Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula értékelése:

3. helyezett a 39 gyulai étterem közül
6. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

cukrászda

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
1 napot töltöttünk Gyulán, de tudtuk, hogy ezt a cukrászdát meg kell néznünk, ki kell próbálnunk. A kiszolgálás nagyon kedves, a hely maga különleges, szép. 3 féle sütit próbáltunk ki, ebből 1 nem ízlett igazán, de ez ízlés kérdése. A fagylaltok nagyon finomak. Összességében bátran ajánlom, nem szabad kihagyni, ha Gyulán járunk.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Kétszáz éves épületben, ékszerdoboznyi kis téren szerénykedik Gyula legkarakteresebb vendéglátóhelye, a Százéves cukrászda. Tulajdonképpen nem is évszázadnyi, hanem körülbelül 170 esztendős, de mégsem lehet minden évben változtatni a nevében a számokat. Az empire és a copf stílust idéző szalonjában valamennyien helyet foglalhatunk, berendezése biedermeier (nád újságtartóval és stílusban tartott szalongarnitúrával, falfestéssel).

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Isteni hely, finom sütik. szep kőrnyezetben kedves kiszolgálással. csak szuperlativuszokban lehet a cukraszdarol beszelni. mindig meg fogjuk latogatni ezt a cukraszdat mert olyan izekben lehet az embernek ŕésze ami sehol mashol. Külön tetszett a kis múzeum, a szalon a sok tükörrel, mind mind hozzájarult ahhoz hogy ha Gyulán járunk mindig felkeressük a 100 éves cukit.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Gyulán töltött hétvégénk során azt mondták, hogy mindenképpen érdemes meglátogatnunk a cukrászdát. Hát párommal ki is próbáltuk. . . Az épület tényleg megérte a látogatást, nagyon hangulatos, visszarepíti az embert a múlt század elejére. A kiszolgálás kiválló, nagyon kedvesek a pincérlányok. A csokoládé választék bőséges, mi ajándékba vettünk is párat.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Bár nem vagyunk nagy sütievők, gyulai kiruccanásunk kihagyhatatlan programja volt a Százéves Cukrászda felkeresése. A helyről már mindent megírtak, minden négyzetcentiméterét lefényképeztek előttünk. Mégis más "élőben" látni, megérint a varázs. Az eladótérben szép sütemények és ezerféle bonbon. Választanék egy diabetikus tortát, de sajnos nincs.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26.
"Óh a Százéves Cukrászda"-vélekedik így róla a nagymamám. Egy gyulai nyaralás alkalmával jártunk itt és nagyon tetszett a hangulatos hely mindenkinek. Finom sütemények, kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Ilyen egy igazán jó cukrászda. Sajnos messze lakunk tőle, bár biztosan az egyik törzshelyünk lenne. Aki Gyulán jár és teheti, az próbálja ki és írjon véleményt!

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 20.
9 év után újra a 100 éves cukrászdában. Csalódás mentes élmény. Finom sütik,gyönyörű környezet. A kiszolgálás remek. Nem olcsó, de máshol sem az.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az interneten sok jót olvastam erről a cukrászdáról. Nem csalódtam. Nagyon szimpatikus személyzet fogadott bennünket. Rögtön megkérdezték, jártunk-e már náluk, ha nem, ajánlják a múzeumukat, ami a cukrászda egyik részében van. A berendezés csodálatos, régies, mintha visszacsöppennénk a múltba. A választott sütemények rendkívül finomak voltak, a kávé is minőségi.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Debrecenből telefonon rendeltem meg az édesanyám születésnapjára a tortát, melyet a Gyulai kirándulásunkon meglepetésnek szántuk a Mamának. Tényleg az volt. Neki és nekünk is a vendégeknek. Már várt bennünket a foglalt asztal. Nagyon szép környezetben van, de a belső az egyenesen ámulatba ejtett bennünket. A kiszolgálás az egyszerűen lenyűgöző volt.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, rusztikusan kialakított cukrászda, több külön teremmel, ahol az ember elfogyasztatja, a finomabbnál finomabb sütijeit. Hatalmas választékkal rendelkezik a cukrászda, és isteni finomak mind a sütijeik, mind a fagyijaik, a bonbonokról nem is beszélve. A cukrászda úgy van berendezve mint valami középkori kastély, nagyon szép.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 3.143,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.06.13. - 2021.08.22.
Várfürdő Panzió
2-7 éjszaka 3.129,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2021.12.23.
Wellness Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 15.105 - 18.400,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.12. - 2022.01.01.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3-4 éjszaka 23.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, borkóstolóval, élőzenés esttel, tombola húzással, masszázskuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.03.
Szamócás Apartman
2021.08.01. - 2022.05.14.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.23. - 2022.06.17.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2022.05.14.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 33.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.05.14. - 2023.04.17.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.595 - 44.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.12.31.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2021.05.14. - 2021.12.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
4 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 4 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX