Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Csak jót tudnék mondani erről a szállodáról, de ez már látszik az értékelésnél is.
Szerintem az ország egyik legjobb szállodája. Szép környezet, kedves személyzet, finom, választékos és ízletes ételek.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Szilvia!
Nagyon örülünk, hogy itt tartózkodásuk alatt jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak szolgáltatásaink színvonalával.
Dicsérő sorai nagyon fontosak számunkra, hiszen ez azt bizonyítják, hogy az út amin haladunk jó irányba vezet és lelkesít bennünket, hogy munkánkat a vendégek minél magasabb szintű kiszolgálása érdekében továbbra is így folytassuk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve, különösen a konyha volt kiváló. Na de a vendégek! 4*-os szállodában sokan úgy viselkednek, mint a sarki kocsmában. A húsvét vasárnapi ünnepi vacsorához kockás rövid nadrág és kerti papucs. Színig szedett tányérok, melyeknek 3/4-ét ott hagyják.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Számunkra nagyon fontosak vendégeink észrevételei, javaslatai, kritikái, hiszen segítségükkel szolgáltatásaink minőségén javítani tudunk.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, és reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
2018 julius elején jártunk itt két unokánkkal! Remek választás volt! Nagyon szép szoba,tágas wellness, All inclusiv ellátás,finom bőséges ételek! Udvarias személyzet! Remek animátorok! Nagyon elégedettek voltunk mindennel! Ezért már le is foglaltuk junius 17-20 ig a nyaralásunkat az unokákkal!Köszönet a Hotel munkatársainak!
Válasz az értékelésre - 2019. április 3.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését. Örülünk, hogy tavalyi nyaralásuk során jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Szeretettel várjuk Önöket júniusban!
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Minden szolgáltatással maximálisan elégedettek vagyunk, több szállodában is jártunk már, de ez volt az egyike a legjobbaknak. Csak jót tudunk elmondani a barátainknak, ismerőseinknek mindenről amit a szállodában átéltünk ebben a rövid ott tartózkodási időben.
Válasz az értékelésre - 2019. március 19.
Kedves Kossuth Úr!
Nagyon szépen köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és jól érezték magukat szállodánkban.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel golf & Spa csapata

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szaunavilág kíváló, étkezés bőséges és finom, személyzet kedves és készséges volt. Mindenképpen szeretnénk még visszatérni.
Válasz az értékelésre - 2019. március 3.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, hogy éttermünk kínálata, szaunavilágunk elnyerte tetszésüket és elégedettek voltak kollégáink munkájával is.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A hosszú autóutat kárpótolta a 2 nap. Nagyon tetszett a szoba, mindenhol kedvesség , tisztaság , profizmus. Remek ételek , finom koktélok , Méltó ünneplése a 20. házassági évfordulónknak. Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2019. február 7.
Kedves Duntzendorfer Úr!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését. Örülünk, hogy a 20. házassági évfordulójukat szállodánkban ünnepelték meg és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
A melegvizes medence lehetett volna kicsit melegebb, a délelőtti szaunaszeánszok túl "intenzívek "voltak (egy-egy felöntés után nagyon égetett, persze ez betudható talán a kismértű kabinnak is.
Válasz az értékelésre - 2019. február 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és visszajelzését.
Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk és újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Ár Érték arányban jelenleg a legjobb soft all inclusive ellátás nagyon rendbe volt, Az étel kínálat ragyogó, és nagyon finom ! Wellnes rész , valamint a szaunák is hibátlanul Működtek. A személyzet rendes segítőkész!
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Kedves Staub Úr!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és visszajelzését. Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
A férjem leptem meg születésnapjára egy 2 éjszakás, 3 napos úttal. Amikor megérkeztünk, örömmel tapasztaltuk, hogy a szálloda nagyon elegáns, tiszta, a személyzet barátságos és segítőkész. A harmadik emeletre tágas lifttel jutottunk fel. A szobánk kellemes, otthonos, a fürdőszoba modern, se nem kicsi, se nem nagy, mindent pont megfelelőnek találtunk.
Válasz az értékelésre - 2019. január 21.
Kedves Vendégünk!
Először is szeretnénk megköszönni Önöknek, hogy a Greenfield Hotel Golf & Spa-t választották pihenésük helyszínéül.
Nagyon örülünk hogy itt tartózkodásuk alatt ilyen jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak szolgáltatásaink színvonalával illetve, hogy kellemes emlékekkel gazdagodtak szállodánkban.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A hotel nagyon szép és tágas, kedves személyzettel. A megérkezésnél mindent világosan elmondanak a szolgáltatásokkal kapcsolatban. Az ételek nagyon finomak és választékosak. Nagyra értékelendő, hogy minden étkezésnél van gyümölcsválaszték és korlátlan étel- és italfogyasztás.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX