Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

étterem
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest
Vakvarjú Étterem - Újlipót BudapestVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest
Vakvarjú Étterem - Újlipót BudapestVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Színházjegyünk volt a RAM Colosseumba, ezért gondoltuk, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet. Praktikus választásnak tűnt, hiszen a színházzal egy épületben van. Nem csalódtunk! Már az asztalfoglalásnál pozitív tapasztalataink voltak. 17:30-ra szerettünk volna foglalni. A pincér udvariasan érdeklődött, hogy van-e színházjegyünk aznap estére.
Kiváló 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Kedves, vendégbarát személyzet, bőséges választék, jó ár érték arány. Esti órákban tévedtünk be egy Experidance előadás után 8 fős társasággal (4 gyermekkel). Nem volt tömeg, de sokan voltak. Gyors, és rugalmas rendelésfelvétel, az ételeket is viszonylag hamar hozták.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. április 28.barátokkal járt itt
Mivel közeli, gyerekbarátnak mondott hely, azért többször is megfordultunk a nyitás óta az étteremben, sokféle társasággal, s azt kell mondjam: a vakszerencse kérdése, hogy mi vár ránk. . . Sosem volt üres az étterem, legalább közepesen tele volt minden látogatásunkkor.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 1., üzleti partnerrel járt itt
Évzáró üzleti vacsorán vettem részt meghívottként. A hely teljesen új, talán két hete üzemel, az étterem-hálózat új bástyájaként. Ehhez képest alig volt üres asztak, sőt, három nagy asztaltársaság is rendkívül jól múlatta az időt. Nincs összehasonlítási alapom más Vakvarjúhoz képest, de amit itt láttam, meggyőzött.
Kiváló 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Nagyon finomakat eszünk mindig itt. Van már kedcenc ételünk, amit szerintünk itt készítenek a legjobban (tatárbeefsteak, rozé kacsamell, csokiszuflé). Remélem soha nem veszik le az étlapról!
Ui.: még sokáig szeretnénk itt enni, ezért ha nem hiszitek menjetek el, nézzétek meg magatoknak Ti is :)
Kiváló 2019. december 31.a párjával járt itt
Eddig, csak a pesti vakvarjút látogattam, de most eljött a pillanat, hogy kipróbáljuk az újlipótit is. Nem ért csalódás. Figyelmes, gyors kiszolgálás a karácsonyi céges vacsik fő hetén, teltház mellett sem szenvedtünk hiányt semmiben. A lazac tökéletesen készült, roppanós bőr omlós szaftos hús, ami a citrusos bulgur salátával tökéletesen harmonizált.
Kiváló 2019. december 1.barátokkal járt itt
Barátaink vannak oda a Vakvarjúért, többször jártunk a budaiban. Bevallom, cseppet sem örültem, amikor végre Pesten találkozunk, megint a Vakvarjút ajánlották. De kellemesen csalódtam. Ugyan a hely felkapott, nagy forgalmú, hétvégén állandóan tele van, de mégis gyors a kiszolgálás, lehet beszélgetni, nem érezzük szűkösen magunkat.
Kiváló 2019. november 19.barátokkal járt itt
Az, hogy többnyire fullon van az étterem már mutatja, hogy kiváló színvonalú helyről van szó. A libamell olyan omlós, hogy szétolvad a szájban. Mint megtudtuk speciális konyhagépek, technikák, a séf tudása és egy jó csapat biztosítja ezt a színvonalat. Jó időben a kertben is lehet fogyasztani, este zongorista ad kellemest aláfestést.
Kiváló 2018. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Hármasban - egy másfél évessel - vacsoráztunk. A kiszolgálás gyors és kedves volt, segítőkészek voltak a felszogálók, az ételek pedig nagyon finomak. Külön jó, hogy van játszósarok, sok játékkal, ill az udvaron játszótér. A kerthelyiség hangulatos, ill. az étterem belső is nagyon szép.
2018. augusztus 15.barátokkal járt itt
Egy kánikulai augusztusi napon, késő délutáni, baráti találkozóval egybe kötött ebéden voltam a Vakvarjúban. Ez időtájt viszonylag kevesen voltak. Két asztalt toltak össze nekünk, de az egyikre elfelejtettek evőeszközt tenni, ez még akkor sem sikerült, amikor az egyik társunknak a levest kihozták.