Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Kiváló 2014. január 5.a párjával járt itt
A férjemmel sokszor járunk oda minden jeles ünnepen ha tehetjük elmegyünk. Szeretünk idejárni, mert annyit a tányérra kivenni ami el is fogy. A különleges dolgokat szeretjük amit otthon nem tudunk megcsinálni. Mindig van valami különleges a ház ajánlataként. Korlátlan étel és ital fogyasztás ez nagyon jó dolog szerintem. Sok helyen voltam már de ide visszatérő vendégek vagyunk.
Átlagos 2013. december 19.a párjával járt itt
Gondoltuk a párommal ma beülünk, és együtt ebédelünk itt, hiszen a Budai (III ker. ) trófea étteremben már ettünk és nem volt rossz. Teltház volt, mindenhol csak emberek, szűk helyek a wc-ig mire eljutottam útvonalat kellet terveznem és vissza is és ha valami közbejött (babakocsis) na akkor újratervezés.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen ellátogatok az étterembe. Nem a romantukát, nem a luxus éttermi különlegességeket keresem, hanem egyszerűen szeretek enni, és sokféle ízt megkóstolni egyszerre. Aki a gourmand étkezés híve, valóban ne a Trófea éttermeket keresse fel erre a célra, de ha szeretne egy étkezésen belül sokféle ételből kicsit megkóstolni, akkor jó helyen jár.
Gyenge 2013. december 16.családjával járt itt
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.
Szörnyű 2013. december 6.a párjával járt itt
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.
Kiváló 2013. október 20., csoporttal járt itt
Kiváló hely családi, baráti rendezvények, összejövetelek megtartására! Már többször jártunk itt! Az ételek remekek, változatosak! Mindenki megtalálhatja ami a kedvére való! A mi kis társaságunkban is volt aki cukros, volt aki tej érzékeny, volt aki vegetáriánus. . . otthon ennyi féle igényt képtelenség figyelembe venni és elkészíteni!
Kiváló 2013. október 17.a párjával járt itt
Én addig a napig személyesen nem jártam itt, de már többször halottam róla, és csak csupa csupa jó véleményt. Párom ajánlotta hogy évfordulónk alkalmából látogassunk el az étterembe. Ami először feltűnt hogy nagyon hangulatos hely, ezek után kiváló ételek, maximális kiszolgálás várt minket.
Kiváló 2013. október 9.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt barátokkal, családdal. Az étterem messze felülmúlja az önkiszolgáló éttermeket! Nagyon nagy a választék elő és főételekben. A desszertek nagyon finomak. Külön kiemelném a helyben sütött grill ételeket, amik pácolása igen kiváló! Az étterem tágas és tiszta.
Mindenkinek ajánlom, hétköznapi áraik pedig nagyon jók!
Kiváló 2013. szeptember 21.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, hangulatos hely, maximális kiszolgálás,! ! ! Csak ajánlani tudóm mindenkinek aki szereti a finom ételeket, szereti ha udvariasan kiszolgálják, akár csoportosan, akár meghitt kettesben szeretne eltölteni egy kellemes estét. Hatalmas ételválaszték, kiváló borok gondoskodnak a garantált gasztronómiai élmények szerzéséhez. Jól megközelíthető.
Kiváló 2013. szeptember 16.családjával járt itt
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen
1145 BudapestErzsébet királyné útja 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi