Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
19. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt. Először az fogott meg, hogy a Welnesze nagyon jó, első látásra. Szeretem a kinti medencét, de néha túl forró volt, szinte égető a hőfoka. A szobai ágyak szépek, de nagyon puha, süppedős a matraca. Az étkezéshez nem adnak vizet. A kenyérpirító gyakran rossz volt. A szervezett két évvel ezelőtti locsolóbál szörnyű volt, a műsort tekintve.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
A szálloda gyönyörű, patyolat tisztaság az egész épületben és annak környezetében. Kényelem jellemzi a hotelt, mely ízléses , hangulatos. A személyzet kedves, türelmes, figyelmes, készséges. Az ételek pedig mindent felülírnak, finomak, változatosak, igényesen készültek. Nagyon nagy elismerésem a szakácsnak /szakácsoknak/, eszméletlen jól főznek.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen, kulturált környezetben található a hotel. Személyzet segítőkész.Több látnivaló található a környéken (Bocskai , Fazekas múzeum, Harangház).Ilyen időben is sokan veszik igénybe a Hungarospa Gyógyfürdő szolgáltatásait. Köszönjük!!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Összeségében mindennel elégedettek voltunk : barátságos , segítőkész személyzet , szoba megfelelő és tiszta . Családias hotel, a konyha kitűnő , ételek finomak , svéd asztal bőséges . Ár / érték arány jó .

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Az ellátás kifogástalan, sőt igazán kényeztető volt. A személyzet figyelmessége, kedvessége, fáradhatatlansága példaértékű. A wellness rész egy kicsit szűkös télen. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
A szállodában még kevés vendég volt, így nagyon kényelmes volt a fürdés és az étkezés is. A személyzet igen előzékeny és segítőkész volt. Kellemes idő volt, remek 4 napot töltöttünk el. Köszönjük!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
mindennel nagyon meg voltunk elégedve,a személyzet nagyon figyelmes volt, a reggeli és ebéd nagyon finom volt, és elegendő . A szobák mindig tiszták voltak. Sajnálom, hogy csak 1hetet tölthettem ott. nagyon jól éreztem magam , szeretnék jövőre is eltölteni néhány napot. Az összes személyzetet szóbeli dicséretben részesitem az odaadó kiszolgálásuk miatt.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A Hotel Rudolf szállással kapcsolatosan AMI JÓ VOLT a tisztaság, nem csak a szoba, hanem az egész hotel területén, a személyzet kedvessége és segítőkészsége. AMI NEM VOLT JÓ, az étkezéseknél a választék nagyon kevés, az első este nem is volt svédasztalos ellátás, a szobában az ágy nagyon nyekergett, a televízió sem volt jó, mert nagyon ugrált a kép, a hűtőszekrény nagyon hangos volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon tetszett a családias, nyugodt, békés környezet. A lift- használatot külön díjazom. A személyzet szakma iránti alázata -és elkötelezettsége példaértékű. A franciaágy 2 különálló matracára szerencsésebb lett volna 1 helyett 2 kisebb lepedőt tenni, ugyanis mindig elcsúszott alólunk. De ez nem von le pontot a csodás eltöltött napok értékéből.

Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.733 - 30.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.941 - 21.751,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX