Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezet,századelős hangulat, isteni sütemények. Kell ennél több? :) Külön kiemelném, hogy az ételallergiás húgomnak is találtunk fogára valót és a kiválasztásában is segítettek. A cukrászda a város központjában van, könnyen megközelíthető helyen. A felszolgálókon is "korabeli" nagyon csinos ruha van, ami szintén emeli a hangulatot.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sütemények valóban nagyon finomak,a hely is szép,de a kiszolgálás kritikán aluli volt. Vendéglátóhelyen ilyen unott, barátságtalan kiszolgálással ,mint amit a szőke hölgy produkált,már rég találkoztam. Sajnos ez mindenre rányomta a bélyegét, rosszul éreztük magunkat és bosszúsan távoztunk. Javasolnám a személyzet cseréjét,ilyet nem engedhet meg egy ilyen nívós hely.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30.
2014 novemberében jártunk Gyulán a párommal. Tudatosan kerestük fel a Százéves cukrászdát, s meg kell mondjam, nem csalódtunk, másoknak is csak ajánlani tudjuk a helyet. Nagyon hangulatos, a személyzet kedves, az árak is megfelelőek. A cukrászdában egy kisebb cukrászmúzeum is található, ami nagyon érdekes. Mindennel elégedettek voltunk!

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 13.
A város központjában egy elvarázsolt kastély.Ha Gyulán jársz kötelező program!Varázsa van a helynek a korhű bútoraival és a cukrász múzeumával.Tiszta,rendezett a kiszolgálás kiváló.Igaz van némi csalafintaság a dologban mert a süteményeik a Kézműves cukrászdából valók....amit szintén szívből ajánlok,persze csak a Százéves cukrászda után.

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31.
Gyulán sétálva találtunk rá a cukrászdára. Sajnos nincs nagy reklámja, pedig megérdemelné. A személyzet kedves, mosolygós, a belépés után ajánlották, hogy tekintsük meg a házi múzeumukat, természetesen ez után sütizni is ott maradtunk. A cukrászda berendezése csodás, a régies barátságos hangulat kényelemmel párosul.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 27.
Tiszta, hangulatos, csodaszép hely. Kedves , udvarias kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az ételek, sütemények, fagylaltok nagyon ízletesek, az árak is elég elérhetőek. Nagyon kedves személyzet figyeli a vásárlók minden kívánságát. Gyors és pontos kiszolgálásban volt részünk. A cukrászda a város központjában van a sétáló utcán, forgalmas, mégis nagyon békés környezetben.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 7.
Ha Gyulán jár az ember, az egyik kötelező, de nagyon is kedves program a 100 éves cukrászda meglátogatása. A felszolgáló hölgyek korhű ruhája, valamint a hely miliője mint ha egy évszázaddal repítene vissza az időben. Ráérős szépasszonyok a szalonban fogyasztják délutáni süteményeiket és csevegnek egy finom tea mellett. Igazán jól eső érzés mindezt átélni a 21.

ádica TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A karácsonyi ünnepeket töltöttük Gyulán, s egyik városi sétánk alkalmával felkerestük a Százéves Cukrászdát is. Kellemes hangulat, kedves kiszolgálók, finom sütik, ráadásnak pedig egy kis múzeum is. Így lehetne most jellemezni röviden ezt a régi cukit. Végignéztük a szép, korhű bútorokkal berendezett szobákat, s a múzeumot is.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki Gyulán jár mindenképpen nézzen be ide. . . megéri. A hely varázsa magáért beszél. Kiszolgálás terén van még hová fejlődni :-(
Sajnos kívülről nem annyira jellegzetes az épület, mint amit megérdemelne egy ilyen kurriózum, de a beltér valóban kárpótolja az embert a külső kinézet miatt. Található bent egy kiállítás is ami valóban egyedivé teszi a cukrászdát.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes meglátogatni,akkor is ha cukor-ellenesek vagyunk és csak bámészkodni mennénk! A berendezés mesés,az eldugdosott kis üzenetek szórakoztatóak. Bájos hely,bályos személyzet. Viszont volt desszert amit műanyag tálkában kaptunk,ami minket mondjuk nem zavart,de valahogy nem illett a képbe,valamint mindennek megkérik az árát csípősen. A somlói mennyei volt.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.23.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szamócás Apartman
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.429,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.09.15. - 2020.12.23.
Villa Rusztika
4 nap/3 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.01.02.
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2021.12.22.
Agod Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Leila Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.01.03.
Mediterrán Szállás
2020.10.27. - 2021.01.25.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.27.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX