Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen ellátogatok az étterembe. Nem a romantukát, nem a luxus éttermi különlegességeket keresem, hanem egyszerűen szeretek enni, és sokféle ízt megkóstolni egyszerre. Aki a gourmand étkezés híve, valóban ne a Trófea éttermeket keresse fel erre a célra, de ha szeretne egy étkezésen belül sokféle ételből kicsit megkóstolni, akkor jó helyen jár.

varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16. - 14 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 20.
Kiváló hely családi, baráti rendezvények, összejövetelek megtartására! Már többször jártunk itt! Az ételek remekek, változatosak! Mindenki megtalálhatja ami a kedvére való! A mi kis társaságunkban is volt aki cukros, volt aki tej érzékeny, volt aki vegetáriánus. . . otthon ennyi féle igényt képtelenség figyelembe venni és elkészíteni!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én addig a napig személyesen nem jártam itt, de már többször halottam róla, és csak csupa csupa jó véleményt. Párom ajánlotta hogy évfordulónk alkalmából látogassunk el az étterembe. Ami először feltűnt hogy nagyon hangulatos hely, ezek után kiváló ételek, maximális kiszolgálás várt minket. Hangulatos esténk véghez közeledve még egy meglepetés tortával is megleptek minket.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam itt barátokkal, családdal.Az étterem messze felülmúlja az önkiszolgáló éttermeket! Nagyon nagy a választék elő és főételekben. A desszertek nagyon finomak. Külön kiemelném a helyben sütött grill ételeket, amik pácolása igen kiváló! Az étterem tágas és tiszta.
Mindenkinek ajánlom, hétköznapi áraik pedig nagyon jók!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, hangulatos hely, maximális kiszolgálás,! ! ! Csak ajánlani tudóm mindenkinek aki szereti a finom ételeket, szereti ha udvariasan kiszolgálják, akár csoportosan, akár meghitt kettesben szeretne eltölteni egy kellemes estét. Hatalmas ételválaszték, kiváló borok gondoskodnak a garantált gasztronómiai élmények szerzéséhez. Jól megközelíthető.

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16.
Nagyon finom ételek, a kiszolgálás első osztályú, nagyon hangulatos, árban nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom, ha Budapesten járunk, akkor mindig bemegyünk megebédelni. A születésnapomra tortával leptek meg, aminek nagyon örültem. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak, nagyon szépen vannak feltálalva, nagyon gusztusosak. A hangulat felejthetetlen.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
tobbszor voltunk a trofea grill ettemem tobb ettermebe. Mi tobbszor, megallapitotuk, hogy ez az etterem, mind kozul a leg jobb. ITT nyugodt, hangulatos, jo legkorben tudjuk elvezni, a jo izlesesen,elrendezet,ettelek kinalatat. A szuletes napokat,vagy csak ha,jot es kellemes,ettkezest szeretnenk nem kerdes hogy az ettermet valasztjuk, itt meg nem csalodtunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.08.12. - 2021.08.13.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.13. - 2020.11.22.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.383 - 23.435,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.575 - 20.120,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.396 - 22.468,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.902 - 18.531,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX