Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2012. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem csúcsszuper ! ! ! ! Többször jártunk már itt, családdal, munkatársakkal. . . mindig jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak, a kínálat bőséges, külön dicséretet érdemel, hogy a röviditalokon kívül az alkoholos italok fogyasztása is benne van az árban. A személyzet kedves. Nemrég a lányom 25. szülinapját ünnepeltük itt, felejthetetlen este volt.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 17.
Csúcs szuper,finom ételek! Jó kiszolgálás. Bátran ajánlom mindenkinek! :) *5-ös. Minden finom volt,nagyon kedves a személyzet! Kislányom 3 órán keresztül úgy elvolt,mint még soha! :)Szülinapot ünnepeltünk ,kaptunk a végén egy finom tortát is,nagyon hangulatos és barátságos volt! Gyakran leszedték az asztalokat ,mindig figyeltek ,hogy ne maradjon sok üres tányér senki előtt!

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 27.
Finom, változatos ételek, figyelmes kiszolgálás, arról nem beszélve, hogy a gyermekeket is "emberszámba" veszik, nem néznek át rajtuk! A férjem diplomaosztójakor tortával köszöntötték, de halotti tort is tartottunk már itt, amit kellő diszkrécióval és megértéssel kezeltek. Bátran ajánlom, nem fog csalódni!

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Kisfiam születésnapját ünnepeltük itt a családdal. Igazán rugalmas személyzet, mivel egy órával az ebéd előtt foglaltunk asztalt, és még tortát is tudtak adni az ünnepeltnek. Bőséges svédasztalos ellátás. Annyit ehetsz és ihatsz, amennyi belédfér. Itt nem csalódtunk. Remélem még eljutok ide, mert minden fogás ízlett. Az előételek is.

2012. októberben járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves meglepetésben volt részem az elmúlt időben. Gyermekem és unokáim születésnapomon rendeltek egy asztalt Önöknél. Nagyon elégedettek voltunk, hiszen rendkívül kellemes és hangulatos helyre érkeztünk. Az ételek sokasága és látványa arra késztetett bennünket, hogy megkóstoljunk sok finomságot. Az ételek ízlésesen tálalva, kifogástalan rendezettségben sorakoztak.

2013. márciusban járt itt
Értékelt: 2013. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon felkapott,hangulatos hely. Az adott egységáron belül bármilyen mennyiségben lehet enni és inni. Igényesen feltöltött svédasztal,igényesen elkészített ételekkel. Bár tényleg nagy a választék, van párolt és nyers zöldség is magokkal, vegetáriánusként több vegán egytálételt kipróbáltam volna. Ennek hiányában csak rántott gombát ettem körettel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2019.01.17. - 2020.01.18.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.01.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.01.18. - 2020.01.18.
Hotel Charles
2019.01.17. - 2020.01.18.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX