Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

adriatic TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
A főcím így igaz . Amikor Gyulán voltunk , véletlenül találtuk meg ezt a gyöngyszemet . Első alkalommal csak benéztünk , szó szerint szájat tátani . Amúgy a cukrászda , több mint 150 ! éve üzemel , ugyanazon a helyen . Vásároltunk fagyit , és amikor hazafelé , hoztunk süteményt is . Nem csalódtunk egyikben sem .
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Ma - sajnos - búcsút veszünk Gyulától, de a helyi nevezetesség nem maradhat ki. Most nem írhatom hogy könnyű megközelíteni, nekünk nem sikerült rájönni hogy lehet autóval behajtani, így az Esze Tamás utcában parkoltunk le. Látszólag jellegtelen épület, csak az előtte éktelenkedő kiűlő terasz és a beáramló tömeg jelzi a hely népszerűségét.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Már többször járunk gyulán, de egyszer sem mulasztottuk el meglátogatni a cukrászdát. Itt még sosem sikerült csalódnom, a kiszolgálás, a sütemények, a hely hangulata mindig elvarázsol. Bátran ajánlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Ízletes sütemények, finom csokik
Gyors kiszolgálás. A szalon fantasztikus, valódi időutazásban lehetett részünk. Az egy hét gyulai nyaralásunk alatt négyszer betértünk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Hangulatos, szép a cukrászda.Gyula ékessége.Nem szabad kihagyni, ha Gyulán jársz.Naponta is betérhetsz, nem bánod meg.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21.
Volt egy kis dolgunk Gyulán a napokban és úgy gondoltuk, hogy ha időnk engedi meglátogatjuk a cukrászdát! Hát nem találok szavakat! Egyszerűen gyönyörű, csodálatos egy hely. A sütemények fantasztikusak a kis múzeum igazán korhű. Az a békesség, nyugalom ami árad a helyből leírhatatlan. Tényleg, ha teheti/ tehetitek egyszer látogassatok el ide! Megéri!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 20.
Hallomásból illetve kíváncsiságból kerestük meg a cukrászdát. A berendezés,és személyzet ruhája is korhű. A kiszolgálás tökéletes. A cukrászda belsejében található egy kis múzeum is, amely tükrözi a régmúlt idők hangulatát. Többször is jártunk már az elmúlt hónapban. Kóstoltuk a sütiket is és a fagyit is. Nekünk ízlettek a sütik, és a fagyik is.

Csaby TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Mivel Gyula egyik hírességéről van szó, nem hagyhattuk figyelmen kívúl ezt a cukrászdát. Könnyen megközelíthető helyen fekszik, szép épület kívűlről is,(klasszicista jegyekkel) de maga a csoda bent vár minket. Mintha visszacsöppennénk az időben több mint száz évet. . . a belső termekben korhű és eredeti vagy gyönyörűen restaurált beidermeier tárgyakat találunk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
1 napot töltöttünk Gyulán, de tudtuk, hogy ezt a cukrászdát meg kell néznünk, ki kell próbálnunk. A kiszolgálás nagyon kedves, a hely maga különleges, szép. 3 féle sütit próbáltunk ki, ebből 1 nem ízlett igazán, de ez ízlés kérdése. A fagylaltok nagyon finomak. Összességében bátran ajánlom, nem szabad kihagyni, ha Gyulán járunk.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Kétszáz éves épületben, ékszerdoboznyi kis téren szerénykedik Gyula legkarakteresebb vendéglátóhelye, a Százéves cukrászda. Tulajdonképpen nem is évszázadnyi, hanem körülbelül 170 esztendős, de mégsem lehet minden évben változtatni a nevében a számokat. Az empire és a copf stílust idéző szalonjában valamennyien helyet foglalhatunk, berendezése biedermeier (nád újságtartóval és stílusban tartott szalongarnitúrával, falfestéssel).

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Édenkert Apartmanház
2020.10.26. - 2021.10.27.
Mediterrán Szállás
2020.10.27. - 2021.01.25.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2021.12.22.
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.075,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.02. - 2021.10.27.
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.10.27.
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.12.22.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Leila Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.01.03.
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 5.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.06. - 2021.10.27.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2 nap/1 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.08.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX