Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Juca TOP szállásértékelő
2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16.
Nagyon finom ételek, a kiszolgálás első osztályú, nagyon hangulatos, árban nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom, ha Budapesten járunk, akkor mindig bemegyünk megebédelni. A születésnapomra tortával leptek meg, aminek nagyon örültem. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak, nagyon szépen vannak feltálalva, nagyon gusztusosak. A hangulat felejthetetlen.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
tobbszor voltunk a trofea grill ettemem tobb ettermebe. Mi tobbszor, megallapitotuk, hogy ez az etterem, mind kozul a leg jobb. ITT nyugodt, hangulatos, jo legkorben tudjuk elvezni, a jo izlesesen,elrendezet,ettelek kinalatat. A szuletes napokat,vagy csak ha,jot es kellemes,ettkezest szeretnenk nem kerdes hogy az ettermet valasztjuk, itt meg nem csalodtunk.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Kiváló ételek, valamint kedves, udvarias kiszolgálás! Több alkalommal is jártam ebben az étteremben, névnapomat, születésnapomat, sőt 2011-ben a nyugdíjas búcsúztatómat is itt tartottam. Az ételkínálat fantasztikus és nagyon ízletes, itt mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt. A pincérek barátságosak és gyorsak. Ide bármikor érdemes betérni.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
Gyakran járunk ide társasággal,reméljük, hogy még igen sokáig megtehetjük. Csupa jót tudok csak írni. A kellemes élmény már a fogadtatással kezdődik. Régi ismerősként fogadnak és kísérnek asztalunkhoz , mosolyogva. A választék minden igényt kielégít. A felszolgálok lesik kívánságainkat és pillanat alatt teljesítik azokat. Az ünnepelt minden alkalommal tortájával távozhat.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta ebben az étteremben tartjuk a családi szülinapokat és egyéb családi ünnepeket és még sohasem csalódtunk. Az ételek és a kiszolgálás is kifogástalan.Nagy a választék,jó ízüek az ételek, mindenki találhat kedvére valót.A pincérek gyorsak és udvariasak, rendszeresen jönnek és kérdezik, hogy kérünk-e még valamit inni. Ajánlom mindenkinek!!!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes vacsora szülinappal egybekötve! Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet! Jól megközelíthető helyen van. Bőséges a kínálat, kedvesek a felszolgálók, és ha szülinapja van valakinek még tortát is kap, amit persze haza is vihet, ha már nem tudnák megenni. :-)
Mindenkinek ajánlom ha egy kellemes svédasztalos ebédet vacsorát szeretne eltölteni családjával vagy barátaival!

2012. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem csúcsszuper ! ! ! ! Többször jártunk már itt, családdal, munkatársakkal. . . mindig jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak, a kínálat bőséges, külön dicséretet érdemel, hogy a röviditalokon kívül az alkoholos italok fogyasztása is benne van az árban. A személyzet kedves. Nemrég a lányom 25. szülinapját ünnepeltük itt, felejthetetlen este volt.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 17.
Csúcs szuper,finom ételek! Jó kiszolgálás. Bátran ajánlom mindenkinek! :) *5-ös. Minden finom volt,nagyon kedves a személyzet! Kislányom 3 órán keresztül úgy elvolt,mint még soha! :)Szülinapot ünnepeltünk ,kaptunk a végén egy finom tortát is,nagyon hangulatos és barátságos volt! Gyakran leszedték az asztalokat ,mindig figyeltek ,hogy ne maradjon sok üres tányér senki előtt!

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 27.
Finom, változatos ételek, figyelmes kiszolgálás, arról nem beszélve, hogy a gyermekeket is "emberszámba" veszik, nem néznek át rajtuk! A férjem diplomaosztójakor tortával köszöntötték, de halotti tort is tartottunk már itt, amit kellő diszkrécióval és megértéssel kezeltek. Bátran ajánlom, nem fog csalódni!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.03.24. - 2019.06.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.01.05.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.01.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2019.09.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2019.09.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.03.24. - 2020.03.24.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.06. - 2019.06.10.
Szent Adalbert Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borbekészítéssel
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX