Vakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7. )
A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

Kiváló 2016. január 1.barátokkal járt itt
Már sokszor megfordultam ezen a helyen, mivel praktikus helyen fekszik a belvárosban és a színvonalas belső tér miatt mindig jó élmény betérni. Óvatos kísérletezés jellemzi a menüt. A nagyon különleges ételeket/ízeket nem kedvelők is tudnak választani, de azért a legtöbb fogást megpróbálják feldobni egy-két aprósággal.
Kiváló 2015. december 13.barátokkal járt itt
Hangulatos, elegáns hely. Sajnos olyan ételeket készítettem, melyek nem ízlettek, de az én hibám volt. A desszert remek volt. Nagyra értékeltem az élő zenét, először hegedűszó szólt, majd egy zongorista játszott. A felszolgálás gyors volt. A köntösös férfi és az otthonkás nő rendkívül élethűek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Sokadszorra sem csalódtunk Két kis gyerekkel, külföldi papával és mamával vacsoráztunk, előzetes foglalással. Profi kiszolgálás, kizárólag türelmes angolul jól beszélő pincérek, szuper ételek. Kellemes zongorajáték, nosztalgikus darabokkal. A gyerekeknek barátságos játéksarok.
Az árak elfogadhatóak.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - EgyébVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. január 20., kollégákkal járt itt
Egy kellemes könnyű ebédet fogyasztottunk el az étteremben. A paradicsomleves nagyon ízletes volt. Utána grillezett gomolyasajtot ettünk sült céklával és salátával, ez is jól volt elkészítve. A hely hangulata kellemes,a berendezés inkább ötletes és hangulatos mint elegáns.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Belső
Kiváló 2014. november 2.családjával járt itt
Én is találtam méghozzá egy gyöngyszemet! Az ètterem kiváló, örülök, hogy ezt választottuk a családi ünneplésünk helyszínéül. Nagyon finomat vacsoráztunk és a kellemes hangulathoz a bárzongorista is hozzájárult. A pincérek előzékenyek, kedvesek, figyelmesek. Jó szívvel ajánlom a helyet mindenki figyelmébe.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 5.barátokkal járt itt
Nagy kedvenc, többször voltam - barátokkal, csajozni, kollegákkal. Minden konstellációban ideális helyszín volt. Nagyítóval kell keresnem bármi kritikai élt rajongásom kerekded érzületén, de megerőltetem: a nokedli!
Kiváló 2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Múlt héten kétszer voltem ebben a vendéglőben. Amikor először ebédeltem itt egy kanadai barátnőmmel, nagyon meg voltunk elégedve az étellel is, és nagyon-nagyon finom kétféle mustot ittunk. A mustról meséltem egy másik barátnőmnek, akit szintén el kellett vinnem ide a must miatt.
Átlagos 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Asztalfoglalással mentünk az étterembe, kértük a foglaláskor, hogy a boxok egyikét foglalhassuk el, és a pincér elvezetett minket legalább öt üres előtt, majd egy asztalra mutatott, ami mellett fél óra múlva egy tizenvalahány fős külföldi társaság foglalt helyet, akik hagosak voltak, és állandóan nekünk lökték a székeiket.
Vakvarjú Étterem - Pest válasza
Kedves Kinga!
Sajnálattal olvastuk kritikáját, amit megfogalmazott. Számunkra fontos a vendégeink elégedettsége, hogy jó szájízzel hagyják el éttermünket és máskor is szívesen jöjjenek vissza. Kérem, írja meg milyen néven és melyik napra esett a foglalása és mi mindent megteszünk, hogy utánajárjunk a történteknek és kijavítsuk hibáinkat.
2014. augusztus 27., Vakvarjú Étterem - Pest, PR manager
Átlagos 2014. június 29., kollégákkal járt itt
Munkatársakkal jártunk itt hétköznap este, nagyobb társasággal, előzetesen foglaltunk. A telefonos foglalásnál visszahívás során jelezték, hogy ha különtermet szeretnénk, akkor van egy bizonyos összegű minimum foglalás.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - MosdóVakvarjú Étterem - Pest Budapest - MosdóVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. május 18., csoporttal járt itt
A hely hangulatos, az ételek többnyire finomak. A kenyérlángos tényleg nagyon jó, de a hangzatos nyírfacukros málnatorta pl. ehetetlen. . . Nagyobb társasággal voltunk, így külön helyre kerültünk, de képesek voltak 1 asztalt mellénk préselni az elkülönített helyre - se nekünk, se az asztalnál levőknek nem volt túl ideális elrendezés.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen
1061 BudapestPaulay Ede u. 7.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi