Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A személyzet nagyon udvarias, segítőkész és kiemelkedően jó volt a masszázs.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Tízéves fiammal, hároméves lányommal és férjemmel töltöttünk négy napot a hotelben.Évek óta visszatérő vendégek vagyunk,sohasem kellett csalódnunk.Ár érték arányban kiváló.

Értékelt: 2018. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos 5 napot töltöttünk Bükfürdőn a Greenfield Hotel & spa szállodában. Kellemes környezet, kedves fogadtatás a recepción dolgozók részéről. A szobánk nagyon tiszta és tágas volt, igazi felüdülés volt számunkra az ott eltöltött napok. Az étteremben változatos és nagyon finom ételeket kaptunk, folyamatos volt az utántöltés ha valami elfogyott, azonnal pótolták.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben a 6 éves kislányunkkal. A szállodában mindenhol a tisztaság a jellemző. A szoba minden igényünket kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész. Az ellátással meg voltunk elégedve, még a válogatós gyermekünk is talált magának mindig olyan ételt, amit szívesen elfogyasztott. A wellness részleg kisgyermekes családoknak is ideális.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Bár az időjárás nem kedvezett nekünk, szinte egész hétvégén esett, de gyorsan elteltek a napok. Remélem lesz még alkalmunk elmenni a Greenfield Hotelbe.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
A férjem 60. születésnapját ünnepeltük a hotelben. A személyzet kedves, mindenben segítőkész volt. Szép napokat töltöttünk itt, mindennel meg voltunk elégedve. A soft all incluse ellátást nagyon jónak találtuk. Az ételek finomak, változatosak voltak. Tetszett, hogy a fürdőtér már 7 órától nyitva van, így aki korán kelő, igénybe veheti.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Nagyszerűen éreztük magunkat! Szenzációs az ellátás,kedves,figyelmes személyzet,nagyszerű ételek! Nagyon tetszett a soft all inclusive ellátás és az,hogy a személyzet folyamatosan töltötte fel a fogyóban levő ételeket! Udvariasak,segítőkészek voltak mindenben,egyszerűen nem lehetett hibát találni semmiben! Gratulálunk,csak így tovább!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Csodálatos környezetben töltött kikapcsolódás a család számára. Igényeiknek megfelelően feszerelt kellő odafigyelessel és extrákkal, szuperül éreztük magunkat.
Koszonjuk

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A szálloda a kp. -tól távolabb, a fürdő mellett található. 207 szoba, plusz apartmanházak. A classic szobában van erkély, és mindennel felszerelt, tágas, kényelmes, nagyon szép. A classic szobához már igénybe lehet venni a golfot is. Az éjszaka kellemesen hűvös a klíma nélkül is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Másodjára jártunk a hotelban és újra tökéletesen meg voltunk elégedve vele. A szobák, a wellness részleg, az étteremben az ellátás mind tökéletes volt. A személyzet is nagyon kedves. A medencék nagyon tetszettek, a tágas hely miatt sosem tűnt zsúfoltnak. Igazi családbarát hely. A park területe óriási, a gyerekek nyugodtan tudnak szaladgálni, rollerezni.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX