Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula értékelése:

4. helyezett a 44 gyulai étterem közül
13. helyezett Dél Alföldön - 951 étterem közül

cukrászda

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Tetszett a cukrászda múzeuma de a sütiktől nem voltam hasra esve és a kiszolgálás sem volt túl barátságos !
Egyhangú és unott kiszolgálók dolgoztak ott .
Szép kártyát elfogadnak !
Debrecen

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Utolsó napunk,sőt óránk Gyulán,indulunk haza,de a 100 évest nem szabad kihagyni,törzscsapatunk harmadik tagja még nem járt itt. Nincs tömeg,de folyamatosan jönnek és távoznak vendégek. A belső teremben ülünk le némi XIX. századi miliőben. A cuki 1840 óta működik,de 80 évet nyugodtan letagadhat. A múzeumban látom anyám ,,hűtőszekrényet,, a bádoggal bélelt szekrényt,amiben a jeget tartottuk.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Barátainkkal töltöttünk Gyulán pár napot. Pár helyet nevezetességet már otthon kinéztünk a neten amit mindenképpen meg akartunk nézni. Ezek közül egyik úti célunk a Százéves cukrászda volt. Kívülről és belülről is nagyon hangulatos korhű kis hely. A kiszolgálás udvarias. A sütik jól néztek ki,de kicsit drágának találtam. A fagyi viszont nagyon finom volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A cukrászda hangulatos múltat idéző. A fagyi nagyon finom. A kiszolgáló hölgy kedves és udvarias. Gyulán töltöttünk pár napot természetes volt ,hogy fel keressük a cukrászdát is. Az előtte levő térrel hangulatával múltat idéző. Túlzások nélkül mondom szép és hangulatos a cukrászda és a berendezések csodálatosak. Ott jártunk kor is sok vendég volt.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Idén Gyulán töltöttünk pár napot barátainkkal, még otthon kinéztem jópár helyet, amit úgy gondoltam fel kell keresnünk a városban. Első amit nagyon vártam, az a Száz éves cukrászda volt. Beléptünk és az a hangulat, magával ragadott. A pultban álló fiúk kedvesen fogadtak minket, mondták, hogy nyugodtan nézzünk körbe, aztán majd eldöntjük, mit szeretnénk fogyasztani.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vártam már, hogy láthassam a Cukrászdát. Annak ellenére, hogy többféle ételallergiám van. Nem valószínű, hogy bármit is tudtam volna fogyasztani egy jó kávén kívül. Egy ideje már ott ültünk, körülöttünk kiszolgáltak, csak minket nem. A férjem teljesen normális hangnemben sźólt a pincér hölgynek. Ő így válaszolt: Rögtön jövök, nem látja, hogy a munkámat végzem?

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
A cukrászdának varázsa van, mintha visszautaznánk a múltba. A sütemények pedig nagyon finomak.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyértelmű volt hogy meglátogatjuk a cukrászdát itt tartózkodásunkor. Hangulatos,érdekes a belső,szép bútorokkal,igazán csábító kinézetű sütikkel,és bonbonokkal. A sütik finomak,van bennük bőven anyag,ami miatt elsőre töménynek tűnnek,de gondolom ez azért van,mert nem ilyenekhez vagyunk szokva. Épp ezért kettőnél több nem is fért belénk,de hoztunk haza is bőven.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már tizenhárom éve járok Gyulára majd minden évben. Mindig elsétálok ebbe a 100 éves cukrászdába. Eleinte a barátaimmal vagy a családommal megnéztük a kis ipartörténeti múzeumukat, majd vásároltunk és távoztunk. De mára annyira megszerettem az ódon hangulatú kávézó helyiségeket, hogy amikor arra járok mindig beülök, vásárolok a csodás csokijukból és ha másért nem is de egy kávét elfogyasztok mindig az évszázados bútorok között.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ajánlották nekem ezt a helyet azt hittem túloznak, de amikor ott jártam rá kellett jönöm, hogy az ajánló véleménye nem volt túlzó. A környezet szép, tiszta és hangulatos. Olyan mintha visszarepültünk volna az időben. A sütemények inycsiklandóak és finomak. Túlzás nélkül mondom, hogy életem legfinomabb krémesét ettem ebben a cukrászdában.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 41.243,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.429,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.09.15. - 2020.12.23.
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2021.12.22.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.24.
Harmónia Villa
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.27.
Agod Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Édenkert Apartmanház
2020.10.26. - 2021.10.27.
Rózsa Apartman
Margaréta Apartman
2020.11.01. - 2021.10.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX