Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagy adag, különleges ízvilágú ételek, kellemes hangulat, a felszolgálók kedvesek, figyelmesek.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A legfinomabb ételek egész Debrecenben!
Kitűnő kiszolgálás igényes környezet, mindenkinek ki kell próbálni.

Értékelt: 2018. november 23.
Gyors kiszolgálás, laktató bősèges ételek! Nagyon élveztük az élő zenét! Szép környezet, remek a belső parkolasi lehetőség.

Értékelt: 2018. november 23.
Mindig ide jövünk a finom ételek és a szuper kiszolgálás miat.Nagyon kedvesek és figyelmesek a pincérek.Nagyon szeretünk ide járni !

Értékelt: 2018. november 23.
Párommal visszajárunk erre a helyre. Minket nagyon megfogott minden, az ételek minősége, íze, a kiszolgálás és a hangulat is. Szuper hely.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
A legigényesebb, leghangulatosabb hely, elsőosztályú kiszolgálással igényes környezetben.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Mindig jókat ettünk. Barátságos kiszolgálás, hangulatos hely. 19 éve írok ide, ismerősek az arcok, egyszer sem csalódtam. Hosszú ideig baráti társaságom törzshelye volt, míg szét nem széledt a csapat.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Eddig is az egyik kedvencünknek számított Debrecenben, de a designváltás óta még az eddigieknél is kedvesebb hely számunkra a Csokonai Étterem. Gusztusos, ízletes ételek, és remek kiszolgálás várja itt veendégeket. Mi még biztosan visszatérünk ide.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Fantasztikus ez az étterem!! Másodjára jártunk itt a párommal és most sem csalódtunk! Remek kiszolgálás, nagyon finom ételek!! Csak ajánlani tudjuk!!!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek nagyon finomak, és bőséges adagok. A személyezet udvarias és kedves volt. Hangulatos atmoszféra, Debrecenben mindenképp ajánlott.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.23.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mary Apartman
2017.01.10. - 2019.12.31.
Demeter Apartman
2019.04.01. - 2019.10.15.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.167,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2019.12.31.
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sárga Muskátli Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2019.12.31.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, masszázsutalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.15. - 2019.01.15.
Deák Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.12.23. - 2018.12.26.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2019.12.20.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.250 - 7.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX