Vakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7. )
A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

2018. augusztus 5.családjával járt itt
Meghívásra mentünk a pesti Vakvarjúba. A helyiség nagyon kellemes, a klimatizálása is megfelelő, kellemes, nem fújatják direktben az ember nyakába a hideg levegőt, mint sok helyen. Az ételek finomak voltak (ahogy mondani szokás, "korrektek"), nekem a vargányapaprikással tálalt szűzpecsenye jött be a legjobban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 28.családjával járt itt
Minden családnak van kedvenc helye pihenésre, kikapcsolódásra, ünneplésre. A Vakvarjú étterem nálunk ezek közé tartozik. Idén itt (t)ettünk pontot az i-re. Nem először voltunk Vakvarjú étteremben, itt is jártunk már. Számoltuk a napokat a vakációig és azt, mennyit kell még aludni, hogy (m)ehessünk az étteremben.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 13.egyedül járt itt
És végre, többször próbálkozás után sikerült bejutnom asztalfoglalás nélkül. Mondjuk hétfő este volt. A pincér közvetlen érdeklődéssel segített mind az asztal, mind az ételek kiválasztásában. Tetszett a terek kialakítása, a hangulatvilágítás, az élő zongorajáték. A borkóstolós ajánlat remek lehetőség, hogy többfélét kipróbáljon az ember.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 11.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk az étteremben. Szerencsére volt asztalfoglalásunk, mert teltház volt, de még így is alig kellett várni az ételekre, amik egytől egyig mind nagyon finomak voltak.
A pincérek kedvesek voltak, csak az italok érkeztek kicsit megkésve.
A falon lévő mágneses malom játék jó poén.
Még biztosan visszatérünk!
2017. augusztus 5.barátokkal járt itt
Elsőre talán túl hangos (majd később is - gyerekzsivaly, hangos zongora), zajos atmoszféra, de kellemes hely. Halat ettem bulgursalátával, elegendő adag volt és finom fűszerezésű. A kiszolgálás szinte tökéletes volt, sajnos a desszertet elfelejtette megrendelni a pincér, így arra kétszer annyit vártunk mint a főételre.
Kiváló 2016. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Ezen kis gyerekvers jutott eszembe a vakvarjúról. Az ügyes üzemeltetők ötleteiből származó egész milliő, amit kialakítottak a Simson típusú robogóktól kezdve a gyerekek játszósarkáig. Na és persze a lényeg - hogy ez mekkora ötlet: a WC-ajtókon a világ számos országából származó feliratok.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen látogattuk a pesti Vak Varjút, legnagyobb megelégedéssel. Megtört a varázs. Pincérünk,már érkezéskor arrogáns hangot ütött meg, kioktató hangnemben. Két gyerekkel mentünk, a kisebbik négy éves angol lányka időnként a játszó sarokba ment. Minősíthetetlen hangon szólt, hogy vegye le a szandálját, ami persze megtörtént.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - EgyébVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 16., csoporttal járt itt
Már többször jártunk itt egy kedves ismerősünk ajánlására, illetve az ittjartam. hu oldalon olvasott vélemények is megerősítettek minket abban, hogy mindenképpen ki kell próbálnunk. Ahogy már említettem, szinte törzsvendégek vagyunk, nagyon kellemes a hangulat, imádom a zongorát, a kiszolgálás udvarias, az ételek isteniek és az árak is elfogadhatók.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Régóta terveztük már az étterem meglátogatását, azonban a népszerűsége miatt eddig nem sikerült az asztalfoglalás. Most időben kapcsoltak a családtagjaim, így az idei születésnapomat ezen remek helyen ünnepelhettük. Csak a legjobbakat tudom írni a helyről. Remek és különleges konyha, udvarias, gyors és figyelmes kiszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2016. február 22.családjával járt itt
Másodszorra tértünk vissza, most fiatal keresztgyerekeinkkel. Már 2014-ben is tetszett a hely így újra ezt választottuk. Most előzetes asztalfoglalással érkeztünk. A kiszolgálás udvarias , figyelmes és kedves volt. Az ételek finomak és ízlésesen - különlegesen vannak tálalva.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen
1061 BudapestPaulay Ede u. 7.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi