Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - vélemények, kritkikák

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Udvarias, előzékeny személyzet, kifogástalan, gyors kiszolgálás. Szuper konyha, minden igényt kielégítő választék! Kellemes, gondozott környezet. A nem kifejezetten golf-játékosok számára jó lenne az épület környékén a "veszélytelen" részen kiépített/jelzett sétautakkal kijelölni szabadon bejárható parkrészt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 1.
Tisztelt Vincze Úr!
Köszönük szépen visszajelzését! Javaslatait továbbítottam az illetékes személyeknek, fontolóra vesszük az ötleteket, köszönjük. Örülünk neki, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, konyhánkkal és személyzetünk munkájával.
Reméljük, hamarosan visszatérnek hozzánk!
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Kiváló pihenő hely. Ár érték arányban van. Mindenkinek ajánlom aki jó és elegáns helyen akar pihenni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Aki csak egy picit is akarja, hogy jól érezze magát, az nagyszerűen töltheti az idejét ebben a kiváló szállodában. Olvastam mások kifogásait az étkeztetéssel kapcsolatban. Nos, legyen elég annyi, hogy én bizony 2 kilót híztam, pedig az "édes perceket" végig kihagytam.
Válasz az értékelésre - 2019. július 20.
Kedves Őr Úr!
Nagyon szépen köszönjük értékelését, és kedves visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak éttermünk, konyhánk kínálatával.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Az egyik legjobb szálloda ahol jártunk. A spa rész nagyon jó. A kislányunk nagyon jól érezte magát benne. A soft all inclusive ellátás tökéletes volt számunkra. A konyhájuk nagyon jó. Nem csak finom, hanem különleges ételeket is szerepeltek a kínálatban. A személyzet kedves segítőkész. A szálloda kellemes nyugodt környezetet biztosít a pihenni vágyóknak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Ideális kikapcsolódás volt a nagyszülőknek, a szülőknek és az unokának.
Kényelmes, tágas wellness terület.
Figyelmes személyzet.
Nagyon finom ételek.
Válasz az értékelésre - 2019. június 20.
Kedves Katona Úr!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy családi pihenésük alkalmával jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A hotel nagyon nyugodt, szép környezetben található, ideális pihenésre, kikapcsolódásra. A szoba, fürdőszoba tágas, tiszta. A wellnesben igazi felüdülés volt a különböző lehetőségek kipróbálása. Az étterem kínálata változatos, ízletes, különösen finomak voltak a sütemények. Másoknak is szívesen ajánlanám.
Válasz az értékelésre - 2019. június 20.
Kedves Boór Úr!
Nagyon szépen köszönjük visszajelzését és kedves ajánlását! Örülünk, hogy kellemes, pihentető napokat töltöttek el szállodánkban, hogy éttermünk kínálata illetve wellness részlegünk is elnyerte tetszését. Köszönjük szépen észrevételét az erkéllyel kapcsolatban. Természetesen nagyobb gondot fogunk fordítani a tisztán tartására, takarítására.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Sok szállodában jártunk már, de a Greenfield Hotel felülmúlhatatlan! Nagyon kedves, segítőkész személyzet, tisztaság, változatos, finom ételek, italok jellemzik a szállodát. Gyönyörű környezetben helyezkedik el. A wellnes részlegben mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő medencét és szolgáltatást! A programok szuperek voltak kicsiknek és nagyoknak egyaránt!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését! Örülünk, hogy szállodánkban eltöltött pünkösdi pihenésük alkalmával kellemes napokat töltöttek el nálunk, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, programjainkkal és kollégáink munkájával is.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

Mufti TOP fotófeltöltő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár itt szinte minden a golfról szól, nem elhanyagolható a spa részleg sem, mely tágas, nagy, sokoldalú. Két 38 fokos gyógymedence, egy nagy élménymedence sok élményelemmel, úszó medence, kinti medence, szauna, gőz, és ami nem elhanyagolható nagyon sok (számolásom szerint több mint 120 nyugágy, mindig van üres, még teltház esetén is.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
Kifáradva, elfáradva érkeztem a Hotelbe. Felfrissülve, megújulva távoztam.
A személyzet kedves, segítőkész. A szobából való kilátás gyönyörű volt. A szobám elhelyezkedése a csend, nyugalom és békesség oázisa volt számomra.
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Ildikó!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és kedves, dicsérő sorait. Nagyon örülünk, hogy kellemes, pihentető napokat töltött el szállodánkban és elégedett volt szolgáltatásainkkal.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatér hozzánk!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek a Greenfield Hotelt!Nem akarunk közhelyesek lenni,de minden tökéletes: nagyon finom, bőséges étel,ital kínálat, nagyon udvarias személyzet, nagy wellnes részleg!Köszönünk mindent!
Válasz az értékelésre - 2019. május 15.
Kedves Horváth Úr!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675 - 13.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.19-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 35.533,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX