Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal szerveztük ide az évzáró vacsorát. A hely kicsit zsúfolt, de nagyon hangulatos. A zsúfoltság csak első látásra rémisztő, amint elhelyezkedik az ember és megkóstolja az ételeket, többé eszébe sem jut. Az ételek változatosak és finomak, a grill választékot több szakács, több vaslapon süti, ezért nem kell sokáig várni. az édességek prémium minőségűek.

2014. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem viszonylag kis alapterületen helyezkedik el, kialakítása "U" alakú. Kialakításának köszönhetően a vendégek kényelmesen vagy bokszokban, vagy pedig - nagyobb létszámú csoportok esetén - egybefüggő asztaloknál tudnak helyet foglalni. Az ételválasztékot úgy jellemezném "mindenből egy kevés". A pincérek udvariasak, segítőkészek, figyelmesek.

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Kollégákkal vacsoráztunk itt egy kimerítő konferenciát követően. A hely nekem nagyon nyomasztó és zsúfolt, sötét és az asztalok között alig lehet elférni. Az előételek kifejezetten finomak, különlegesek voltak. Kiemelném az isteni libamájat és a salátákat. A főételekből nem volt nagy választék és nem is voltak különösebben finomak.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 20.
Párommal, fiammal és az Ő barátjával étkeztünk kora hétköznap délutáni órában itt, búcsúztatni az erasmusra induló egyetemistát. Korábban már vásároltunk ide bónuszokat ajándékba és már akkor is tetszett a hely. Belülről kissé zsúfoltnak tűnt, 10 percenként ünnepeltek valakit, de ez végül is nem zavart.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Ballagási ebéden voltunk a családdal Trófea Grill étteremben,az étel kínálattal nem voltam megelégedve,nem volt túl nagy választási lehetőség.A diabetikus sütemények nem voltak kirakva, a felszolgálóktól kellett kérni.A személyzet és a felszolgálok udvariasak,az étterem tiszta, kultúrált.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
A 70. születésnapomat ünnepeltem családi körben. Nem győztünk válogatni a különböző finomságok között. A személyzet és a felszolgálók kitűnően végezték munkájukat. A kiválasztott és elfogyasztott ételek és italok kifogástalanok voltak. Unokáimnak nagyon tetszett, azt választhattak amit megkívántak. Hamarosan visszatérünk egy családtagunk születésnapját megünnepelni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 19.
igen jártam itt a napokban, egy ballagást ünnepeltünk, mondhatom nagyon jó valasztásvolt ez a hely. kellemes légkör, udvarias felszolgálók, tisztaság, no és az ételek, ami szem szájnak ingere. csak ajánlani tudom mindenkinek és persze visszatérni ide hamarosan. köszönünk mindent, legmagasabb pontszám. kovácsné

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 28.
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Ünnepelni mentünk a Zuglói Trófeába,mint 10 éve mindig. A hely igazán szépen megújult. A választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő étel választékkal készültek. A múltkori libamáj után, most a is a kedvencemet a sushit készítették . A tengeri halakból és rákokból is igen széles választék szolgált.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban ismét visszatértünk a régi kedvenc éttermünkbe. Kíváncsi voltam, hogy mióta utoljára itt jártunk, változott-e valami. Bizony változott, átrendezték a nagy termet. Nekem ez a változás nem tetszik igazán, sokkal személytelenebb és zsúfoltabb lett. Elvesztette az intimitás érzését, egy nagy térben nagyon összezsúfolták az asztalokat, megszűntek a kisebb boxok.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.817,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.04.30.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.01.05.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.03.24.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.01.01.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, betyár és masszázs kuponnal, parkolással
2019.03.01. - 2019.04.30.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 28.250,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., fékpanzióval
2019.03.24. - 2019.12.31.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.913 - 21.176,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX