Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula értékelése:

4. helyezett a 44 gyulai étterem közül
13. helyezett Dél Alföldön - 951 étterem közül

cukrászda

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Isteni hely, finom sütik. szep kőrnyezetben kedves kiszolgálással. csak szuperlativuszokban lehet a cukraszdarol beszelni. mindig meg fogjuk latogatni ezt a cukraszdat mert olyan izekben lehet az embernek ŕésze ami sehol mashol. Külön tetszett a kis múzeum, a szalon a sok tükörrel, mind mind hozzájarult ahhoz hogy ha Gyulán járunk mindig felkeressük a 100 éves cukit.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Gyulán töltött hétvégénk során azt mondták, hogy mindenképpen érdemes meglátogatnunk a cukrászdát. Hát párommal ki is próbáltuk. . . Az épület tényleg megérte a látogatást, nagyon hangulatos, visszarepíti az embert a múlt század elejére. A kiszolgálás kiválló, nagyon kedvesek a pincérlányok. A csokoládé választék bőséges, mi ajándékba vettünk is párat.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Bár nem vagyunk nagy sütievők, gyulai kiruccanásunk kihagyhatatlan programja volt a Százéves Cukrászda felkeresése. A helyről már mindent megírtak, minden négyzetcentiméterét lefényképeztek előttünk. Mégis más "élőben" látni, megérint a varázs. Az eladótérben szép sütemények és ezerféle bonbon. Választanék egy diabetikus tortát, de sajnos nincs.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26.
"Óh a Százéves Cukrászda"-vélekedik így róla a nagymamám. Egy gyulai nyaralás alkalmával jártunk itt és nagyon tetszett a hangulatos hely mindenkinek. Finom sütemények, kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Ilyen egy igazán jó cukrászda. Sajnos messze lakunk tőle, bár biztosan az egyik törzshelyünk lenne. Aki Gyulán jár és teheti, az próbálja ki és írjon véleményt!

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 20.
9 év után újra a 100 éves cukrászdában. Csalódás mentes élmény. Finom sütik,gyönyörű környezet. A kiszolgálás remek. Nem olcsó, de máshol sem az.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az interneten sok jót olvastam erről a cukrászdáról. Nem csalódtam. Nagyon szimpatikus személyzet fogadott bennünket. Rögtön megkérdezték, jártunk-e már náluk, ha nem, ajánlják a múzeumukat, ami a cukrászda egyik részében van. A berendezés csodálatos, régies, mintha visszacsöppennénk a múltba. A választott sütemények rendkívül finomak voltak, a kávé is minőségi.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Debrecenből telefonon rendeltem meg az édesanyám születésnapjára a tortát, melyet a Gyulai kirándulásunkon meglepetésnek szántuk a Mamának. Tényleg az volt. Neki és nekünk is a vendégeknek. Már várt bennünket a foglalt asztal. Nagyon szép környezetben van, de a belső az egyenesen ámulatba ejtett bennünket. A kiszolgálás az egyszerűen lenyűgöző volt.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, rusztikusan kialakított cukrászda, több külön teremmel, ahol az ember elfogyasztatja, a finomabbnál finomabb sütijeit. Hatalmas választékkal rendelkezik a cukrászda, és isteni finomak mind a sütijeik, mind a fagyijaik, a bonbonokról nem is beszélve. A cukrászda úgy van berendezve mint valami középkori kastély, nagyon szép.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azért kap kiválót, mert nagy a választék és remek a kiszolgálás. A belső rész gyönyörű, az embernek igazi úri-módiban van része. Ötletes a kis múzeum. A kinti kiülőt sajnálom, hogy olyan snassz. A cukormentes termékeket hiányolom, még azzal bővíthetnék a kínálatot, hogy minél több vendéget megfoghassanak. Biztos, hogy vissza fogunk menni, ha Gyulán járunk megint.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A nyáron a családommal egy napra elmentük fürödni Gyulára. Ha itt járunk semmiért sem hagynánk ki ezt a cukrászdát. A férjem itt is a megszokott kávéját fogyasztja el. Mi pedig süteményezünk a gyerekekkel. Mindig találunk valami féle újdonságott, amit meg is kóstolunk. Még mindig ízlett is. Végezetül egy-egy nagy adag fagyival távozunk, ami szintén nagyon ízletes és finom.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3-4 éjszaka 23.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, borkóstolóval, élőzenés esttel, tombola húzással, masszázskuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Rózsa Apartman
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2021.12.22.
Édenkert Apartmanház
2020.10.26. - 2021.10.27.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.24.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Leila Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.01.03.
Agod Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.10.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX