Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Tatabánya

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A városismertetőben találtunk rá erre a cukrászdára, gondoltuk megnézzük. Először elmentünk mellette, én régebbi épületet vártam. Kívűlről teljesen úgy néz ki, mint egy fagyizó. Belül is előszőr annak tűnt, a pultok közt elveszett a belső tér bejárata. Régimódi sütemények közül lehet választani. Bementünk a belső terembe. Itt már látszott az idő.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk során mindenképp meg akartuk nézni ezt a hírességet! A személyzet, 3 igen csinos hölgy fogadott! Szépek frissek és finomak a sütik! Régimódi kissé sötét a helyiség! Vettünk sajtos aprósüteményt is ami szintén friss és finom volt! A pulton áthaladva beülhetünk a régimódi részbe ahol a múltban érezhetjük magunkat itt tartózkodásunk alatt!
Tapolca
Battonya
Létavértes

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem túlzás nélkül le lehet szögezni, hogy a vendéglátóhelyek terén az Indonéz vendéglő megszűnte óta, mely a kilencvenes években felhelyezte Gyulát az ország gasztro-térképére a Száz Éves Cukrászda a legnagyobb turista-attrakció. Kínálata hasonló vagy azonos a Kézműves cukrászdáéval, kicsit eldugottabb helyen van, berendezése más, de nagyon szép.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vágytam erre a helyre. Ha már éppen Gyulán járunk, mindenképpen beugrunk. Először csak szerettem volna látni a helyet. Végül mennyei ízeket is a számba toltam. Mondtam is mindenkinek, hogy ahhoz képest, hogy ez a "Százéves torta", egész tűrhető állaga van. :) A kiszolgálás nagyon kedves és készséges volt, a bútorok kellemes hangulatot árasztanak.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy örömmel kerestük föl megint ezt a gyönyörű, hangulatos cukrászdát. Nagyon finomak a kézzel készített bonbonjaik. Meg kell kóstolni a különleges süteményeket is, mert egyik finomabb, mint a másik! A fagylalt különlegességeket sem hagyja ki senki! Csodálatos a környezet, szép a kiállítás és érdekes a régi eszközökből. Most ajándékot is kapunk a Gyula Visit kártyánkra.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Februárban Gyulán jártunk egy hétvégére és meglátogattuk a Cukrászdát is. Nagyon hangulatos hely, finom süteményekkel, édesszájúaknak ajánlom,tuti a plusz kilók megszerzése. :) A kiszolgálás gyors és kedves. Nem a legolcsóbb hely, de a minőséget meg kell fizetni. Gyerekek is élvezték az időutazást!

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25.
Aki Gyulán jár, mindenképpen jöjjön el ide a hangulat miatt. Nem olcsó, de nagyon finom volt minden. A dolgozók lehetnének korhűbb ruhákban, bár kedvesek voltak, lehetne még a hangulaton fokozni.
Az asztalokban az üzeneteket nagyon kedvesek. Valójában ez már 170 éves. Mindenkinek ajánlom azért.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos a cukrászda, de számunkra nagy csalódás volt. A berendezés nagyon szép, a dolgozók viszont szerintem dolgozhatnának korhű ruhában, ha már százévesként hirdeti magát a cukrászda. Az árak nagyon magasak. El tudnám képzelni, hogy a sütemény mellé, egy kis pohár vizet is szolgáljanak fel! Párom, egy százéves tortaszeletet kért, hát az valóban " százéves " volt.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos, napfényes, tágas cukrászda, igen régi bútorokkal, így teremtve sajátos légkört a százéves cukrászdának. Fogyasztás előtt vagy után egy kis kiállítás is megtekinthető. Elvitelre és helyben fogyasztásra számos szálas tea közül lehet választani, a tea mellé pedig finom, friss süteményeket kínálnak.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Toscana Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.27.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.24.
Szamócás Apartman
Park Hotel Gyula
3-4 éjszaka 23.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Agod Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.05.27.
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.12.22.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX