Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Nagyon hangulatos és gyönyörű a hely. Tökéletes kiszolgálás és ételek minden alkalommal. Eddig háromszor jártunk itt, de kifogástalan volt minden.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Nagyon illedelmes és gyors kiszolgálás. Reális árak. Nagyon finom és különleges ételek. A mellékhelyiség tisztasága és felszereltsége is külön említést érdemel.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Nagyon kiváló volt a leves, a főétel és a kiszolgálás. Mindenképpen javaslom! Biztosan újra idejövünk, ha ismét Debrecenben járunk!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Finom volt az étel, jó kiszolgálás, kellemes környezet. Kellemes az idő. Jó hangulat. Élmény volt itt enni.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
Visszajáró vendégek vagyunk a családdal, mert mindig tökéletesek az ételek és a kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 21.
Nagyon hangulatos, barátságos hely.Az étel minősége és mennyisége kielégítő volt. A kiszolgálás megfelelő volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ma voltunk egy itt egy másik héázaspárral ebédelni. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú és gyors. A környezet nagyon szép és elegáns egyszóval kiváló hely. A pincérek segítőkészek, kedvesek és udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Nagyon kulturált és tiszta mellékhelyiség.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Szuper kiszolgálás, hangulatos helyen, fantasztikus ételekkel!
Köszönjük! Elégedetten, tele hassal távoztunk.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2020.12.31.
Laci Betyár Fogadó
3-5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorákkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.27.
Riviera Apartman
2 nap/1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.29.
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 23.875,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Anna Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2021.08.11.
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 4.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 13.455 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2020.08.31.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.11.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX