Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula értékelése:

3. helyezett a 39 gyulai étterem közül
6. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

cukrászda

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Fantasztikusan szuper cukrászda a kávéjuk a házi forró csokijuk isteni finom a torták közül az év tortáját is megkóstoltuk a házi krémest és somlóit is. Bátran ajánlom mindenkinek hogy aki Gyulán jár térjen ide be! A kisfiam imádta a kézműves csokis nyalókájukat és a csokiból is hoztunk haza. Nagyon kedves kiszolgálás,aki Gyulán jár ide mindenképp térjen be .

rigop TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
Amikor előzetesen kerestem a látnivalókat Gyulán, teljesen véletlenül fedeztem fel a cukrászdát. Élőben is nagyon el van dugva, de mindenképpen érdemes elmenni és megnézni/megkóstolni. Az ingyenes cukrász kiállítás is klassz, főleg hogy a régi szobában le lehet ülni sütizni/fagyizni. A fagyik igazán különlegesek, nem a megszokott ízek.

adriatic TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
A főcím így igaz . Amikor Gyulán voltunk , véletlenül találtuk meg ezt a gyöngyszemet . Első alkalommal csak benéztünk , szó szerint szájat tátani . Amúgy a cukrászda , több mint 150 ! éve üzemel , ugyanazon a helyen . Vásároltunk fagyit , és amikor hazafelé , hoztunk süteményt is . Nem csalódtunk egyikben sem .
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Ma - sajnos - búcsút veszünk Gyulától, de a helyi nevezetesség nem maradhat ki. Most nem írhatom hogy könnyű megközelíteni, nekünk nem sikerült rájönni hogy lehet autóval behajtani, így az Esze Tamás utcában parkoltunk le. Látszólag jellegtelen épület, csak az előtte éktelenkedő kiűlő terasz és a beáramló tömeg jelzi a hely népszerűségét.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Már többször járunk gyulán, de egyszer sem mulasztottuk el meglátogatni a cukrászdát. Itt még sosem sikerült csalódnom, a kiszolgálás, a sütemények, a hely hangulata mindig elvarázsol. Bátran ajánlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Ízletes sütemények, finom csokik
Gyors kiszolgálás. A szalon fantasztikus, valódi időutazásban lehetett részünk. Az egy hét gyulai nyaralásunk alatt négyszer betértünk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Hangulatos, szép a cukrászda.Gyula ékessége.Nem szabad kihagyni, ha Gyulán jársz.Naponta is betérhetsz, nem bánod meg.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21.
Volt egy kis dolgunk Gyulán a napokban és úgy gondoltuk, hogy ha időnk engedi meglátogatjuk a cukrászdát! Hát nem találok szavakat! Egyszerűen gyönyörű, csodálatos egy hely. A sütemények fantasztikusak a kis múzeum igazán korhű. Az a békesség, nyugalom ami árad a helyből leírhatatlan. Tényleg, ha teheti/ tehetitek egyszer látogassatok el ide! Megéri!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 20.
Hallomásból illetve kíváncsiságból kerestük meg a cukrászdát. A berendezés,és személyzet ruhája is korhű. A kiszolgálás tökéletes. A cukrászda belsejében található egy kis múzeum is, amely tükrözi a régmúlt idők hangulatát. Többször is jártunk már az elmúlt hónapban. Kóstoltuk a sütiket is és a fagyit is. Nekünk ízlettek a sütik, és a fagyik is.

Csaby TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Mivel Gyula egyik hírességéről van szó, nem hagyhattuk figyelmen kívúl ezt a cukrászdát. Könnyen megközelíthető helyen fekszik, szép épület kívűlről is,(klasszicista jegyekkel) de maga a csoda bent vár minket. Mintha visszacsöppennénk az időben több mint száz évet. . . a belső termekben korhű és eredeti vagy gyönyörűen restaurált beidermeier tárgyakat találunk.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.10. - 2021.12.24.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.595 - 44.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.12.31.
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Apartman
2021.06.14. - 2022.05.14.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal
2021.05.21. - 2021.05.24.
Neon 2 Panzió
Orosháza
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.
Villa Rusztika
Szamócás Apartman
2021.08.01. - 2022.05.14.
Wellness Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 15.105 - 18.400,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.12. - 2022.01.01.
Toscana Apartman
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2021.05.14. - 2021.12.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
4 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 4 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX