Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Szörnyű 2018. augusztus 1.a párjával járt itt
Nagyon vártam már, hogy láthassam a Cukrászdát. Annak ellenére, hogy többféle ételallergiám van. Nem valószínű, hogy bármit is tudtam volna fogyasztani egy jó kávén kívül. Egy ideje már ott ültünk, körülöttünk kiszolgáltak, csak minket nem. A férjem teljesen normális hangnemben sźólt a pincér hölgynek.
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
A cukrászdának varázsa van, mintha visszautaznánk a múltba. A sütemények pedig nagyon finomak.
Százéves Cukrászda Gyula - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
Egyértelmű volt hogy meglátogatjuk a cukrászdát itt tartózkodásunkor. Hangulatos,érdekes a belső,szép bútorokkal,igazán csábító kinézetű sütikkel,és bonbonokkal. A sütik finomak,van bennük bőven anyag,ami miatt elsőre töménynek tűnnek,de gondolom ez azért van,mert nem ilyenekhez vagyunk szokva.
Kiváló 2018. február 6.barátokkal járt itt
Már tizenhárom éve járok Gyulára majd minden évben. Mindig elsétálok ebbe a 100 éves cukrászdába. Eleinte a barátaimmal vagy a családommal megnéztük a kis ipartörténeti múzeumukat, majd vásároltunk és távoztunk.
Kiváló 2017. október 15.a párjával járt itt
Amikor ajánlották nekem ezt a helyet azt hittem túloznak, de amikor ott jártam rá kellett jönöm, hogy az ajánló véleménye nem volt túlzó. A környezet szép, tiszta és hangulatos. Olyan mintha visszarepültünk volna az időben. A sütemények inycsiklandóak és finomak. Túlzás nélkül mondom, hogy életem legfinomabb krémesét ettem ebben a cukrászdában.
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
Nem mehet el az ember a gyulai 100 éves cukrászda mellett úgy, hogy be ne térne egy sütire. Kevés olyen hely van az országban, ahol a történelem közepén pihenve elmajszolhatunk egy finom süteményt és ihatunk egy jó feketét. Az egész külleme a helynek korhű, a személyzet roppant kedves (csinos) és a kiállítás (múzeum) rész is nagyon egyedi.
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Átlagos 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Már gyanús volt a 100 éves jelző, de mivel nagyon ajánlották, hát megnéztük. A lányok nagyon szépek voltak, az tény. Többek mellett a cukrászda specialitását kértük, gondoltam, abban biztosan nem lehet hiba. Kihozták, és mi neki kezdtünk. Helyesebben csak akartunk, mert a villa bele se ment a süteménybe.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 14.családjával járt itt
valoban visszamegyunk a multba, . . . . de ettol a helytol tobbet vartunk volna. . . . a hire miatt
Nincs igazan karbantartva, kicsit kopottas, de nem patinas, minden olyan elnyutt, dohos
A fagyi arakat(mi mast nem ettunk)ugy allapitotta meg a tulaj, h keptelenseg koppra kifizetni, hacsak nem egy tonna fempenzzel megyunk oda!
Kiváló 2017. augusztus 11.egyedül járt itt
Nem először, visszatérőként jártam a gyönyörű cukrászdában. Kellemes, hangulatos hely, sok-sok finomsággal. A sütemények és fagyik is kiváló alapanyagból készülhetnek, mert nagyon jó ízűek. Saját múzeuma is elragadó. Kedvesek az alkalmazottak. Mint ahogy most is, máskor is visszatérek. Szívesen ajánlom másoknak is, hogy érdemes betérni a híres cukrászdába.
Kiváló 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Kissé eldugott helyen van, de ajánlás alapján célirányosan kerestük fel. Kiemelkedően hangulatos, nagyon szép hely. Valódi csodák láthatóak az üzletben. Nyár lévén fagyit kóstolunk csak. A fagyin érezhető, hogy valódi alapanyagokból készült. Érdekes és hangulatos a múzeum is. Kellemes csalódás a kiszolgálók hozzáállása, invitálása.