Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula - vélemények, kritkikák

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A nyáron a családommal egy napra elmentük fürödni Gyulára. Ha itt járunk semmiért sem hagynánk ki ezt a cukrászdát. A férjem itt is a megszokott kávéját fogyasztja el. Mi pedig süteményezünk a gyerekekkel. Mindig találunk valami féle újdonságott, amit meg is kóstolunk. Még mindig ízlett is. Végezetül egy-egy nagy adag fagyival távozunk, ami szintén nagyon ízletes és finom.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezet,századelős hangulat, isteni sütemények. Kell ennél több? :) Külön kiemelném, hogy az ételallergiás húgomnak is találtunk fogára valót és a kiválasztásában is segítettek. A cukrászda a város központjában van, könnyen megközelíthető helyen. A felszolgálókon is "korabeli" nagyon csinos ruha van, ami szintén emeli a hangulatot.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sütemények valóban nagyon finomak,a hely is szép,de a kiszolgálás kritikán aluli volt. Vendéglátóhelyen ilyen unott, barátságtalan kiszolgálással ,mint amit a szőke hölgy produkált,már rég találkoztam. Sajnos ez mindenre rányomta a bélyegét, rosszul éreztük magunkat és bosszúsan távoztunk. Javasolnám a személyzet cseréjét,ilyet nem engedhet meg egy ilyen nívós hely.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30.
2014 novemberében jártunk Gyulán a párommal. Tudatosan kerestük fel a Százéves cukrászdát, s meg kell mondjam, nem csalódtunk, másoknak is csak ajánlani tudjuk a helyet. Nagyon hangulatos, a személyzet kedves, az árak is megfelelőek. A cukrászdában egy kisebb cukrászmúzeum is található, ami nagyon érdekes. Mindennel elégedettek voltunk!

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 13.
A város központjában egy elvarázsolt kastély.Ha Gyulán jársz kötelező program!Varázsa van a helynek a korhű bútoraival és a cukrász múzeumával.Tiszta,rendezett a kiszolgálás kiváló.Igaz van némi csalafintaság a dologban mert a süteményeik a Kézműves cukrászdából valók....amit szintén szívből ajánlok,persze csak a Százéves cukrászda után.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31.
Gyulán sétálva találtunk rá a cukrászdára. Sajnos nincs nagy reklámja, pedig megérdemelné. A személyzet kedves, mosolygós, a belépés után ajánlották, hogy tekintsük meg a házi múzeumukat, természetesen ez után sütizni is ott maradtunk. A cukrászda berendezése csodás, a régies barátságos hangulat kényelemmel párosul.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 27.
Tiszta, hangulatos, csodaszép hely. Kedves , udvarias kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az ételek, sütemények, fagylaltok nagyon ízletesek, az árak is elég elérhetőek. Nagyon kedves személyzet figyeli a vásárlók minden kívánságát. Gyors és pontos kiszolgálásban volt részünk. A cukrászda a város központjában van a sétáló utcán, forgalmas, mégis nagyon békés környezetben.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 7.
Ha Gyulán jár az ember, az egyik kötelező, de nagyon is kedves program a 100 éves cukrászda meglátogatása. A felszolgáló hölgyek korhű ruhája, valamint a hely miliője mint ha egy évszázaddal repítene vissza az időben. Ráérős szépasszonyok a szalonban fogyasztják délutáni süteményeiket és csevegnek egy finom tea mellett. Igazán jól eső érzés mindezt átélni a 21.

ádica TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A karácsonyi ünnepeket töltöttük Gyulán, s egyik városi sétánk alkalmával felkerestük a Százéves Cukrászdát is. Kellemes hangulat, kedves kiszolgálók, finom sütik, ráadásnak pedig egy kis múzeum is. Így lehetne most jellemezni röviden ezt a régi cukit. Végignéztük a szép, korhű bútorokkal berendezett szobákat, s a múzeumot is.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki Gyulán jár mindenképpen nézzen be ide. . . megéri. A hely varázsa magáért beszél. Kiszolgálás terén van még hová fejlődni :-(
Sajnos kívülről nem annyira jellegzetes az épület, mint amit megérdemelne egy ilyen kurriózum, de a beltér valóban kárpótolja az embert a külső kinézet miatt. Található bent egy kiállítás is ami valóban egyedivé teszi a cukrászdát.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.12.23.
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.06.01. - 2021.08.31.
2021.06.13. - 2021.08.22.
Liza Apartman
2021.05.17. - 2022.04.22.
Wellness Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.23. - 2021.12.27.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.22. - 2022.04.22.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.04.30. - 2023.04.08.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.12.10.
Édenkert Apartmanház
5-7 éjszaka 2.428,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.04.30. - 2021.12.24.
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.06.15.

Szállodák Gyulán és környékén
Arcanum Hotel Gyula
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Park Hotel Gyula Gyula
Szállás félpanzióval
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX