Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16. - 14 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 20.
Kiváló hely családi, baráti rendezvények, összejövetelek megtartására! Már többször jártunk itt! Az ételek remekek, változatosak! Mindenki megtalálhatja ami a kedvére való! A mi kis társaságunkban is volt aki cukros, volt aki tej érzékeny, volt aki vegetáriánus. . . otthon ennyi féle igényt képtelenség figyelembe venni és elkészíteni!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én addig a napig személyesen nem jártam itt, de már többször halottam róla, és csak csupa csupa jó véleményt. Párom ajánlotta hogy évfordulónk alkalmából látogassunk el az étterembe. Ami először feltűnt hogy nagyon hangulatos hely, ezek után kiváló ételek, maximális kiszolgálás várt minket. Hangulatos esténk véghez közeledve még egy meglepetés tortával is megleptek minket.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam itt barátokkal, családdal.Az étterem messze felülmúlja az önkiszolgáló éttermeket! Nagyon nagy a választék elő és főételekben. A desszertek nagyon finomak. Külön kiemelném a helyben sütött grill ételeket, amik pácolása igen kiváló! Az étterem tágas és tiszta.
Mindenkinek ajánlom, hétköznapi áraik pedig nagyon jók!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, hangulatos hely, maximális kiszolgálás,! ! ! Csak ajánlani tudóm mindenkinek aki szereti a finom ételeket, szereti ha udvariasan kiszolgálják, akár csoportosan, akár meghitt kettesben szeretne eltölteni egy kellemes estét. Hatalmas ételválaszték, kiváló borok gondoskodnak a garantált gasztronómiai élmények szerzéséhez. Jól megközelíthető.

Juca TOP szállásértékelő
2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16.
Nagyon finom ételek, a kiszolgálás első osztályú, nagyon hangulatos, árban nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom, ha Budapesten járunk, akkor mindig bemegyünk megebédelni. A születésnapomra tortával leptek meg, aminek nagyon örültem. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak, nagyon szépen vannak feltálalva, nagyon gusztusosak. A hangulat felejthetetlen.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
tobbszor voltunk a trofea grill ettemem tobb ettermebe. Mi tobbszor, megallapitotuk, hogy ez az etterem, mind kozul a leg jobb. ITT nyugodt, hangulatos, jo legkorben tudjuk elvezni, a jo izlesesen,elrendezet,ettelek kinalatat. A szuletes napokat,vagy csak ha,jot es kellemes,ettkezest szeretnenk nem kerdes hogy az ettermet valasztjuk, itt meg nem csalodtunk.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Kiváló ételek, valamint kedves, udvarias kiszolgálás! Több alkalommal is jártam ebben az étteremben, névnapomat, születésnapomat, sőt 2011-ben a nyugdíjas búcsúztatómat is itt tartottam. Az ételkínálat fantasztikus és nagyon ízletes, itt mindenki megtalálja az ízlésének megfelelőt. A pincérek barátságosak és gyorsak. Ide bármikor érdemes betérni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.06.15.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.717 - 29.729,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.02.28.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2020.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976 - 11.460,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.480 - 57.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX