Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 208 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 716 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Nagyon hangulatos és gyönyörű a hely. Tökéletes kiszolgálás és ételek minden alkalommal. Eddig háromszor jártunk itt, de kifogástalan volt minden.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Nagyon illedelmes és gyors kiszolgálás. Reális árak. Nagyon finom és különleges ételek. A mellékhelyiség tisztasága és felszereltsége is külön említést érdemel.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Nagyon kiváló volt a leves, a főétel és a kiszolgálás. Mindenképpen javaslom! Biztosan újra idejövünk, ha ismét Debrecenben járunk!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Finom volt az étel, jó kiszolgálás, kellemes környezet. Kellemes az idő. Jó hangulat. Élmény volt itt enni.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
Visszajáró vendégek vagyunk a családdal, mert mindig tökéletesek az ételek és a kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 21.
Nagyon hangulatos, barátságos hely.Az étel minősége és mennyisége kielégítő volt. A kiszolgálás megfelelő volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ma voltunk egy itt egy másik héázaspárral ebédelni. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú és gyors. A környezet nagyon szép és elegáns egyszóval kiváló hely. A pincérek segítőkészek, kedvesek és udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Nagyon kulturált és tiszta mellékhelyiség.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Szuper kiszolgálás, hangulatos helyen, fantasztikus ételekkel!
Köszönjük! Elégedetten, tele hassal távoztunk.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.998 - 7.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.22. - 2021.12.31.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.644 - 23.853,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2022.04.28.
Napsugár Apartmanok
7 nap/6 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék üveg borral, kerékpározási lehetőséggel.
2021.03.01. - 2021.12.23.
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2021.12.20.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.02.05. - 2022.01.02.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.
Valentin Deluxe Apartman
5 nap/4 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Honey Hotel Family Resort
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.06. - 2021.04.30.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.281 - 19.612,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 23.833,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX