ez a hely tömeg közlekedéssel,és családunk nagy kedvence,remélem még az életben összetudjuk hangolni a csaáldot,korrekt árak és kiszolgálás bőséges adagok,kiszolgálás is jó volt,gyerekekkel is lehet jönni,választék is jó volt,minden jó nem tudok olyat írni,hogy bármivel is probléma lett volna,csak ajánlani tudom mindenkinek

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Karácsony előtt két héttel jártunk az étteremben. Minden évben legalább kétszer vagyunk itt. Az éttermet dicséri, hogy hosszú ideje tartja a jó színvonalat, az ételválaszték és a pincérek
udvarisága tekintetében. A saláta, a grill ételek, a sütemények választéka is rendkívüli. Az ár-értékarány is még megfelelő, reméljük nem emelik tovább az árakat!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Idén egy ponton másképpen oldottuk meg a nagy, karácsonyi, családi összejövetelt. A második nap délután a zuglói Trófea Grill étteremben foglaltattunk nyolcunknak asztalt. Régen már jártunk itt, tudtam, hogy mekkora a hely belső tere. Amire nem voltam felkészülve az a tömeg. Sehol nem láttam üres széket az egész étteremben.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Szavakkal leirhatatlan. Minden frissen készült. Svédasztalos korlátlan fogyasztás. Gigantikus választék. Egyszerüen nem lehet rosszat mondani rá. Talán a legjobb étterem ahol valaha jártam. A bent eltölthető idő pedig bőven alkalmat ad arra hogy kétszer is jóllakjon az ember. A pincérek profik ahogy kezd üresedni a tál ujratöltik nem varják meg hogy teljesen elfogyjon.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves ismerősöm hívott meg ide,jó választás volt tőle . Az ételválaszték szuper akárcsak az ízek. Folyamatosan töltötték a tálakat, ügyeltek, hogy semmiből ne legyen hiány. Diétásokra is gondolnak A pincérek figyelmesek és nagyon gyorsak. Az ajándékba kapott születésnapi torta pedig finom volt. Köszönjük! ! ! Felejthetetlen hangulatos szép hely!

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és hangulatos hely. Az ételek sokasága és látványa az ízlelőbimbónkat megbolondította. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak. A tálalás igényes, gusztusos. A pincérek barátságosak, kedvesek, figyelmesek. Ár-értékarány rendben. A hangulat felejthetetlen. Másoknak is szívesen ajánlom.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag jó, annyira azért nem. Szép-szép, annyira azért nem. Igazából semmi nagy baj, nem is a legjobb, klasszikusnak lehetne mondani. Most februárban voltunk, megyünk majd máskor is. Italok és ételek árai kb. rendben. A felszolgálók rendben. A helyszín rendben, nagyjából minden rendben, és tudna még emiatt javulni is, hogy rendben helyett jó legyen.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 32.971,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.926,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.436 - 8.675,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 22.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.28.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.29. - 2021.10.29.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.437 - 13.810,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2020.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.868 - 31.453,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.12.26.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 10.750 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.20.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX