Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 5 látogató hasznosnak vélte
Gondoltuk a párommal ma beülünk, és együtt ebédelünk itt, hiszen a Budai (III ker. ) trófea étteremben már ettünk és nem volt rossz. Teltház volt, mindenhol csak emberek, szűk helyek a wc-ig mire eljutottam útvonalat kellet terveznem és vissza is és ha valami közbejött (babakocsis) na akkor újratervezés.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen ellátogatok az étterembe. Nem a romantukát, nem a luxus éttermi különlegességeket keresem, hanem egyszerűen szeretek enni, és sokféle ízt megkóstolni egyszerre. Aki a gourmand étkezés híve, valóban ne a Trófea éttermeket keresse fel erre a célra, de ha szeretne egy étkezésen belül sokféle ételből kicsit megkóstolni, akkor jó helyen jár.

varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16. - 14 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. október 20.
Kiváló hely családi, baráti rendezvények, összejövetelek megtartására! Már többször jártunk itt! Az ételek remekek, változatosak! Mindenki megtalálhatja ami a kedvére való! A mi kis társaságunkban is volt aki cukros, volt aki tej érzékeny, volt aki vegetáriánus. . . otthon ennyi féle igényt képtelenség figyelembe venni és elkészíteni!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én addig a napig személyesen nem jártam itt, de már többször halottam róla, és csak csupa csupa jó véleményt. Párom ajánlotta hogy évfordulónk alkalmából látogassunk el az étterembe. Ami először feltűnt hogy nagyon hangulatos hely, ezek után kiváló ételek, maximális kiszolgálás várt minket. Hangulatos esténk véghez közeledve még egy meglepetés tortával is megleptek minket.

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam itt barátokkal, családdal.Az étterem messze felülmúlja az önkiszolgáló éttermeket! Nagyon nagy a választék elő és főételekben. A desszertek nagyon finomak. Külön kiemelném a helyben sütött grill ételeket, amik pácolása igen kiváló! Az étterem tágas és tiszta.
Mindenkinek ajánlom, hétköznapi áraik pedig nagyon jók!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, hangulatos hely, maximális kiszolgálás,! ! ! Csak ajánlani tudóm mindenkinek aki szereti a finom ételeket, szereti ha udvariasan kiszolgálják, akár csoportosan, akár meghitt kettesben szeretne eltölteni egy kellemes estét. Hatalmas ételválaszték, kiváló borok gondoskodnak a garantált gasztronómiai élmények szerzéséhez. Jól megközelíthető.

Juca TOP szállásértékelő
2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16.
Nagyon finom ételek, a kiszolgálás első osztályú, nagyon hangulatos, árban nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom, ha Budapesten járunk, akkor mindig bemegyünk megebédelni. A születésnapomra tortával leptek meg, aminek nagyon örültem. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak, nagyon szépen vannak feltálalva, nagyon gusztusosak. A hangulat felejthetetlen.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.937,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.930,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Gastland M1 Hotel
Páty
2020.10.21. - 2021.01.19.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 20.318,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.09.27.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2020.10.21. - 2021.10.21.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.592 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.01.01.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 10.462,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.823 - 12.883,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.20.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.970 - 19.446,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX