Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula értékelése:

4. helyezett a 44 gyulai étterem közül
13. helyezett Dél Alföldön - 951 étterem közül

cukrászda

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Nem mehet el az ember a gyulai 100 éves cukrászda mellett úgy, hogy be ne térne egy sütire. Kevés olyen hely van az országban, ahol a történelem közepén pihenve elmajszolhatunk egy finom süteményt és ihatunk egy jó feketét. Az egész külleme a helynek korhű, a személyzet roppant kedves (csinos) és a kiállítás (múzeum) rész is nagyon egyedi.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már gyanús volt a 100 éves jelző, de mivel nagyon ajánlották, hát megnéztük. A lányok nagyon szépek voltak, az tény. Többek mellett a cukrászda specialitását kértük, gondoltam, abban biztosan nem lehet hiba. Kihozták, és mi neki kezdtünk. Helyesebben csak akartunk, mert a villa bele se ment a süteménybe. Még ekkor is bizakodtam, hogy biztosan van benne anyag, azért.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
valoban visszamegyunk a multba, . . . . de ettol a helytol tobbet vartunk volna. . . . a hire miatt
Nincs igazan karbantartva, kicsit kopottas, de nem patinas, minden olyan elnyutt, dohos
A fagyi arakat(mi mast nem ettunk)ugy allapitotta meg a tulaj, h keptelenseg koppra kifizetni, hacsak nem egy tonna fempenzzel megyunk oda!

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először, visszatérőként jártam a gyönyörű cukrászdában. Kellemes, hangulatos hely, sok-sok finomsággal. A sütemények és fagyik is kiváló alapanyagból készülhetnek, mert nagyon jó ízűek. Saját múzeuma is elragadó. Kedvesek az alkalmazottak. Mint ahogy most is, máskor is visszatérek. Szívesen ajánlom másoknak is, hogy érdemes betérni a híres cukrászdába.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kissé eldugott helyen van, de ajánlás alapján célirányosan kerestük fel. Kiemelkedően hangulatos, nagyon szép hely. Valódi csodák láthatóak az üzletben. Nyár lévén fagyit kóstolunk csak. A fagyin érezhető, hogy valódi alapanyagokból készült. Érdekes és hangulatos a múzeum is. Kellemes csalódás a kiszolgálók hozzáállása, invitálása.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint gyulai nevezetességet kerestük fel nyaralásunk alatt a 100 éves cukrászdát. Igaz, térkép alapján, mert kissé eldugott helyen van. Amiért értékelek! A kiszolgáló fiatalember előtt le a kalappal. 10 perc alatt a udvarias, kedves kiszolgálása mellett, még a cukrászda történetét is megkaptuk. Leültetett bennünket a barokk stílusú bútorokra, emlékül lefotózott bennünket.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Már többször voltam Gyulán, de a 100 éves cukrászdát sosem hagyom ki. A berendezett kis múzeumot is minden alkalommal megnézem. Most barátnőimmel voltunk, fagylaltozni. Nagyon szép a múzeum, a cukrászda berendezése. A személyzet kedves, gyors, ha csak szétnézni tér be valaki, nem fogyaszt, vagy vásárol, akkor sem nézik ki. A fagylalt finom volt.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Gyula híressége ezúttal is bevonzott minket, nem bántuk meg! Családtagjaink először jártak itt, el voltak ragadtatva!Finom sütik, jó fagyi, isteni kávé, utánozhatatlan hangulat, varázslatos környezet! Jól éreztük magunkat! Ajánljuk másoknak is! Érdemes megnézni az itt berendezett cukrászati kiállítást is.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Fantasztikusan szuper cukrászda a kávéjuk a házi forró csokijuk isteni finom a torták közül az év tortáját is megkóstoltuk a házi krémest és somlóit is. Bátran ajánlom mindenkinek hogy aki Gyulán jár térjen ide be! A kisfiam imádta a kézműves csokis nyalókájukat és a csokiból is hoztunk haza. Nagyon kedves kiszolgálás,aki Gyulán jár ide mindenképp térjen be .

rigop TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
Amikor előzetesen kerestem a látnivalókat Gyulán, teljesen véletlenül fedeztem fel a cukrászdát. Élőben is nagyon el van dugva, de mindenképpen érdemes elmenni és megnézni/megkóstolni. Az ingyenes cukrász kiállítás is klassz, főleg hogy a régi szobában le lehet ülni sütizni/fagyizni. A fagyik igazán különlegesek, nem a megszokott ízek.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2021.08.31.
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.12.22.
Villa Rusztika
4 nap/3 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.01.02.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.05.27.
Erika Mini Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2 nap/1 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.08.20.
Park Hotel Gyula
3-4 éjszaka 23.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.23.
Agod Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX