Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Először az fogott meg, hogy a Welnesze nagyon jó, első látásra. Szeretem a kinti medencét, de néha túl forró volt, szinte égető a hőfoka. A szobai ágyak szépek, de nagyon puha, süppedős a matraca. Az étkezéshez nem adnak vizet. A kenyérpirító gyakran rossz volt. A szervezett két évvel ezelőtti locsolóbál szörnyű volt, a műsort tekintve.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
A szállodában még kevés vendég volt, így nagyon kényelmes volt a fürdés és az étkezés is. A személyzet igen előzékeny és segítőkész volt. Kellemes idő volt, remek 4 napot töltöttünk el. Köszönjük!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
mindennel nagyon meg voltunk elégedve,a személyzet nagyon figyelmes volt, a reggeli és ebéd nagyon finom volt, és elegendő . A szobák mindig tiszták voltak. Sajnálom, hogy csak 1hetet tölthettem ott. nagyon jól éreztem magam , szeretnék jövőre is eltölteni néhány napot. Az összes személyzetet szóbeli dicséretben részesitem az odaadó kiszolgálásuk miatt.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A Hotel Rudolf szállással kapcsolatosan AMI JÓ VOLT a tisztaság, nem csak a szoba, hanem az egész hotel területén, a személyzet kedvessége és segítőkészsége. AMI NEM VOLT JÓ, az étkezéseknél a választék nagyon kevés, az első este nem is volt svédasztalos ellátás, a szobában az ágy nagyon nyekergett, a televízió sem volt jó, mert nagyon ugrált a kép, a hűtőszekrény nagyon hangos volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon tetszett a családias, nyugodt, békés környezet. A lift- használatot külön díjazom. A személyzet szakma iránti alázata -és elkötelezettsége példaértékű. A franciaágy 2 különálló matracára szerencsésebb lett volna 1 helyett 2 kisebb lepedőt tenni, ugyanis mindig elcsúszott alólunk. De ez nem von le pontot a csodás eltöltött napok értékéből.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes időt töltöttünk a hotel RUDOLF-ban, csodálatos napos októberben. A recepciós hölgyek mindig nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Az éttermi kiszolgálás szintén ugyanezzel a tulajdonsággal felruházva ( pörgős és figyelmes ). Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a szállás. Elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Nagyon jó idő volt. Kellemesen töltöttünk 3 éjszakát. A recepción dolgozó hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek. A wellnes elég kicsi, a szaunára ráférne egy felújítás. A sok kiírás helyett kellene egy tábla a helyes szaunahasználatról!!!!Jó lenne, ha adnának SZAUNALEPEDŐT.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Az érkezési fogadás nagy szerű ésnagyon kultúrált volt! A recepciósok munkája és segítő készsége nagyszerű és hibátlan volt. Az ételek finomak voltak.Afelszolgáló személyzet munkáját csak dicsérni lehet. Tisztasággal semmi gondunk nem volt.Ami nem tetszett. Avult TVkészülék Nehezen működő szekrény ajtók.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Tökéletesen elégedettek voltunk minden szolgáltatással.
Az étkeztetés még plusz csillagot is érdemel!******
Minden volt, ami szemnek-szájnak ingere!

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
3 nap/2 éjszaka 11.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, vitalizáló masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.
Villa Toscana
Érvényes: 2021.01.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.809 - 15.998,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Kemencés party élőzenével, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, kártya és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutánonként kávéval, teával és süteménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

HajdúszoboszlóX