Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már tizenhárom éve járok Gyulára majd minden évben. Mindig elsétálok ebbe a 100 éves cukrászdába. Eleinte a barátaimmal vagy a családommal megnéztük a kis ipartörténeti múzeumukat, majd vásároltunk és távoztunk. De mára annyira megszerettem az ódon hangulatú kávézó helyiségeket, hogy amikor arra járok mindig beülök, vásárolok a csodás csokijukból és ha másért nem is de egy kávét elfogyasztok mindig az évszázados bútorok között.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ajánlották nekem ezt a helyet azt hittem túloznak, de amikor ott jártam rá kellett jönöm, hogy az ajánló véleménye nem volt túlzó. A környezet szép, tiszta és hangulatos. Olyan mintha visszarepültünk volna az időben. A sütemények inycsiklandóak és finomak. Túlzás nélkül mondom, hogy életem legfinomabb krémesét ettem ebben a cukrászdában.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Nem mehet el az ember a gyulai 100 éves cukrászda mellett úgy, hogy be ne térne egy sütire. Kevés olyen hely van az országban, ahol a történelem közepén pihenve elmajszolhatunk egy finom süteményt és ihatunk egy jó feketét. Az egész külleme a helynek korhű, a személyzet roppant kedves (csinos) és a kiállítás (múzeum) rész is nagyon egyedi.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már gyanús volt a 100 éves jelző, de mivel nagyon ajánlották, hát megnéztük. A lányok nagyon szépek voltak, az tény. Többek mellett a cukrászda specialitását kértük, gondoltam, abban biztosan nem lehet hiba. Kihozták, és mi neki kezdtünk. Helyesebben csak akartunk, mert a villa bele se ment a süteménybe. Még ekkor is bizakodtam, hogy biztosan van benne anyag, azért.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
valoban visszamegyunk a multba, . . . . de ettol a helytol tobbet vartunk volna. . . . a hire miatt
Nincs igazan karbantartva, kicsit kopottas, de nem patinas, minden olyan elnyutt, dohos
A fagyi arakat(mi mast nem ettunk)ugy allapitotta meg a tulaj, h keptelenseg koppra kifizetni, hacsak nem egy tonna fempenzzel megyunk oda!

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először, visszatérőként jártam a gyönyörű cukrászdában. Kellemes, hangulatos hely, sok-sok finomsággal. A sütemények és fagyik is kiváló alapanyagból készülhetnek, mert nagyon jó ízűek. Saját múzeuma is elragadó. Kedvesek az alkalmazottak. Mint ahogy most is, máskor is visszatérek. Szívesen ajánlom másoknak is, hogy érdemes betérni a híres cukrászdába.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kissé eldugott helyen van, de ajánlás alapján célirányosan kerestük fel. Kiemelkedően hangulatos, nagyon szép hely. Valódi csodák láthatóak az üzletben. Nyár lévén fagyit kóstolunk csak. A fagyin érezhető, hogy valódi alapanyagokból készült. Érdekes és hangulatos a múzeum is. Kellemes csalódás a kiszolgálók hozzáállása, invitálása.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint gyulai nevezetességet kerestük fel nyaralásunk alatt a 100 éves cukrászdát. Igaz, térkép alapján, mert kissé eldugott helyen van. Amiért értékelek! A kiszolgáló fiatalember előtt le a kalappal. 10 perc alatt a udvarias, kedves kiszolgálása mellett, még a cukrászda történetét is megkaptuk. Leültetett bennünket a barokk stílusú bútorokra, emlékül lefotózott bennünket.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Már többször voltam Gyulán, de a 100 éves cukrászdát sosem hagyom ki. A berendezett kis múzeumot is minden alkalommal megnézem. Most barátnőimmel voltunk, fagylaltozni. Nagyon szép a múzeum, a cukrászda berendezése. A személyzet kedves, gyors, ha csak szétnézni tér be valaki, nem fogyaszt, vagy vásárol, akkor sem nézik ki. A fagylalt finom volt.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Gyula híressége ezúttal is bevonzott minket, nem bántuk meg! Családtagjaink először jártak itt, el voltak ragadtatva!Finom sütik, jó fagyi, isteni kávé, utánozhatatlan hangulat, varázslatos környezet! Jól éreztük magunkat! Ajánljuk másoknak is! Érdemes megnézni az itt berendezett cukrászati kiállítást is.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
2021.05.17. - 2022.05.14.
Szamócás Apartman
2021.08.01. - 2022.05.14.
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.06.15.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3-4 éjszaka 23.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, borkóstolóval, élőzenés esttel, tombola húzással, masszázskuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.03.
Villa Rusztika
2021.05.14. - 2022.05.14.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.595 - 40.540,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 33.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.05.14. - 2023.04.17.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.12.10.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
2021.05.24. - 2021.12.20.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.29.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
4 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 4 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX