Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 678 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Nagyon hangulatos és gyönyörű a hely. Tökéletes kiszolgálás és ételek minden alkalommal. Eddig háromszor jártunk itt, de kifogástalan volt minden.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Nagyon illedelmes és gyors kiszolgálás. Reális árak. Nagyon finom és különleges ételek. A mellékhelyiség tisztasága és felszereltsége is külön említést érdemel.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Nagyon kiváló volt a leves, a főétel és a kiszolgálás. Mindenképpen javaslom! Biztosan újra idejövünk, ha ismét Debrecenben járunk!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Finom volt az étel, jó kiszolgálás, kellemes környezet. Kellemes az idő. Jó hangulat. Élmény volt itt enni.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
Visszajáró vendégek vagyunk a családdal, mert mindig tökéletesek az ételek és a kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 21.
Nagyon hangulatos, barátságos hely.Az étel minősége és mennyisége kielégítő volt. A kiszolgálás megfelelő volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ma voltunk egy itt egy másik héázaspárral ebédelni. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú és gyors. A környezet nagyon szép és elegáns egyszóval kiváló hely. A pincérek segítőkészek, kedvesek és udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Nagyon kulturált és tiszta mellékhelyiség.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Szuper kiszolgálás, hangulatos helyen, fantasztikus ételekkel!
Köszönjük! Elégedetten, tele hassal távoztunk.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.31.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 9.200 - 11.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
2021.05.02. - 2021.12.23.
Centrum Panzió
2021.05.14. - 2021.12.31.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, futótérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.18. - 2021.12.23.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától masszázskuponnal
2021.05.01. - 2022.01.31.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, soft italcsomag szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.06.30.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Termál Panzió
Hajdúnánás

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX