Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. november 27.a párjával járt itt
Egy nagyon vonzó étterem, ahol minőségi ételek kerülnek felszolgálásra. A kiszolgálás gyors kulturált, a felszolgálók kedvesek, udvariasak, s ami nagyon fontos, tudnak tanácsot, felvilágosítást adni az ételek, italok vonatkozásában! Tudnak az ételekhez italt ajánlani és ezt nem úgy teszik, hogy minél drágábbat sózzanak a vendégre.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Péntek este lévén, egy kis jutalom a hét végén jelleggel, indultunk Hajdúszoboszlóra, mint már sokszor. Van egy pár zenés hely a városban,nekünk az egyik legjobban bevált, a Kemencés. A zenész remek, az ételek nagy része házias, finom, az adag is rendben van. Nem ez a legolcsóbb hely, de az élőzene mindenért kárpótolt.
Kiváló 2016. október 12.családjával járt itt
Akàr a dèli menüt akàr az a'la carte ètlapròl vàlasztunk,soha nem csalòdunk. Èvek òta törzshelyünk,a strandon lèvő "kistestvèrèvel" együtt, a Kerèk csàrdàval.Volt màr csalàdi rendezvèny ès romantikus vacsi is,mindig szuperül sikerült.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Párommal pár napot Hajdúszoboszlón töltöttünk és úgy gondoltuk, hogy szeretnénk egy különleges estével búcsúztatni az ott tartózkodásunkat. Az utcán hömpölygő tömeg sodrásának engedve, megláttunk egy igazán hangulatosnak tűnő csárdát és mivel épp felszabadult egy asztal, azonnal le is csaptunk rá.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló fő utcáján fekszik az étterem, korábban, mikor félpanziós ellátással voltunk, sokszor elsétáltunk előtte. Most eljött az idő a kipróbálásra, és szerencsére cigányzene sem szólt. Egy kisebb falumúzeumot be lehetne rendezni az étterem berendezési tárgyaival, a 100 évvel ezelőtti paraszti élet használati tárgyai között fogyasztottuk a vacsorát.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2016. március 25.a párjával járt itt
Sosem voltunk még ennyire korán, szezon előtt Hajdúszoboszlón. A nyüzsgő nyári hangulat hiányzott, és szerettünk volna egy másik éttermet kipróbálni a jól bevált helyett - ez közelebb volt a szállásunkhoz. A külsőre főleg csülkős, túróscsuszás helynek tűnő étterem igazi pozitív csalódás volt.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 12.barátokkal járt itt
Minden alkalommal, ha Hajdúszoboszlón járunk elmegyünk a csárdába. Most is így tettünk. Én a zenészt lecserélném, egy ütemre valami förtelmes ének hanggal próbált mindent elénekelni, kár volt. A szakács gyengébbnek tűnik az ételek alapján mint egy éve, de a pincérek nagyon szolgálat készek, aranyosak,a hely varázsa is meg maradt.
Kiváló 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nyari szabadsagunkat toltottuk hajduszoboszlon.ismerosok ajanlottak hogy probaljuk ki.szivelyes fogadtatas.hangulatos elozene.kedves udvarias kiszolgalas.az etel kituno(halaszle))es a kakashere zuza kakastarej porkolt isteni.elegedettek voltunk.csak ajanlani tudom.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos hely, remek kiszolgálással, finom magyaros ételekkel! Minden napra van kétfogásos menüjük 1390 Ft-ért, kétféle. Gulyásleves, gyümölcsleves, sült csirkecomb, túrós rétes, milánói makaróni. . Nagyon finom 0,5 literes házi szörpök 350 Ft-ért, finom fagyi is van.
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói tartózkodásunk alatt ez volt a második étterem ahova beültünk. Voltunk már itt közel 10 éve,de a hely mit sem változott. Ugyan olyan jót ettünk és jól éreztük magunkat. Az üres helyekért versengenek az emberek,de ha várni akkor is megéri. A kiszolgálás udvarias és a telt ház ellenére is gyors,az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak.