Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Februárban Gyulán jártunk egy hétvégére és meglátogattuk a Cukrászdát is. Nagyon hangulatos hely, finom süteményekkel, édesszájúaknak ajánlom,tuti a plusz kilók megszerzése. :) A kiszolgálás gyors és kedves. Nem a legolcsóbb hely, de a minőséget meg kell fizetni. Gyerekek is élvezték az időutazást!
2014. március 25.a párjával járt itt
Aki Gyulán jár, mindenképpen jöjjön el ide a hangulat miatt. Nem olcsó, de nagyon finom volt minden. A dolgozók lehetnének korhűbb ruhákban, bár kedvesek voltak, lehetne még a hangulaton fokozni.
Az asztalokban az üzeneteket nagyon kedvesek. Valójában ez már 170 éves. Mindenkinek ajánlom azért.
Gyenge 2014. február 21.a párjával járt itt
Hangulatos a cukrászda, de számunkra nagy csalódás volt. A berendezés nagyon szép, a dolgozók viszont szerintem dolgozhatnának korhű ruhában, ha már százévesként hirdeti magát a cukrászda. Az árak nagyon magasak. El tudnám képzelni, hogy a sütemény mellé, egy kis pohár vizet is szolgáljanak fel!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. február 16.a párjával járt itt
Hangulatos, napfényes, tágas cukrászda, igen régi bútorokkal, így teremtve sajátos légkört a százéves cukrászdának. Fogyasztás előtt vagy után egy kis kiállítás is megtekinthető. Elvitelre és helyben fogyasztásra számos szálas tea közül lehet választani, a tea mellé pedig finom, friss süteményeket kínálnak.
Százéves Cukrászda Gyula - Belső