Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
Nagyon jó minőségű ételek,
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás, csak jót tudok mondani!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Maximális elégedettség minden alkalommal! Nagyon finom ételek és kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Molto bene ! Kellemes környezet, modern berendezés. Azételek bőségesek és rendkívül finomak. Biztosan újra fel fogjuk majd keresni a helyet.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Debrecen egyik legjobb éttermében egyedülállóan jó ízekkel találkoztunk, illetve rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Fantasztikus ételek, kedves kiszolgálás, és gyors elkészítés. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki valami ilyesmire vágyik, ráadásul mindez jó áron, és a város közepében

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Egyik kedvenc! Nagyon szép, tiszta, elegáns étterem. Kifogástalan ízharmónia. Mindenkinek szívből ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Gyors,precíz kiszolgálás. Finom ételek. Pincérekre nem kellett vadászni rögtön jöttek.
Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Mint mindig tokeletes etelek es kedves szemelyzet. Mashova nem mennek debrecenbe, csaladi unnepsegek es randik alkalmaval szoktuk valasztani sosem csalodtunk.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
M37 Apartman
Korinna Apartman I.
Termál Panzió
Hajdúnánás
Nóri Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.09.30.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.613 - 3.893,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 2.800 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.03.31.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szoláriumhasználattal, kedvezményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, városi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.19.
Derényi Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.24. - 2020.02.18.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 11.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX