Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Ballagási ebéden voltunk a családdal Trófea Grill étteremben,az étel kínálattal nem voltam megelégedve,nem volt túl nagy választási lehetőség.A diabetikus sütemények nem voltak kirakva, a felszolgálóktól kellett kérni.A személyzet és a felszolgálok udvariasak,az étterem tiszta, kultúrált.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
A 70. születésnapomat ünnepeltem családi körben. Nem győztünk válogatni a különböző finomságok között. A személyzet és a felszolgálók kitűnően végezték munkájukat. A kiválasztott és elfogyasztott ételek és italok kifogástalanok voltak. Unokáimnak nagyon tetszett, azt választhattak amit megkívántak. Hamarosan visszatérünk egy családtagunk születésnapját megünnepelni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 19.
igen jártam itt a napokban, egy ballagást ünnepeltünk, mondhatom nagyon jó valasztásvolt ez a hely. kellemes légkör, udvarias felszolgálók, tisztaság, no és az ételek, ami szem szájnak ingere. csak ajánlani tudom mindenkinek és persze visszatérni ide hamarosan. köszönünk mindent, legmagasabb pontszám. kovácsné

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 28.
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Ünnepelni mentünk a Zuglói Trófeába,mint 10 éve mindig. A hely igazán szépen megújult. A választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő étel választékkal készültek. A múltkori libamáj után, most a is a kedvencemet a sushit készítették . A tengeri halakból és rákokból is igen széles választék szolgált.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban ismét visszatértünk a régi kedvenc éttermünkbe. Kíváncsi voltam, hogy mióta utoljára itt jártunk, változott-e valami. Bizony változott, átrendezték a nagy termet. Nekem ez a változás nem tetszik igazán, sokkal személytelenebb és zsúfoltabb lett. Elvesztette az intimitás érzését, egy nagy térben nagyon összezsúfolták az asztalokat, megszűntek a kisebb boxok.

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
Barátságos hangulatú vendéglő, a személyzet segítőkész. Céges bulin voltunk, 20 fő körüli társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Igazán bőséges volt a kínálat, és minden mutatós és finom volt. Nézegettem (itthonról) a menüt, és az a'la cart kínálatot - ez könnyebben elérhető lenne nekem - és örömmel mennék is ide ezeket fogyasztani, de azt nem tudom hogy erre van-e lehetőség.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Vegetáriánus vagyok, ezért fontos számomra a kínálat.Itt gondolnak rám. Széles körű a választék zöldségből, gyümölcsből, salátából. Emellett a kiszolgálás gyors, figyelmes a személyzet. A hangulata, berendezése számomra kellemes. Az is tetszik, hogy ilyen hideg napokon, már a bejáratnál forralt borral kedveskednek a várakozó vendégeknek.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Párom 40. és apósom fiának 42. születésnapját jöttünk ide ünnepelni. A pincérünk nagyon kedves volt, az ételek finomak, bár, akadt 1-2 hiba (a grillezés inkább égetés volt pl. ), ám nagyon jól éreztük magunkat és hálásak vagyunk, hogy két tortát is kaptunk, lévén két ünnepeltünk is volt! Nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt az éttermet, remélem lesz alkalmam még eljutni újra.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük a Trófea éttermeket, mert egy fix. áron nagyon finom ételeket ehetünk hatalmas választékban. Itt tényleg mindenki megtalálja a kedvére valót. Számomra szimpatikus, hogy ha ünnepelni mész hozzájuk, akkor tortával kedveskednek neked. A személyzet kedves, segítőkész és gyors. Ha kifogy a pohárból az üdítő azonnal pótolják.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 18.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Jagelló Business Hotel
2019.12.10. - 2020.03.09.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.20.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.10. - 2019.12.10.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.264 - 17.424,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 39.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, pálinkakóstolóval, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX