Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 5.

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Trófea Grill Étterem - Erzsébet királyné útja

étterem, önkiszolgáló, all inclusive
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, rendezvényhelyszín ...

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - vélemények, kritkikák

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 28.
Eőször is a választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő ételek választékkal készültek. Általában vagy külfördi rokonaikat visszük el, vagy szülinapot ünnepelni megyünk oda. Nagyon jó csendes hely, nincs hangoskodó zajongás,noha 1-1 ünneplésnél ez is beleférne! Gyorsak a személyzeti kiszolgálók is.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Ünnepelni mentünk a Zuglói Trófeába,mint 10 éve mindig. A hely igazán szépen megújult. A választék mindig meglep minket. Az idénynek és az alkalmaknak megfelelő étel választékkal készültek. A múltkori libamáj után, most a is a kedvencemet a sushit készítették . A tengeri halakból és rákokból is igen széles választék szolgált.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban ismét visszatértünk a régi kedvenc éttermünkbe. Kíváncsi voltam, hogy mióta utoljára itt jártunk, változott-e valami. Bizony változott, átrendezték a nagy termet. Nekem ez a változás nem tetszik igazán, sokkal személytelenebb és zsúfoltabb lett. Elvesztette az intimitás érzését, egy nagy térben nagyon összezsúfolták az asztalokat, megszűntek a kisebb boxok.

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
Barátságos hangulatú vendéglő, a személyzet segítőkész. Céges bulin voltunk, 20 fő körüli társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Igazán bőséges volt a kínálat, és minden mutatós és finom volt. Nézegettem (itthonról) a menüt, és az a'la cart kínálatot - ez könnyebben elérhető lenne nekem - és örömmel mennék is ide ezeket fogyasztani, de azt nem tudom hogy erre van-e lehetőség.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Vegetáriánus vagyok, ezért fontos számomra a kínálat.Itt gondolnak rám. Széles körű a választék zöldségből, gyümölcsből, salátából. Emellett a kiszolgálás gyors, figyelmes a személyzet. A hangulata, berendezése számomra kellemes. Az is tetszik, hogy ilyen hideg napokon, már a bejáratnál forralt borral kedveskednek a várakozó vendégeknek.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Párom 40. és apósom fiának 42. születésnapját jöttünk ide ünnepelni. A pincérünk nagyon kedves volt, az ételek finomak, bár, akadt 1-2 hiba (a grillezés inkább égetés volt pl. ), ám nagyon jól éreztük magunkat és hálásak vagyunk, hogy két tortát is kaptunk, lévén két ünnepeltünk is volt! Nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt az éttermet, remélem lesz alkalmam még eljutni újra.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük a Trófea éttermeket, mert egy fix. áron nagyon finom ételeket ehetünk hatalmas választékban. Itt tényleg mindenki megtalálja a kedvére valót. Számomra szimpatikus, hogy ha ünnepelni mész hozzájuk, akkor tortával kedveskednek neked. A személyzet kedves, segítőkész és gyors. Ha kifogy a pohárból az üdítő azonnal pótolják.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Minden fontos családi rendezvényt itt tartunk, mert annyira szeretjük, különleges hangulata van az étteremnek, mindig nagyon kedves, segítőkész a kiszolgálás, az ételek isteni finomak. De akkor is ide jövünk, ha egyszerűen nagyon jót, vagy különlegeset szeretnénk enni, nem is kell hozzá alkalom, egy egyszerű hétköznapi ebédet is ünneppé tudnak itt tenni.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 9.
Többször jártunk hasonló éttermekbe Budapesten, de ez az a hely ahova több éve szívesen visszajárunk. Rendszeresen itt ünnepelünk születésnapokat és névnapokat családi körben. A kiszolgálás a választék és az ételek minősége évek óta változatlanul kiváló. Néha kicsit zavaró a tömeg, de ez ugyanakkor érthető is. A választékban mindig megjelennek szezonális ételek is, ez nagyon tetszik.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Szinvonalas jó helyen lévő szép épület, modern mégis meőrizte a régi patináját. Évvégi Vállalati bulin vettünk itt részt nagyon megvoltunk elégedve, nagyszerű hideg konyha változatos ételek, kiváló sütik voltak. Én bort ittam annak a minőségével is megvoltam elégedve. A céges rendezvény sikeréhez nagyban hozzájárult ez az igényes étterem, jó választás volt a vezetőség részéről.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.07.29.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.01.18. - 2020.01.18.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.01.03.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.03.31.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.01.20. - 2019.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.01.18. - 2019.04.18.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022 - 16.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.01.18.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.21. - 2019.09.30.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.518 - 17.197,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2020.11.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Trófea Grill Étterem - Zugló BudapestX