Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

étterem
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest
Vakvarjú Étterem - Újlipót BudapestVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest
Vakvarjú Étterem - Újlipót BudapestVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
12.23-27.
Hotel Karos Spa Zalakaros

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 30.gyerekekkel járt itt
Családi szülinaphoz előzetes helyfoglalás után érkeztünk a vendéglőbe. A teremben teltház volt. Ennek megfelelően a kiszolgálás nem volt gyors, de az ételek minősége kárpótolt a várakozásért. A csapat sörivóinak külön tetszett a ház söre. A környezet, a zongorista kellemes hangulatot teremtett, így remekül éreztük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 8.gyerekekkel járt itt
A családdal tértünk be az év végén (2016) egy ebédre. Foglalásunk nem volt, a terem tele, eltanácsoltak. Nem hagytuk magunkat, így csak lett egy szabad asztak negyed órán belül, jól tettük! A kiszolgálás nem volt gyors, ez betudható annak, hogy sokan voltak. Ennek ellenére nagyon udvariasak voltak.
Kiváló 2016. november 14.barátokkal járt itt
Színházi előadás utánra foglaltunk asztalt az étterembe.
Évfordulónkat ünnepeltük barátainkkal.
Gyors és udvarias volt a kiszolgálás.
Nagyon tetszett az étlap és a választék. Mindenki talált finom ételeket az étlapon.
Az étterembe sok retro tárgy is el van helyezve ami nagyon tetszett.
Vissza fogunk térni. . .
Köszönjük!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Kedves, vendégbarát személyzet, bőséges választék, jó ár érték arány. Esti órákban tévedtünk be egy Experidance előadás után 8 fős társasággal (4 gyermekkel). Nem volt tömeg, de sokan voltak. Gyors, és rugalmas rendelésfelvétel, az ételeket is viszonylag hamar hozták.
Kiváló 2014. december 1., üzleti partnerrel járt itt
Évzáró üzleti vacsorán vettem részt meghívottként. A hely teljesen új, talán két hete üzemel, az étterem-hálózat új bástyájaként. Ehhez képest alig volt üres asztak, sőt, három nagy asztaltársaság is rendkívül jól múlatta az időt. Nincs összehasonlítási alapom más Vakvarjúhoz képest, de amit itt láttam, meggyőzött.