Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő képei

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

expert TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt rájöttem, hogy tulajdonképpen jobban jártunk így.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.
Válasz az értékelésre - 2019. október 15.
Kedves Gábor!

Hálásan köszönjük értékelését. Jó érzéssel töltött el minket, hogy megelégedettségüket megosztották velünk. A közeljövőben tervezünk egy nagy szabású felújítást, mely a szobákra is ki fog terjedni, így reményeink szerint az ablakok cseréjére is sor kerül majd. Bízunk benne, hogy visszatérnek hozzánk és még inkább meg lesznek elégedve szolgáltatásainkkal.
Nagy Eveliin (Greenfield Hotel Golf & Spa)

Mufti TOP fotófeltöltő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár itt szinte minden a golfról szól, nem elhanyagolható a spa részleg sem, mely tágas, nagy, sokoldalú. Két 38 fokos gyógymedence, egy nagy élménymedence sok élményelemmel, úszó medence, kinti medence, szauna, gőz, és ami nem elhanyagolható nagyon sok (számolásom szerint több mint 120 nyugágy, mindig van üres, még teltház esetén is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve, különösen a konyha volt kiváló. Na de a vendégek! 4*-os szállodában sokan úgy viselkednek, mint a sarki kocsmában. A húsvét vasárnapi ünnepi vacsorához kockás rövid nadrág és kerti papucs. Színig szedett tányérok, melyeknek 3/4-ét ott hagyják.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Számunkra nagyon fontosak vendégeink észrevételei, javaslatai, kritikái, hiszen segítségükkel szolgáltatásaink minőségén javítani tudunk.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, és reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Samu-Ódor Adrienn (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
A melegvizes medence lehetett volna kicsit melegebb, a délelőtti szaunaszeánszok túl "intenzívek "voltak (egy-egy felöntés után nagyon égetett, persze ez betudható talán a kismértű kabinnak is.
Válasz az értékelésre - 2019. február 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és visszajelzését.
Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk és újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Samu-Ódor Adrienn (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Bár az időjárás nem kedvezett nekünk, szinte egész hétvégén esett, de gyorsan elteltek a napok. Remélem lesz még alkalmunk elmenni a Greenfield Hotelbe.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A szálloda a kp. -tól távolabb, a fürdő mellett található. 207 szoba, plusz apartmanházak. A classic szobában van erkély, és mindennel felszerelt, tágas, kényelmes, nagyon szép. A classic szobához már igénybe lehet venni a golfot is. Az éjszaka kellemesen hűvös a klíma nélkül is.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Pozitívum:
A fogadtatás kellemes volt, rugalmas check-in. A szobánk 1 órával hamarabb kész lett. Az ételek kiválóak voltak,külön elismerés a konyhának. Ha kifogyott valami,azonnal feltöltötték. Pincérek az étkezéseknél figyelmesek,segítőkészek voltak. Wellnes részleg nagysága átlagon felüli. Negatívum:
Az élmény medence 26-28 Celsius foka elég hidegnek bizonyult.
Válasz az értékelésre - 2018. február 2.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk észrevételeit. Nagyon örülünk, hogy megannyi pozitívumot tapasztalt a szállodánkban töltött pihenésük során. Egyidejűleg hálásak vagyunk a fejlesztési javaslatokért, a negatív észrevételekért is, mindenképp továbbítani fogjuk őket illetékes kollégáinknak és igyekszünk mindent megtenni szolgáltatásaink fejlesztése érdekében.
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
A szobánk szép és tágas volt, bár a tv nagyon elavult, régi dobozos. Az ebédek és vacsorák nem választékosak illetve nem túl finomak voltak. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A golfpálya remek! Voltam masszázson is, ha jól tudom Niki nevű masszőrük nagyon ügyesen és jól masszírozott. A strandon a fagyi és korlátlan ital választék remek ötlet, gratulálok hozzá.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 18.
Kedves Anita!

Hálásak vagyunk, amiért időt szánt értékelése megírására. Technikai bejegyzéseit is köszönjük, mindenképp továbbítjuk Őket illetékes kollégáinknak, munkatársunkhoz is el fog jutni kedves dicsérete. Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak és bízunk benne, lesz még alkalmunk Önöket itt, szállodánkban köszönteni.
Tóth Tímea (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Kellemes fogadtatásban volt részünk, a személyzet gyorsan elintézte a bejelentkezést és a vacsora időpontja is megfelelően lett kialakítva. A szoba elhelyezkedése jó volt, a tisztasága megfelelő, kellemes hangulatú. A fürdőben volt némi hiányosság. Szappantartó hiányzott, a mosdókagylón az előző vendégek fogkrém maradványai voltak megtalálhatóak.
Válasz az értékelésre - 2017. május 1.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Sajnálattal olvastuk, hogy egy-egy területen hiányosságokat vélt felfedezni, igyekszünk a jövőben ezekre még alaposabban odafigyelni. Különösen hálásak vagyunk, amiért a Húsvétra szervezett programjainkat is értékelték, illetve örülünk, hogy többnyire el is nyerték tetszésüket.
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 20.805 - 24.368,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.520 - 14.040,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 55.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.907 - 6.970,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.14-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.10-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 42.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.14-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 31.533,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX