Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egyre válogatósabb vagyok, s talán emiatt választok csak olyan helyet, néhány kellemes perc letöltésére, mint a Csokonai étterem. Remek kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes megelepetés fizetéskor, hiszen születés- és névnapját ünneplő lányaim főételének ára levonásra került a végösszegből.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
Nagyon jó minőségű ételek,
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás, csak jót tudok mondani!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Maximális elégedettség minden alkalommal! Nagyon finom ételek és kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Molto bene ! Kellemes környezet, modern berendezés. Azételek bőségesek és rendkívül finomak. Biztosan újra fel fogjuk majd keresni a helyet.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Debrecen egyik legjobb éttermében egyedülállóan jó ízekkel találkoztunk, illetve rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Fantasztikus ételek, kedves kiszolgálás, és gyors elkészítés. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki valami ilyesmire vágyik, ráadásul mindez jó áron, és a város közepében

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Egyik kedvenc! Nagyon szép, tiszta, elegáns étterem. Kifogástalan ízharmónia. Mindenkinek szívből ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Gyors,precíz kiszolgálás. Finom ételek. Pincérekre nem kellett vadászni rögtön jöttek.
Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Kossuth Lajos Kollégiumok
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.600 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Járja Panzió
7 nap/6 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolásssal
2019.06.16. - 2019.09.15.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.14. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2021.01.02.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Anna Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2019.12.22.
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Média Panzió és Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.20. - 2020.07.18.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.07.18. - 2020.01.05.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.556 - 18.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.01.03.
Kastély Panzió
6 nap/5 éjszaka 4.250 - 6.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.04. - 2020.07.18.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX