Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 18.
Nem is olyan régen jártuk ott farsangi bulin. Sztárvendég Gáspár Laci volt. Igen keveset énekelt,de viszont kedves volt. A hangulat is jó volt egy darabig mert a dj nem a legjobb. A helyiség szűkös pláne,hogy tele tömték asztallal. Így nem nagyon volt tánctér. Maga az étterem sötét lehetne világosabb is. A kiszolgálás jó volt. Az ételek is finomak és bőségesek voltak.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 23.
Bőséges, finom ételeket ehettünk. A frissen sültekért elég sokat kellett sorban állni, de megérte a várakozást, mert isteniek voltak. A helyiség maga elég szűkös, gyertyafénnyel lehet hangulatossá tenni egyébként nagyon sötét. A felszolgálás profi, figyelmesek. Időnként érkezett a szülinaposoknak egy-egy torta. Ez is kedves tőlük.

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégáimmal szerveztük ide az évzáró vacsorát. A hely kicsit zsúfolt, de nagyon hangulatos. A zsúfoltság csak első látásra rémisztő, amint elhelyezkedik az ember és megkóstolja az ételeket, többé eszébe sem jut. Az ételek változatosak és finomak, a grill választékot több szakács, több vaslapon süti, ezért nem kell sokáig várni. az édességek prémium minőségűek.

2014. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem viszonylag kis alapterületen helyezkedik el, kialakítása "U" alakú. Kialakításának köszönhetően a vendégek kényelmesen vagy bokszokban, vagy pedig - nagyobb létszámú csoportok esetén - egybefüggő asztaloknál tudnak helyet foglalni. Az ételválasztékot úgy jellemezném "mindenből egy kevés". A pincérek udvariasak, segítőkészek, figyelmesek.

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Kollégákkal vacsoráztunk itt egy kimerítő konferenciát követően. A hely nekem nagyon nyomasztó és zsúfolt, sötét és az asztalok között alig lehet elférni. Az előételek kifejezetten finomak, különlegesek voltak. Kiemelném az isteni libamájat és a salátákat. A főételekből nem volt nagy választék és nem is voltak különösebben finomak.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 20.
Párommal, fiammal és az Ő barátjával étkeztünk kora hétköznap délutáni órában itt, búcsúztatni az erasmusra induló egyetemistát. Korábban már vásároltunk ide bónuszokat ajándékba és már akkor is tetszett a hely. Belülről kissé zsúfoltnak tűnt, 10 percenként ünnepeltek valakit, de ez végül is nem zavart.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Ballagási ebéden voltunk a családdal Trófea Grill étteremben,az étel kínálattal nem voltam megelégedve,nem volt túl nagy választási lehetőség.A diabetikus sütemények nem voltak kirakva, a felszolgálóktól kellett kérni.A személyzet és a felszolgálok udvariasak,az étterem tiszta, kultúrált.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
A 70. születésnapomat ünnepeltem családi körben. Nem győztünk válogatni a különböző finomságok között. A személyzet és a felszolgálók kitűnően végezték munkájukat. A kiválasztott és elfogyasztott ételek és italok kifogástalanok voltak. Unokáimnak nagyon tetszett, azt választhattak amit megkívántak. Hamarosan visszatérünk egy családtagunk születésnapját megünnepelni.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 19.
igen jártam itt a napokban, egy ballagást ünnepeltünk, mondhatom nagyon jó valasztásvolt ez a hely. kellemes légkör, udvarias felszolgálók, tisztaság, no és az ételek, ami szem szájnak ingere. csak ajánlani tudom mindenkinek és persze visszatérni ide hamarosan. köszönünk mindent, legmagasabb pontszám. kovácsné

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 28.
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2019.05.21. - 2019.06.16.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.22. - 2019.11.11.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.906,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.24. - 2020.01.28.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.01.01.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2019.11.05.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.21. - 2020.05.21.
2019.01.25. - 2021.05.05.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX