Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Regota bevallt helyunk a svedasztalos csaladi osszejovetelekhez Probaltunk mas Trofea Ettermet is, de ez lett a nyero. A vasarnapi menuben sushi, tatarbifsztek, szaritott sonka, 4-5 fele leves es 5-6 foetel mellett oriasi a frissen keszitett grill valasztek steakkel, halakkal, libamajjal.
Balatonberény

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több mint 15 éve jártam először a Zuglói Trófeában, akkoriban nyílt, és ez volt az első étterme a láncnak. Kiváló ár-érték aránya miatt akkor is nagyon kedveltem, később a hízástól való félelmem miatt kerülni kezdtem a svédasztalos étkezéseket. Nemrég egy baráti társasággal voltunk itt újra, és ismét remekül éreztük magunkat.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon hangulatos és tágas. A kiszolgálás udvarias és gyors. A kolléganőimmel június elején leánybucsút tartottunk a vendéglőben . Mindenki meg volt elégedve az ételek minőségével, valamint azok választékával. A bőség zavara helyzet adta magát, mivel nem tudtuk, hogy mit együnk és főleg, hogy mennyit.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Közèpiskolai èveink mèltó lezárásár ünnepeltük itt, jómagam es a hőn szeretett 13\C többi becses tagja. A hely hangulatos ès mindenki tökèletesen elfèrt. Az ott dolgozók mind kedvesek voltak es figyeltèk minden egyes kívánságunkat. Az ètelek terèn sem találtunk semmi kivetnivalót, akkora választèk mellett egyetlen egy ember sem maradhatott èhen.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Többször jártunk már az étteremben, de legutóbb a férjem születésnapját ünnepeltük. Bőséges választék, finom, változatos ételek. A kiszolgálás remek, a pincérek udvariasak. A tortás-zenés szülinapi bevonulás is tökéletes volt. Hideg időben szeretjük az étterem előtti forralt borozási lehetőséget. A helység kicsi és mindig tele van időben kell asztalt foglalni.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal évfordulónkat ünnepeltük a Trófea étteremben. A fogadás a pincérek kedvessége a finom ételek sokasága és íze elvarázsol egy "habzsi dőzsi" mennyországba. 4-5 féle hideg előétel közül választhattunk és, ami kimondottan tetszett, hogy a finom magyar ételek mellett megtalálható náluk a sushi. Igaz, nem szeretem de a rántott húsos felkeltette érdeklődésemet.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 18.
Nem is olyan régen jártuk ott farsangi bulin. Sztárvendég Gáspár Laci volt. Igen keveset énekelt,de viszont kedves volt. A hangulat is jó volt egy darabig mert a dj nem a legjobb. A helyiség szűkös pláne,hogy tele tömték asztallal. Így nem nagyon volt tánctér. Maga az étterem sötét lehetne világosabb is. A kiszolgálás jó volt. Az ételek is finomak és bőségesek voltak.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 23.
Bőséges, finom ételeket ehettünk. A frissen sültekért elég sokat kellett sorban állni, de megérte a várakozást, mert isteniek voltak. A helyiség maga elég szűkös, gyertyafénnyel lehet hangulatossá tenni egyébként nagyon sötét. A felszolgálás profi, figyelmesek. Időnként érkezett a szülinaposoknak egy-egy torta. Ez is kedves tőlük.

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal szerveztük ide az évzáró vacsorát. A hely kicsit zsúfolt, de nagyon hangulatos. A zsúfoltság csak első látásra rémisztő, amint elhelyezkedik az ember és megkóstolja az ételeket, többé eszébe sem jut. Az ételek változatosak és finomak, a grill választékot több szakács, több vaslapon süti, ezért nem kell sokáig várni. az édességek prémium minőségűek.

2014. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem viszonylag kis alapterületen helyezkedik el, kialakítása "U" alakú. Kialakításának köszönhetően a vendégek kényelmesen vagy bokszokban, vagy pedig - nagyobb létszámú csoportok esetén - egybefüggő asztaloknál tudnak helyet foglalni. Az ételválasztékot úgy jellemezném "mindenből egy kevés". A pincérek udvariasak, segítőkészek, figyelmesek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
2 nap/1 éjszaka 8.956 - 24.719,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2020.10.30. - 2021.10.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.20.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 5.766 - 42.721,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2021.10.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.02.28.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.017 - 19.525,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.568 - 23.107,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 17.705,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX