Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szemelyzet rendkivul kedves, segitokesz volt. A hotel nagyon elegans, tiszta, modern. Az etterem es az etelek voltak a kedvenceink, fantasztikus, boseges es nagyon finom valasztekkal. Gyermekeink orommel vettek reszt a szamukra szolo foglalkozasokon, bar (gyermekprogramok szervezeseben, tartasaban jaratos szemelykent javasolva) ebben lehetne némi valtoztatast tenni, csupan annyit, hogy a programok lehetnenek olyanok, amit az erdeklodes felkeltoen izgalmas megnevezesei alapjan varhato lenne.

2013. januárban járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
Iszonyat jó volt az egész :) Én a szüleimmel voltam meg a bátyámmal. Mindegyikünknek nagyon tetszett. Az étel nagyon finom, a szoba tiszta, kényelmes, sok szuper szolgáltatás. Mi nagyon meg voltunk elégedve. Élveztük az ott töltött időt. Gondolkodtunk és lehet hogy egyszer-kétszer még visszamegyünk. Nekünk egy gondunk volt. Nem nagy gond de azért volt: a medencék.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a szálloda és könnyen megközelíthető. Sokféle programok vannak a gyerekek számára. Jól éreztük magunkat. Kellemetlenség volt, hogy a kinti gyerekmedencénél nagyon sok volt a darázs, de jelzésemre azt a választ kaptam, hogy ebben az évben 3* is lefújták őket de nem használ és nem tudnak vele mit csinálni.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hideg téli napon, várakozással indultunk utnak a szállodába,ugyanis gyönyörü képeket láttunk a szállodáról amiben nem is csalódtunk. Átlagos környezetben,csodálatosan felszerelt,modern épület,szép ,tágas konferencia teremmel,tágas szobákkal várt minket. A wellness tágas alsó-felső szinttel,szauna szeanszokkal gazdagitva csalogatta a vendégeket.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 25.
A személyzet udvarias szolgálatkész. A szálloda tiszta az ételek háziasak a wellnes jó. Akinek nincs autója azért egyeztetés után kimennek érte a p. u-ra. A családom és én nagyon jól éreztük magunkat. Sajnos a férjem az utólsó nap rosszul lett. Letelefonáltam a portára és rögtön intézkedtek,hogy a férjemet mihamarabb orvosi kézbe kerüljön strok gyanu miatt.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Szép, új szálloda. Kényelmes konferencia szolgáltatás, jó hangosítás, nagyon udvaria személyzet. Kifogástalan mellékhelység, ragyogó tisztaság. Átlagos méretű és kényelmű szobák, ami sajnos csökkenti az elégedettséget és értékelhetetlen kültéri medence, mind tisztaságát, mind méretét tekintve. Elég parkolóhely, de furcsa, hogy a vendégeket közvetlenül a szomszéd ház erkélyeiről lehet bámulni.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Tökéletes volt minden, de hiányoltam a kancsó vizet az asztalokról. A személyzet kedves, az ételek finomak. Kellemes volt a kakaóvajas masszázs is. Szuper karácsonyt ünnepeltünk, tervezzük hogy visszatérünk. Budapestiek vagyunk, és hozzánk nem is volt messze. Nagyon választékos és finom volt a karácsonyi menü. Forralt bor, és beigli is volt, mindez tetőzte a jó hangulatot.

2013. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013 április végén üzleti hétvégét töltöttem az új szállodában. Minden megtervezett, előre kitalált. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész! A szobák kellemesek. A wellness részleg azámomra (aki sokkal erősebbhez van szokva)nem volt kielégítő, szauna nem volt forró, gőzkamra is langymeleg, de az úszómedence kiváló.
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves, minden alkalommal előre köszönnek. A szoba nagy, kényelmes és tiszta, jól felszerelt. A konyha kitűnő, megfelelő választék, kellemes ízvilág, hihetetlen finom desszertek, élőzene! A szálloda elhelyezkedése lehetne kedvezőbb, rövid sétával sajnos nem sok látnivaló akadt. A wellness részlegben csupán két medence áll rendelkezésre, ebből az egyik hideg vizes úszómedence.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 9.
Ezúton szeretném megköszönni a szálloda összes dolgozójának, hogy nagyon kellemes karácsonyi ünnepekben volt részünk az ott tartózkodásunk alatt.
A szállodában szerzett szép élmények alapján biztosan visszatérünk egy következő alkalommal.
Külön köszönöm, hogy az ott felejtett sálamat vissza juttatták.
Hortobágyi Sándorné

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX