Macok Bisztró és Borbár Eger
3300 Eger, Tinódi Sebestyén tér 4.

Macok Bisztró és Borbár Eger a térképen

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-23:00
V 12:00-18:00
bisztró, szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Macok Bisztró és Borbár Eger bemutatkozása

Helló gasztro élmény!

A Macok Bisztró és Borbár könnyed és fiatalos lendületű hely, ahol kulináris élményt kínálunk igényes bisztró stílusban, helyi borászok bemutatásával.

Éttermünk a történelmi belvárosban az egri Vár ... Tovább >>
Helló gasztro élmény!

Éttermünk a történelmi belvárosban az egri Vár bejáratánál helyezkedik el, teraszunkon üldögélve a megelevenedő történelem részeseivé válhatunk.

Ételeink a legnagyobb odafigyeléssel és gondoskodással készülnek és kerülnek Vendégeink elé. Szeretjük a hagyományos, régi ízeket felidézni, de megjelenésben kicsit újragondolva. Az alapanyagok kiválasztásánál megkerestük a környék legjobb kistermelőit, akik elsőrendű nyersanyagokat biztosítanak, mint például a szilvásváradi pisztrángunk, vagy a bükki sajtkülönlegességeink, a házi készítésű tésztáink…

Úgy érezzük elértük célkitűzéseinket, kicsit felpezsdítettük a város életét és teremtettünk egy szerethető helyet, ahol generációk élvezhetik együtt a jó ételeket és borokat, mintha otthon lennének, de egy üzleti megbeszélés is kötetlen hangulatban telhet.
A gyermekeket külön menüvel és játékokkal várjuk, így a szülők is kikapcsolódnak nálunk.
Hangulatos udvarunk is kedvelt találkozóhelye baráti társaságoknak és a városba látogató turistáknak.
Gasztronómiai rendezvényeink alkalmával az udvar megtelik élettel, a piaci hangulat, a helyi nyersanyagok, a jó borok és az ételkülönlegességek felejthetetlen élményeket szereznek a résztvevőknek.

Az étteremhez tartozó belvárosi hotelünkben megpihenhetnek az egri borokat kihagyni nem tudó utazók és tökéletes helyszín céges meetingekhez, tréningekhez egyaránt.

A Macok Bisztró a Stílusos Vidéki Éttermiség tagja, a Gault & Millau étteremkalauz értékelése szerint is a régió legjobb étterme!

Macok Bisztró és Borbár Eger képei

Macok Bisztró és Borbár Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Itt most egy egész regényt, sőt könyvtárat tudnék írni. Helyette annyit röviden:
A hely, az ételek, a tálalás, a felszolgálás tökéletes. Sok helyen jártam már a világon, de ez az étterem biztosan benne van az első háromban. Számomra mindenképpen. Profi és egyben művészi. Az ételkészítés művészei dolgoznak, nem, alkotnak itt.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Nagyon gyönyörűen feltálalt ételek, az ízükről nem is beszélve !!! A kiszolgálás is gyors volt,,,,szóval ,minden olyan volt amilyennek lennie kell egy jó étteremben ! Az édességeket már nem tudtuk megkóstolni, de a szomszéd asztalra pillanva ,azok is nagyon rendben voltak
Ha arra járunk ,akkor biztos benézünk újra .

Mobilról küldte. | 2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Kedves kiszolgálás. Az ételek összeségében jók, azt nemmondanám hogy életem legjobb étterme ez de elmeegy egy próbának. Az adagok lehetnének nagyobbak egy megtermett ember ettől többel is megbirkózik

atiboy76 TOP szállásértékelő
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Ha erre megyünk az nem kérdés hogy csak a macok........kicsit már elfogult vagyok de nekem ez az ország egyik ha nem a legjobb étterme.nem tudok mit írni nekem ez mindenben tökéletes imádok ide menni.aki szeret jót és kellemes környezetben enni és Egerben van MINDENKÉPPEN egyen itt....

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos hely, a pincérre kicsit sokat vártunk de az ételek valami fantasztikusak voltak, köszönjük ha legközelebb erre járunk biztos, meglátogatjuk. Sütőtök krémleves ízbomba :D Kacsasült érdekes megközelítés de nagyon finom volt. Nem nagyon tudok sokat enni de nekem a leves, főétel és desszert is belém fért. Életem legjobb túró gombócát itt ettem :D

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szepetemberben a családdal (6 fő felnőtt) jártunk a Macokban. Előre lefoglaltam a helyet, de ha nem tettem volna is letudtunk volna ülni. Nincs tömegnyomor (feltehetően a magas árak miatt) de aki egy színvonalas étkezést szeretne, annak nagyon ajánlom. Nem nagy a választék, de azok isteni finomak, és tényleg egy nyugati színvonalú kiszolgálásban, ételkülönlegességekben lehet részünk.

atiboy76 TOP szállásértékelő
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
Régóta szerettem volna ide jönni de most egy családi program miatt sikerült el jönni ......sajnos a kiszolgálás nem ment simán de az ételek mindenért kárpótoltak ....minden finom volt pedig 4-en 6 félét ettünk ......biztos hogy nem most voltunk itt utoljára....

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Többször jártunk már itt, mondhatni törzshely. Szeretjük a hangulatát, az ételeket. Kiváló érzékkel összeállított fogások, menük vannak. Igazi ízorgia minden falat. A felszolgálásban sem csalódtunk még, a fiúk kedvesek, a szakma a kisujjukban van. Az étlap változatos, évszakonként cserélődik, bővül. Gluténmentes ételeket is biztosítanak, ami számunkra fontos.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 2017 áprilisában egy gyönyörű hétvégét töltöttünk Eger városában a barátnőmmel és ellátogattunk a MACOK éttereben egy degusztációs hat fogásos menütre. Körübelül 2 - 2,5 órában telt az elfogysztása nekünk. Nagyon jól éreztünk magunkat minden étel (kis ízelítő nagyon finom volt) nagyon finom volt, különösen a sütőtök krémleves.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 28.
Házassági évfordulót ünnepeltünk itt. A konyha nagyon meg volt csúszva, kb. egy órát vártunk, mire megkaptuk a vacsoránkat. A havi étlapról rendelt ban bao elképesztően finom volt, egy nagyon jól kigondolt, remek étel. A vadasan elkészített nyúl viszont nem sikerült jól, túl sok volt a mártás, megfojtotta az egész fogást.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Imola Hostel
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.05.29.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.02.28.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.826 - 42.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2021.12.23.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2020.05.31.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.05.29.
Széchenyi Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2021.03.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.29.
Hotel Panoráma
2-4 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2018.01.01. - 2020.12.23.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kincsvadászattal, kedvezményes éttermi fogyasztással
2020.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

Macok Bisztró és Borbár EgerX