Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Gyulán töltött és mindaddig nagyszerű tapasztalatokat, élményeket hozó hétvégénk megkoronázásának szánva, vasárnap délután elmentünk ebbe a híres cukrászdába. Kár volt! Szó szerint és átvitt értelemben is, rossz szájízzel jöttünk el. Hogy nincs unicumos poharuk, ezért Gyulai pálinka feliratú pálinkásban hozzák ki a likőrt, az még hagyján.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Tetszett a cukrászda múzeuma de a sütiktől nem voltam hasra esve és a kiszolgálás sem volt túl barátságos !
Egyhangú és unott kiszolgálók dolgoztak ott .
Szép kártyát elfogadnak !
Debrecen

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Utolsó napunk,sőt óránk Gyulán,indulunk haza,de a 100 évest nem szabad kihagyni,törzscsapatunk harmadik tagja még nem járt itt. Nincs tömeg,de folyamatosan jönnek és távoznak vendégek. A belső teremben ülünk le némi XIX. századi miliőben. A cuki 1840 óta működik,de 80 évet nyugodtan letagadhat. A múzeumban látom anyám ,,hűtőszekrényet,, a bádoggal bélelt szekrényt,amiben a jeget tartottuk.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Barátainkkal töltöttünk Gyulán pár napot. Pár helyet nevezetességet már otthon kinéztünk a neten amit mindenképpen meg akartunk nézni. Ezek közül egyik úti célunk a Százéves cukrászda volt. Kívülről és belülről is nagyon hangulatos korhű kis hely. A kiszolgálás udvarias. A sütik jól néztek ki,de kicsit drágának találtam. A fagyi viszont nagyon finom volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A cukrászda hangulatos múltat idéző. A fagyi nagyon finom. A kiszolgáló hölgy kedves és udvarias. Gyulán töltöttünk pár napot természetes volt ,hogy fel keressük a cukrászdát is. Az előtte levő térrel hangulatával múltat idéző. Túlzások nélkül mondom szép és hangulatos a cukrászda és a berendezések csodálatosak. Ott jártunk kor is sok vendég volt.

kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Idén Gyulán töltöttünk pár napot barátainkkal, még otthon kinéztem jópár helyet, amit úgy gondoltam fel kell keresnünk a városban. Első amit nagyon vártam, az a Száz éves cukrászda volt. Beléptünk és az a hangulat, magával ragadott. A pultban álló fiúk kedvesen fogadtak minket, mondták, hogy nyugodtan nézzünk körbe, aztán majd eldöntjük, mit szeretnénk fogyasztani.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vártam már, hogy láthassam a Cukrászdát. Annak ellenére, hogy többféle ételallergiám van. Nem valószínű, hogy bármit is tudtam volna fogyasztani egy jó kávén kívül. Egy ideje már ott ültünk, körülöttünk kiszolgáltak, csak minket nem. A férjem teljesen normális hangnemben sźólt a pincér hölgynek. Ő így válaszolt: Rögtön jövök, nem látja, hogy a munkámat végzem?

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
A cukrászdának varázsa van, mintha visszautaznánk a múltba. A sütemények pedig nagyon finomak.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyértelmű volt hogy meglátogatjuk a cukrászdát itt tartózkodásunkor. Hangulatos,érdekes a belső,szép bútorokkal,igazán csábító kinézetű sütikkel,és bonbonokkal. A sütik finomak,van bennük bőven anyag,ami miatt elsőre töménynek tűnnek,de gondolom ez azért van,mert nem ilyenekhez vagyunk szokva. Épp ezért kettőnél több nem is fért belénk,de hoztunk haza is bőven.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már tizenhárom éve járok Gyulára majd minden évben. Mindig elsétálok ebbe a 100 éves cukrászdába. Eleinte a barátaimmal vagy a családommal megnéztük a kis ipartörténeti múzeumukat, majd vásároltunk és távoztunk. De mára annyira megszerettem az ódon hangulatú kávézó helyiségeket, hogy amikor arra járok mindig beülök, vásárolok a csodás csokijukból és ha másért nem is de egy kávét elfogyasztok mindig az évszázados bútorok között.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 47.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.12.31.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.12.10.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.12.23.
Mediterrán Szállás
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.05. - 2021.12.31.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.
Édenkert Apartmanház
5-7 éjszaka 2.428,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.03.22. - 2021.12.24.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.04.30. - 2021.12.29.
Margaréta Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2021.12.20.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Gyula
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Szállás félpanzióval
Hosszú hétvége (min. 3 éj)
Arcanum karácsony (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX