Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal vacsoráztunk itt egy kimerítő konferenciát követően. A hely nekem nagyon nyomasztó és zsúfolt, sötét és az asztalok között alig lehet elférni. Az előételek kifejezetten finomak, különlegesek voltak. Kiemelném az isteni libamájat és a salátákat. A főételekből nem volt nagy választék és nem is voltak különösebben finomak.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 20.
Párommal, fiammal és az Ő barátjával étkeztünk kora hétköznap délutáni órában itt, búcsúztatni az erasmusra induló egyetemistát. Korábban már vásároltunk ide bónuszokat ajándékba és már akkor is tetszett a hely. Belülről kissé zsúfoltnak tűnt, 10 percenként ünnepeltek valakit, de ez végül is nem zavart.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Ballagási ebéden voltunk a családdal Trófea Grill étteremben,az étel kínálattal nem voltam megelégedve,nem volt túl nagy választási lehetőség.A diabetikus sütemények nem voltak kirakva, a felszolgálóktól kellett kérni.A személyzet és a felszolgálok udvariasak,az étterem tiszta, kultúrált.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
A 70. születésnapomat ünnepeltem családi körben. Nem győztünk válogatni a különböző finomságok között. A személyzet és a felszolgálók kitűnően végezték munkájukat. A kiválasztott és elfogyasztott ételek és italok kifogástalanok voltak. Unokáimnak nagyon tetszett, azt választhattak amit megkívántak. Hamarosan visszatérünk egy családtagunk születésnapját megünnepelni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 19.
igen jártam itt a napokban, egy ballagást ünnepeltünk, mondhatom nagyon jó valasztásvolt ez a hely. kellemes légkör, udvarias felszolgálók, tisztaság, no és az ételek, ami szem szájnak ingere. csak ajánlani tudom mindenkinek és persze visszatérni ide hamarosan. köszönünk mindent, legmagasabb pontszám. kovácsné

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 28.
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Ünnepelni mentünk a Zuglói Trófeába,mint 10 éve mindig. A hely igazán szépen megújult. A választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő étel választékkal készültek. A múltkori libamáj után, most a is a kedvencemet a sushit készítették . A tengeri halakból és rákokból is igen széles választék szolgált.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban ismét visszatértünk a régi kedvenc éttermünkbe. Kíváncsi voltam, hogy mióta utoljára itt jártunk, változott-e valami. Bizony változott, átrendezték a nagy termet. Nekem ez a változás nem tetszik igazán, sokkal személytelenebb és zsúfoltabb lett. Elvesztette az intimitás érzését, egy nagy térben nagyon összezsúfolták az asztalokat, megszűntek a kisebb boxok.

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
Barátságos hangulatú vendéglő, a személyzet segítőkész. Céges bulin voltunk, 20 fő körüli társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Igazán bőséges volt a kínálat, és minden mutatós és finom volt. Nézegettem (itthonról) a menüt, és az a'la cart kínálatot - ez könnyebben elérhető lenne nekem - és örömmel mennék is ide ezeket fogyasztani, de azt nem tudom hogy erre van-e lehetőség.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Vegetáriánus vagyok, ezért fontos számomra a kínálat.Itt gondolnak rám. Széles körű a választék zöldségből, gyümölcsből, salátából. Emellett a kiszolgálás gyors, figyelmes a személyzet. A hangulata, berendezése számomra kellemes. Az is tetszik, hogy ilyen hideg napokon, már a bejáratnál forralt borral kedveskednek a várakozó vendégeknek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.937,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.916,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 22.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.28.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2020.10.21. - 2020.12.30.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.750 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.02.28.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.462,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
City Hotel Budapest
2020.10.20. - 2021.10.21.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 15.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, üdvözlőitallal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, Wi -Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.02.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX