Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Kiváló 2015. március 27.gyerekekkel járt itt
Tiszta, hangulatos, csodaszép hely. Kedves , udvarias kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az ételek, sütemények, fagylaltok nagyon ízletesek, az árak is elég elérhetőek. Nagyon kedves személyzet figyeli a vásárlók minden kívánságát. Gyors és pontos kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2015. március 7.barátokkal járt itt
Ha Gyulán jár az ember, az egyik kötelező, de nagyon is kedves program a 100 éves cukrászda meglátogatása. A felszolgáló hölgyek korhű ruhája, valamint a hely miliője mint ha egy évszázaddal repítene vissza az időben. Ráérős szépasszonyok a szalonban fogyasztják délutáni süteményeiket és csevegnek egy finom tea mellett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 26.a párjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük Gyulán, s egyik városi sétánk alkalmával felkerestük a Százéves Cukrászdát is. Kellemes hangulat, kedves kiszolgálók, finom sütik, ráadásnak pedig egy kis múzeum is. Így lehetne most jellemezni röviden ezt a régi cukit. Végignéztük a szép, korhű bútorokkal berendezett szobákat, s a múzeumot is.
Százéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső kép
2015. február 8.gyerekekkel járt itt
Aki Gyulán jár mindenképpen nézzen be ide. . . megéri. A hely varázsa magáért beszél. Kiszolgálás terén van még hová fejlődni :-(
Sajnos kívülről nem annyira jellegzetes az épület, mint amit megérdemelne egy ilyen kurriózum, de a beltér valóban kárpótolja az embert a külső kinézet miatt.
2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Érdemes meglátogatni,akkor is ha cukor-ellenesek vagyunk és csak bámészkodni mennénk! A berendezés mesés,az eldugdosott kis üzenetek szórakoztatóak. Bájos hely,bályos személyzet. Viszont volt desszert amit műanyag tálkában kaptunk,ami minket mondjuk nem zavart,de valahogy nem illett a képbe,valamint mindennek megkérik az árát csípősen. A somlói mennyei volt.
2014. október 19.a párjával járt itt
A városismertetőben találtunk rá erre a cukrászdára, gondoltuk megnézzük. Először elmentünk mellette, én régebbi épületet vártam. Kívűlről teljesen úgy néz ki, mint egy fagyizó. Belül is előszőr annak tűnt, a pultok közt elveszett a belső tér bejárata. Régimódi sütemények közül lehet választani. Bementünk a belső terembe.
Kiváló 2014. október 17.a párjával járt itt
Kirándulásunk során mindenképp meg akartuk nézni ezt a hírességet! A személyzet, 3 igen csinos hölgy fogadott! Szépek frissek és finomak a sütik! Régimódi kissé sötét a helyiség! Vettünk sajtos aprósüteményt is ami szintén friss és finom volt! A pulton áthaladva beülhetünk a régimódi részbe ahol a múltban érezhetjük magunkat itt tartózkodásunk alatt!
2014. október 15.családjával járt itt
Azt hiszem túlzás nélkül le lehet szögezni, hogy a vendéglátóhelyek terén az Indonéz vendéglő megszűnte óta, mely a kilencvenes években felhelyezte Gyulát az ország gasztro-térképére a Száz Éves Cukrászda a legnagyobb turista-attrakció. Kínálata hasonló vagy azonos a Kézműves cukrászdáéval, kicsit eldugottabb helyen van, berendezése más, de nagyon szép.
Százéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon vágytam erre a helyre. Ha már éppen Gyulán járunk, mindenképpen beugrunk. Először csak szerettem volna látni a helyet. Végül mennyei ízeket is a számba toltam. Mondtam is mindenkinek, hogy ahhoz képest, hogy ez a "Százéves torta", egész tűrhető állaga van. :) A kiszolgálás nagyon kedves és készséges volt, a bútorok kellemes hangulatot árasztanak.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagy örömmel kerestük föl megint ezt a gyönyörű, hangulatos cukrászdát. Nagyon finomak a kézzel készített bonbonjaik. Meg kell kóstolni a különleges süteményeket is, mert egyik finomabb, mint a másik! A fagylalt különlegességeket sem hagyja ki senki! Csodálatos a környezet, szép a kiállítás és érdekes a régi eszközökből.