Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 210 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 711 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 3.
Születésnapi akció keretében voltunk az étteremben, 4 felnőtt és két gyerek. Arról volt szó, hogy az én ételem ingyen lesz, de sajnos ez nem így lett, annyit fizettünk, amennyit fogyasztottunk. . . egy-egy pezsgőt kaptunk az anyukámmal, a fiúk vezettek. . . Az étterem egyébként szuper, az ételek finomak, a kiszolgálás is jó, de azóta nem jártunk ott.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is nagyon jó volt, de a helytől egy kicsit többet vártam. Ahol mi ültünk még zene sem volt, kicsit nyomasztó volt a helyiség. És ami a legjobban zavart minket, hogy a végösszeg nem stimmelt. Ott nem néztük át, de itthon átszámolva 1500 Ft-al többet számoltak fel.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még csak egyszer voltunk itt, de akkor nem szereztem valami pozitív élményeket. Valamilyen évforulót ünnepeltünk itt. Mivel már sokan dicsérték és ajánlották izgatottan vártam. De soha nem felejtem el a dolgot. Emlékszem mit ettem: Csirkét hercegnő módra jázminrizzsel. Előtte még soha nem ettem jázminrizst, ekkor először.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
Kiváló kiszolgálás és ételek! Sok ideje járunk ide és még sose ettünk rosszat! Főételeknél nem lehet mellé lőni, mindegyik isteni!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 3.
A tatár beefsteak kötelező minden betérő vendégnek, sehol máshol nem lehet olyan finomat enni! A főételeknél szintén nem lehet mellé lőni, fantasztikus mindegyik

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Különlegesen finom ételek és kedves kiszolgálás! Mindenkinek szívből ajánlom e remek étterem felkeresését, aki Debrecenben jár és szívesen enne az egykori Angol Királynő Szálló épületében.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Tökéletes! Megfelelő adagok, különleges ételek, kedves, udvarias, profi kiszolgálás! Köszönjük!

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Feleségemmel délután 16 óra körül érkeztünk Január 04. -én, nem volt foglalásunk mondván lesz hely. Tele volt az étterem. Nagyon sokat elárul egy helyről már a foglalások mennyisége is. Kis várakozás után kaptunk asztalt, az utánunk következő 3 család már nem volt ilyen szerencsés. Rekordot döntöttünk főétkezés terén, várakozással, étel választással, étkezéssel, fizetéssel együtt 40 perc alatt végeztünk.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 23.800,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.03.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.125 - 6.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, reumatológiai szakvizsgálattal, gyógykezelések esetén fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2021.01.31.
Prima Villa 3
4 nap/3 éjszaka 8.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Karádi Boutique Hotel
6 nap/5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.22.
Mary Apartman
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, egészséghét programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.12.22.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 21.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.06.06.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX