Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

2016. május 4.a párjával járt itt
A párommal látogattunk el vacsoraidőben a Vakvarjú-csoport angyalföldi egységébe. Rendszeres DiningCity/Étteremhét résztvevőként jártunk már a csoport Paulay Ede utcai egységében de az ott tapasztaltak a többséggel ellentétben bennünk nem hagytak mély nyomokat.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. április 24.családjával járt itt
A DiningCity ráadáshetében látogattuk meg az éttermet, melynek keretében 3. 300Ft-ért, egy adott keretből három fogásos menüt állíthattunk össze, kíváncsiságunk, ízlésünk szerint. Várakozással telve mentünk az étterembe, mert a foglalás időszakában készséges együttműködést tapasztaltunk az étterem vezetősége részéről.
2016. február 8.a párjával járt itt
Nem igen bővelkedünk jó éttermekkel manapság a környéken ,így örömmel hallottuk , hogy a közelünkben új étterem nyílt. Kipróbáltuk. A kor stílusának megfelelő mutatós , modern berendezés és udvarias személyzet fogadott minket. Az asztalok megközelítése ugyan kicsit szűkös ,de nem ez a döntő egy étteremben.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 1.barátokkal járt itt
Nyilván jó a szervezés, a marketing, meglepően zsúfolt a nem kis étterem.
Négyen voltunk, a kiszolgálás lassú, de udvarias volt, az ételek közepesen jók. El tudom képzelni, ha kevesebb vállalati buli van, jobban teljesítenek a konyhában.
Összehasonlítva a belvárosi Varjúval, kicsit gyengébb a színvonal és kevésbé hangulatos a miliő.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/ital
2015. március 8.családjával járt itt
Az étterem kialakítása, szép. A berendezés kellemes. A személyzet udvarias, és meglehetősen gyorsan hozták a kívánt ételt. A levesben a zöldség, kemény volt, amit a felszolgáló is elismert. A többivel nem volt baj. Az ételek tálalása a tányérra, szinte művészi volt. Még a desszert is különlegesen volt feldíszítve.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Belső