Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő képei

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Február utolsó napjait töltöttük itt! A szállodáról:
Wellnes rèszleg,medencèk rendben vannak,csak a nèmet nyugdijasok meztelenkedèse a szaunában undoritó,de erről ugye a hotel nem tehet! Ètelek nagyon finomak voltak,bármit ettünk nagyon ízletes volt! Mèg a 8 èves gyerkőcünk is mindig talált magának valót!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Összességében elégedettek voltunk mindennel. Volt azonban ami nem tetszett. Magyarországi szállodában a TV csatorna elosztás 3/4 részben külföldi adásból, főleg német nyelvűből állt. A másik pedig a szaunában történt incidens. Kétféle finn szauna van. A fürdőruha nélküliben tartanak szauna felöntéseket, ahova beült egy pucér, német ajkú nőszemély műanyag papucsban.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt rájöttem, hogy tulajdonképpen jobban jártunk így.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.
Válasz az értékelésre - 2019. október 15.
Kedves Gábor!

Hálásan köszönjük értékelését. Jó érzéssel töltött el minket, hogy megelégedettségüket megosztották velünk. A közeljövőben tervezünk egy nagy szabású felújítást, mely a szobákra is ki fog terjedni, így reményeink szerint az ablakok cseréjére is sor kerül majd. Bízunk benne, hogy visszatérnek hozzánk és még inkább meg lesznek elégedve szolgáltatásainkkal.
Nagy Eveliin (Greenfield Hotel Golf & Spa)

Mufti TOP fotófeltöltő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár itt szinte minden a golfról szól, nem elhanyagolható a spa részleg sem, mely tágas, nagy, sokoldalú. Két 38 fokos gyógymedence, egy nagy élménymedence sok élményelemmel, úszó medence, kinti medence, szauna, gőz, és ami nem elhanyagolható nagyon sok (számolásom szerint több mint 120 nyugágy, mindig van üres, még teltház esetén is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve, különösen a konyha volt kiváló. Na de a vendégek! 4*-os szállodában sokan úgy viselkednek, mint a sarki kocsmában. A húsvét vasárnapi ünnepi vacsorához kockás rövid nadrág és kerti papucs. Színig szedett tányérok, melyeknek 3/4-ét ott hagyják.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Számunkra nagyon fontosak vendégeink észrevételei, javaslatai, kritikái, hiszen segítségükkel szolgáltatásaink minőségén javítani tudunk.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, és reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Samu-Ódor Adrienn (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
A melegvizes medence lehetett volna kicsit melegebb, a délelőtti szaunaszeánszok túl "intenzívek "voltak (egy-egy felöntés után nagyon égetett, persze ez betudható talán a kismértű kabinnak is.
Válasz az értékelésre - 2019. február 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és visszajelzését.
Reméljük, hogy hamarosan visszatérnek hozzánk és újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Samu-Ódor Adrienn (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Bár az időjárás nem kedvezett nekünk, szinte egész hétvégén esett, de gyorsan elteltek a napok. Remélem lesz még alkalmunk elmenni a Greenfield Hotelbe.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A szálloda a kp. -tól távolabb, a fürdő mellett található. 207 szoba, plusz apartmanházak. A classic szobában van erkély, és mindennel felszerelt, tágas, kényelmes, nagyon szép. A classic szobához már igénybe lehet venni a golfot is. Az éjszaka kellemesen hűvös a klíma nélkül is.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Pozitívum:
A fogadtatás kellemes volt, rugalmas check-in. A szobánk 1 órával hamarabb kész lett. Az ételek kiválóak voltak,külön elismerés a konyhának. Ha kifogyott valami,azonnal feltöltötték. Pincérek az étkezéseknél figyelmesek,segítőkészek voltak. Wellnes részleg nagysága átlagon felüli. Negatívum:
Az élmény medence 26-28 Celsius foka elég hidegnek bizonyult.
Válasz az értékelésre - 2018. február 2.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk észrevételeit. Nagyon örülünk, hogy megannyi pozitívumot tapasztalt a szállodánkban töltött pihenésük során. Egyidejűleg hálásak vagyunk a fejlesztési javaslatokért, a negatív észrevételekért is, mindenképp továbbítani fogjuk őket illetékes kollégáinknak és igyekszünk mindent megtenni szolgáltatásaink fejlesztése érdekében.
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.01.06.
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.955 - 23.655,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.22.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.785,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, délutáni süteménnyel, élőzenével, gyermek animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Mika Vendégház
Érvényes: 2020.10.01-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 32.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kisvonatozással és várbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Póczáné Vendégszobái
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, soft all inclusive ellátással, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.01.06.

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Napi árak
Restart csomag (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX