Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Vegetáriánus vagyok, ezért fontos számomra a kínálat.Itt gondolnak rám. Széles körű a választék zöldségből, gyümölcsből, salátából. Emellett a kiszolgálás gyors, figyelmes a személyzet. A hangulata, berendezése számomra kellemes. Az is tetszik, hogy ilyen hideg napokon, már a bejáratnál forralt borral kedveskednek a várakozó vendégeknek.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Párom 40. és apósom fiának 42. születésnapját jöttünk ide ünnepelni. A pincérünk nagyon kedves volt, az ételek finomak, bár, akadt 1-2 hiba (a grillezés inkább égetés volt pl. ), ám nagyon jól éreztük magunkat és hálásak vagyunk, hogy két tortát is kaptunk, lévén két ünnepeltünk is volt! Nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt az éttermet, remélem lesz alkalmam még eljutni újra.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük a Trófea éttermeket, mert egy fix. áron nagyon finom ételeket ehetünk hatalmas választékban. Itt tényleg mindenki megtalálja a kedvére valót. Számomra szimpatikus, hogy ha ünnepelni mész hozzájuk, akkor tortával kedveskednek neked. A személyzet kedves, segítőkész és gyors. Ha kifogy a pohárból az üdítő azonnal pótolják.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Minden fontos családi rendezvényt itt tartunk, mert annyira szeretjük, különleges hangulata van az étteremnek, mindig nagyon kedves, segítőkész a kiszolgálás, az ételek isteni finomak. De akkor is ide jövünk, ha egyszerűen nagyon jót, vagy különlegeset szeretnénk enni, nem is kell hozzá alkalom, egy egyszerű hétköznapi ebédet is ünneppé tudnak itt tenni.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9.
Többször jártunk hasonló éttermekbe Budapesten, de ez az a hely ahova több éve szívesen visszajárunk. Rendszeresen itt ünnepelünk születésnapokat és névnapokat családi körben. A kiszolgálás a választék és az ételek minősége évek óta változatlanul kiváló. Néha kicsit zavaró a tömeg, de ez ugyanakkor érthető is. A választékban mindig megjelennek szezonális ételek is, ez nagyon tetszik.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Szinvonalas jó helyen lévő szép épület, modern mégis meőrizte a régi patináját. Évvégi Vállalati bulin vettünk itt részt nagyon megvoltunk elégedve, nagyszerű hideg konyha változatos ételek, kiváló sütik voltak. Én bort ittam annak a minőségével is megvoltam elégedve. A céges rendezvény sikeréhez nagyban hozzájárult ez az igényes étterem, jó választás volt a vezetőség részéről.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 7.
A megrendelt időpontban kitűnő ételek kavalkádja várt bennünket. A kiszolgáló személyzet vidám és nagyon udvarias volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszatérünk majd. Megnyerő volt,hogy a friss húsokat grilleztethettük is. A bőséges választék nemcsak levesekben, főfogásokban lepett meg bennünket,hanem a nagyszerű pékárúk terén is.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 22.
Valentin nap alkalmából ismét ellátogattunk a zuglói Trófeába. Bár mi mindig egy nappal a jeles nap előtt ünneplünk, most sem csalódtunk. Tavaly Valentin napkor jártunk itt utoljára, és nem is sejtettük mennyire megujult az étterem. Egyszerűen imádtuk. Gyönyörű környezet, finom és változatos ételek. . . szoval minden amire nekünk szükségünk volt.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Névnapot ünnepeltünk, minden nagyon jó volt, mielőtt hazaindultunk, még sógornőmmel megkóstoltuk a bablevest, amelyben úszkáltak az óriás zsizsikek. Sajnos már jócskán ettünk belőle. . . Számomra a legfájóbb az volt, hogy miután szóltunk a pincérnek, nem vették le a kínálatból a levest és nem is ismerték el egyértelműen, hogy voltak benne.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt,de most legutóbb (2013 december) kicsit csalódtam! Sokkal kevesebb a választék,és a minőség sem a régi! Pl a somlói galuska valami tocsogós trutyi volt,a tejszínhab borzalmas! Nem töltötték folyamatosan a pultokat. A csülök pékné módra viszont nagyon finom volt! Remélem visszatérnek a régi minőséghez,és színvonalhoz! :))))

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2019.03.20. - 2019.06.18.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2020.03.20.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2019.09.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2019.12.28.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.20. - 2019.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Jagelló Business Hotel
2019.03.20. - 2019.06.18.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX