Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal vacsoráztunk itt egy kimerítő konferenciát követően. A hely nekem nagyon nyomasztó és zsúfolt, sötét és az asztalok között alig lehet elférni. Az előételek kifejezetten finomak, különlegesek voltak. Kiemelném az isteni libamájat és a salátákat. A főételekből nem volt nagy választék és nem is voltak különösebben finomak.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 20.
Párommal, fiammal és az Ő barátjával étkeztünk kora hétköznap délutáni órában itt, búcsúztatni az erasmusra induló egyetemistát. Korábban már vásároltunk ide bónuszokat ajándékba és már akkor is tetszett a hely. Belülről kissé zsúfoltnak tűnt, 10 percenként ünnepeltek valakit, de ez végül is nem zavart.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Ballagási ebéden voltunk a családdal Trófea Grill étteremben,az étel kínálattal nem voltam megelégedve,nem volt túl nagy választási lehetőség.A diabetikus sütemények nem voltak kirakva, a felszolgálóktól kellett kérni.A személyzet és a felszolgálok udvariasak,az étterem tiszta, kultúrált.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
A 70. születésnapomat ünnepeltem családi körben. Nem győztünk válogatni a különböző finomságok között. A személyzet és a felszolgálók kitűnően végezték munkájukat. A kiválasztott és elfogyasztott ételek és italok kifogástalanok voltak. Unokáimnak nagyon tetszett, azt választhattak amit megkívántak. Hamarosan visszatérünk egy családtagunk születésnapját megünnepelni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 19.
igen jártam itt a napokban, egy ballagást ünnepeltünk, mondhatom nagyon jó valasztásvolt ez a hely. kellemes légkör, udvarias felszolgálók, tisztaság, no és az ételek, ami szem szájnak ingere. csak ajánlani tudom mindenkinek és persze visszatérni ide hamarosan. köszönünk mindent, legmagasabb pontszám. kovácsné

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 28.
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Ünnepelni mentünk a Zuglói Trófeába,mint 10 éve mindig. A hely igazán szépen megújult. A választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő étel választékkal készültek. A múltkori libamáj után, most a is a kedvencemet a sushit készítették . A tengeri halakból és rákokból is igen széles választék szolgált.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban ismét visszatértünk a régi kedvenc éttermünkbe. Kíváncsi voltam, hogy mióta utoljára itt jártunk, változott-e valami. Bizony változott, átrendezték a nagy termet. Nekem ez a változás nem tetszik igazán, sokkal személytelenebb és zsúfoltabb lett. Elvesztette az intimitás érzését, egy nagy térben nagyon összezsúfolták az asztalokat, megszűntek a kisebb boxok.

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
Barátságos hangulatú vendéglő, a személyzet segítőkész. Céges bulin voltunk, 20 fő körüli társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Igazán bőséges volt a kínálat, és minden mutatós és finom volt. Nézegettem (itthonról) a menüt, és az a'la cart kínálatot - ez könnyebben elérhető lenne nekem - és örömmel mennék is ide ezeket fogyasztani, de azt nem tudom hogy erre van-e lehetőség.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Vegetáriánus vagyok, ezért fontos számomra a kínálat.Itt gondolnak rám. Széles körű a választék zöldségből, gyümölcsből, salátából. Emellett a kiszolgálás gyors, figyelmes a személyzet. A hangulata, berendezése számomra kellemes. Az is tetszik, hogy ilyen hideg napokon, már a bejáratnál forralt borral kedveskednek a várakozó vendégeknek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Homoky Hotels Bestline Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.060 - 6.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással
2021.04.01. - 2021.05.15.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.581 - 32.710,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2021.12.31.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.415,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 14.012 - 69.719,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.18.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2022.04.18.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 17.474 - 22.716,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.10.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX