Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula értékelése:

2. helyezett a 42 gyulai étterem közül
4. helyezett Dél Alföldön - 931 étterem közül

cukrászda

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Kétszáz éves épületben, ékszerdoboznyi kis téren szerénykedik Gyula legkarakteresebb vendéglátóhelye, a Százéves cukrászda. Tulajdonképpen nem is évszázadnyi, hanem körülbelül 170 esztendős, de mégsem lehet minden évben változtatni a nevében a számokat. Az empire és a copf stílust idéző szalonjában valamennyien helyet foglalhatunk, berendezése biedermeier (nád újságtartóval és stílusban tartott szalongarnitúrával, falfestéssel).

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Isteni hely, finom sütik. szep kőrnyezetben kedves kiszolgálással. csak szuperlativuszokban lehet a cukraszdarol beszelni. mindig meg fogjuk latogatni ezt a cukraszdat mert olyan izekben lehet az embernek ŕésze ami sehol mashol. Külön tetszett a kis múzeum, a szalon a sok tükörrel, mind mind hozzájarult ahhoz hogy ha Gyulán járunk mindig felkeressük a 100 éves cukit.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Gyulán töltött hétvégénk során azt mondták, hogy mindenképpen érdemes meglátogatnunk a cukrászdát. Hát párommal ki is próbáltuk. . . Az épület tényleg megérte a látogatást, nagyon hangulatos, visszarepíti az embert a múlt század elejére. A kiszolgálás kiválló, nagyon kedvesek a pincérlányok. A csokoládé választék bőséges, mi ajándékba vettünk is párat.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Bár nem vagyunk nagy sütievők, gyulai kiruccanásunk kihagyhatatlan programja volt a Százéves Cukrászda felkeresése. A helyről már mindent megírtak, minden négyzetcentiméterét lefényképeztek előttünk. Mégis más "élőben" látni, megérint a varázs. Az eladótérben szép sütemények és ezerféle bonbon. Választanék egy diabetikus tortát, de sajnos nincs.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26.
"Óh a Százéves Cukrászda"-vélekedik így róla a nagymamám. Egy gyulai nyaralás alkalmával jártunk itt és nagyon tetszett a hangulatos hely mindenkinek. Finom sütemények, kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Ilyen egy igazán jó cukrászda. Sajnos messze lakunk tőle, bár biztosan az egyik törzshelyünk lenne. Aki Gyulán jár és teheti, az próbálja ki és írjon véleményt!

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 20.
9 év után újra a 100 éves cukrászdában. Csalódás mentes élmény. Finom sütik,gyönyörű környezet. A kiszolgálás remek. Nem olcsó, de máshol sem az.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az interneten sok jót olvastam erről a cukrászdáról. Nem csalódtam. Nagyon szimpatikus személyzet fogadott bennünket. Rögtön megkérdezték, jártunk-e már náluk, ha nem, ajánlják a múzeumukat, ami a cukrászda egyik részében van. A berendezés csodálatos, régies, mintha visszacsöppennénk a múltba. A választott sütemények rendkívül finomak voltak, a kávé is minőségi.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Debrecenből telefonon rendeltem meg az édesanyám születésnapjára a tortát, melyet a Gyulai kirándulásunkon meglepetésnek szántuk a Mamának. Tényleg az volt. Neki és nekünk is a vendégeknek. Már várt bennünket a foglalt asztal. Nagyon szép környezetben van, de a belső az egyenesen ámulatba ejtett bennünket. A kiszolgálás az egyszerűen lenyűgöző volt.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, rusztikusan kialakított cukrászda, több külön teremmel, ahol az ember elfogyasztatja, a finomabbnál finomabb sütijeit. Hatalmas választékkal rendelkezik a cukrászda, és isteni finomak mind a sütijeik, mind a fagyijaik, a bonbonokról nem is beszélve. A cukrászda úgy van berendezve mint valami középkori kastély, nagyon szép.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azért kap kiválót, mert nagy a választék és remek a kiszolgálás. A belső rész gyönyörű, az embernek igazi úri-módiban van része. Ötletes a kis múzeum. A kinti kiülőt sajnálom, hogy olyan snassz. A cukormentes termékeket hiányolom, még azzal bővíthetnék a kínálatot, hogy minél több vendéget megfoghassanak. Biztos, hogy vissza fogunk menni, ha Gyulán járunk megint.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2022.01.23.
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 39.618,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2021.12.22.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2022.01.23.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.860,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.12.01.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.07. - 2021.12.23.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2021.06.15.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.429,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.01.11. - 2021.12.24.
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2021.12.23.
Édenkert Apartmanház
2-4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.01.11. - 2021.12.24.
Margaréta Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.22. - 2022.01.23.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal, WiFi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Korai foglaló ár félpanzióval
Hosszú hétvége (min. 3 éj)
Óriási nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX