Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Szuper ételek, szuper kiszolgálás. Könnyű megközelíthetőség. Kiváló belvárosi hely.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Finom ételek, gyors és barátságos kiszolgálás, szép igényes környezet. Bátran ajánlom, visszatértünk még.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Jó hangulatú, igényes hely, kedves kiszolgálás, finom ételek, változatos étlap, ezért járunk ide rendszeresen vissza!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Finom ètelek, gyors és precíz felszolgálás. Foglalás nélkül érkeztünk, de így is kaptunk asztalt gyorsan :)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Többet kaptunk, mint amit reméltünk, kiszolgálás, udvariasság, az ételek különleges ízvilága, harmóniája, tálalás minősége, egyéni igényeink kielégitése terén.
Jó szívvel tudom ajánlani minden igényes utazónak vagy helyi ínyencnek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek. Megéri visszatérni. Ar-ertek aranyban is az egyik legjobb etterem Debrecenben! Csak ajanlani tudom azoknak, akik kedvelik a kulonleges izeket.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Kedves kiszolgálás. Finom, kiadós adag ételek. :) jól éreztük magunkat máskor is jövünk még. A házi krémes az egyik legfinomabb amit ettem.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Szuper kiszolgálas és csodás ételek. Ajánlom mindenkinek. Kedvesek a pincérek és gyorsan felszolgaltak a friss ételt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Finom ételek, jó kiszolgálás! A kedvenc levesemet bármikor rendelem, az íze ugyan olyan és sosem csalódom benne

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül finom az étel, kiszolgálás nagyon magas szintű és gyors, hangulatos környezet.
Máskor is jövünk

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Nóri Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.09.30.
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.05. - 2019.02.28.
Alex Apartman & Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.10.01.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szoláriumhasználattal, kedvezményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Silver Major
Napi árak, reggelivel, parkolással
2019.05.01. - 2019.08.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
M37 Apartman

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX