Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Park Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 21.a párjával járt itt
Volt egy kis dolgunk Gyulán a napokban és úgy gondoltuk, hogy ha időnk engedi meglátogatjuk a cukrászdát!
Hát nem találok szavakat! Egyszerűen gyönyörű, csodálatos egy hely. A sütemények fantasztikusak a kis múzeum igazán korhű. Az a békesség, nyugalom ami árad a helyből leírhatatlan.
Tényleg, ha teheti/ tehetitek egyszer látogassatok el ide!
Megéri!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 20.gyerekekkel járt itt
Hallomásból illetve kíváncsiságból kerestük meg a cukrászdát. A berendezés,és személyzet ruhája is korhű. A kiszolgálás tökéletes. A cukrászda belsejében található egy kis múzeum is, amely tükrözi a régmúlt idők hangulatát. Többször is jártunk már az elmúlt hónapban. Kóstoltuk a sütiket is és a fagyit is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Mivel Gyula egyik hírességéről van szó, nem hagyhattuk figyelmen kívúl ezt a cukrászdát. Könnyen megközelíthető helyen fekszik, szép épület kívűlről is,(klasszicista jegyekkel) de maga a csoda bent vár minket. Mintha visszacsöppennénk az időben több mint száz évet. . . a belső termekben korhű és eredeti vagy gyönyörűen restaurált beidermeier tárgyakat találunk.
Százéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső kép
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
1 napot töltöttünk Gyulán, de tudtuk, hogy ezt a cukrászdát meg kell néznünk, ki kell próbálnunk. A kiszolgálás nagyon kedves, a hely maga különleges, szép. 3 féle sütit próbáltunk ki, ebből 1 nem ízlett igazán, de ez ízlés kérdése. A fagylaltok nagyon finomak. Összességében bátran ajánlom, nem szabad kihagyni, ha Gyulán járunk.
2016. május 22.családjával járt itt
Kétszáz éves épületben, ékszerdoboznyi kis téren szerénykedik Gyula legkarakteresebb vendéglátóhelye, a Százéves cukrászda. Tulajdonképpen nem is évszázadnyi, hanem körülbelül 170 esztendős, de mégsem lehet minden évben változtatni a nevében a számokat.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Isteni hely, finom sütik. szep kőrnyezetben kedves kiszolgálással. csak szuperlativuszokban lehet a cukraszdarol beszelni. mindig meg fogjuk latogatni ezt a cukraszdat mert olyan izekben lehet az embernek ŕésze ami sehol mashol. Külön tetszett a kis múzeum, a szalon a sok tükörrel, mind mind hozzájarult ahhoz hogy ha Gyulán járunk mindig felkeressük a 100 éves cukit.
Átlagos 2016. május 3. járt itt
Gyulán töltött hétvégénk során azt mondták, hogy mindenképpen érdemes meglátogatnunk a cukrászdát. Hát párommal ki is próbáltuk. . . Az épület tényleg megérte a látogatást, nagyon hangulatos, visszarepíti az embert a múlt század elejére. A kiszolgálás kiválló, nagyon kedvesek a pincérlányok.
Kiváló 2016. május 1.a párjával járt itt
Bár nem vagyunk nagy sütievők, gyulai kiruccanásunk kihagyhatatlan programja volt a Százéves Cukrászda felkeresése. A helyről már mindent megírtak, minden négyzetcentiméterét lefényképeztek előttünk. Mégis más "élőben" látni, megérint a varázs. Az eladótérben szép sütemények és ezerféle bonbon.
Százéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Belső
Kiváló 2016. január 26.családjával járt itt
"Óh a Százéves Cukrászda"-vélekedik így róla a nagymamám. Egy gyulai nyaralás alkalmával jártunk itt és nagyon tetszett a hangulatos hely mindenkinek. Finom sütemények, kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Ilyen egy igazán jó cukrászda. Sajnos messze lakunk tőle, bár biztosan az egyik törzshelyünk lenne. Aki Gyulán jár és teheti, az próbálja ki és írjon véleményt!
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Kiváló 2015. december 20.gyerekekkel járt itt
9 év után újra a 100 éves cukrászdában. Csalódás mentes élmény. Finom sütik,gyönyörű környezet. A kiszolgálás remek. Nem olcsó, de máshol sem az.