Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 210 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 709 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálás rendkívül gyors. Szuper születésnapi vacsora volt. Máskor is szívesen jövünk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Fantasztikus étterem, fantasztikus ételek,remek kiszolgálás. Bármilyen alkalom, mi mindig csak őket választjuk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Újra és újra bebizonyítja, hogy Debrecen legjobb étterme. Változatos étlap és kiválló ételek!
Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Hangulatos,szép hely!Kedves személyzet!kiváló ételek! 20 éve tértem be ide elöször és azóta ha bármikor Debrecenben vagy környékén járok visszatérek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Párommal voltunk ebédelni. Fantasztikus környezetben, modern berendezéssel és figyelmes személyzettel találkoztunk. Az ételek finomak voltak, az adagok tisztességesen. A házi limonádé tökéletes. Valószínűleg, ha legközelebb Debrecenben járunk, ismét ellatogatunk ide.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Gyönyörű, hangulatos és finom ételek! Minden egyben nagyon szuper és kultúrát, remek kiszolgálás. Fullos!!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Gyors kiszolgálás finom ételek. Személyes kedvencünk a vetrece leves, a csülök és a malacborda :)

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Immáron sokadszor látogatjuk meg az éttermet. Egy alkalommal sem okozott csalódást számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Minden nagyon finom, kedves, gyors a kiszolgálás...... Itt a legfinomabb a limonádé!!!!!!!!!!!! :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egyre válogatósabb vagyok, s talán emiatt választok csak olyan helyet, néhány kellemes perc letöltésére, mint a Csokonai étterem. Remek kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes megelepetés fizetéskor, hiszen születés- és névnapját ünneplő lányaim főételének ára levonásra került a végösszegből.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.30.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Major Panzió & Étterem
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.08.29.
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Best Apartman
2020.03.02. - 2021.02.19.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Miki Apartmanok & Vendégházak
Muskátli Vendégház
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.12.22.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2022.01.02.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2020.01.12. - 2020.12.18.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX