Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 21.
Nagyon hangulatos, barátságos hely.Az étel minősége és mennyisége kielégítő volt. A kiszolgálás megfelelő volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ma voltunk egy itt egy másik héázaspárral ebédelni. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú és gyors. A környezet nagyon szép és elegáns egyszóval kiváló hely. A pincérek segítőkészek, kedvesek és udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Nagyon kulturált és tiszta mellékhelyiség.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Szuper kiszolgálás, hangulatos helyen, fantasztikus ételekkel!
Köszönjük! Elégedetten, tele hassal távoztunk.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
Kiváló kiszolgálás és ételek! Sok ideje járunk ide és még sose ettünk rosszat! Főételeknél nem lehet mellé lőni, mindegyik isteni!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
A tatár beefsteak kötelező minden betérő vendégnek, sehol máshol nem lehet olyan finomat enni! A főételeknél szintén nem lehet mellé lőni, fantasztikus mindegyik

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Különlegesen finom ételek és kedves kiszolgálás! Mindenkinek szívből ajánlom e remek étterem felkeresését, aki Debrecenben jár és szívesen enne az egykori Angol Királynő Szálló épületében.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Tökéletes! Megfelelő adagok, különleges ételek, kedves, udvarias, profi kiszolgálás! Köszönjük!

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Feleségemmel délután 16 óra körül érkeztünk Január 04. -én, nem volt foglalásunk mondván lesz hely. Tele volt az étterem. Nagyon sokat elárul egy helyről már a foglalások mennyisége is. Kis várakozás után kaptunk asztalt, az utánunk következő 3 család már nem volt ilyen szerencsés. Rekordot döntöttünk főétkezés terén, várakozással, étel választással, étkezéssel, fizetéssel együtt 40 perc alatt végeztünk.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.24. - 2020.12.31.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 10.558 - 26.923,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.08.05. - 2021.01.31.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.24.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.31.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2021.01.04.
Muskátli Vendégház
2020.01.03. - 2020.12.31.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.12.23.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 36.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Steffy Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2020.09.30.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)