Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egyre válogatósabb vagyok, s talán emiatt választok csak olyan helyet, néhány kellemes perc letöltésére, mint a Csokonai étterem. Remek kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes megelepetés fizetéskor, hiszen születés- és névnapját ünneplő lányaim főételének ára levonásra került a végösszegből.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
Nagyon jó minőségű ételek,
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás, csak jót tudok mondani!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Maximális elégedettség minden alkalommal! Nagyon finom ételek és kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Molto bene ! Kellemes környezet, modern berendezés. Azételek bőségesek és rendkívül finomak. Biztosan újra fel fogjuk majd keresni a helyet.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Debrecen egyik legjobb éttermében egyedülállóan jó ízekkel találkoztunk, illetve rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Fantasztikus ételek, kedves kiszolgálás, és gyors elkészítés. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki valami ilyesmire vágyik, ráadásul mindez jó áron, és a város közepében

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Egyik kedvenc! Nagyon szép, tiszta, elegáns étterem. Kifogástalan ízharmónia. Mindenkinek szívből ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Gyors,precíz kiszolgálás. Finom ételek. Pincérekre nem kellett vadászni rögtön jöttek.
Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Auguszta Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Plage Hotel
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.01.05.
Karádi Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.17. - 2019.12.22.
Járja Panzió
7 nap/6 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2019.12.22.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Blue
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 5.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Márvány Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, yade köves gerincnyújtó-méregtelenítő masszázzsal
2018.03.13. - 2020.01.05.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2020.04.20.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX