Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Szép, új szálloda. Kényelmes konferencia szolgáltatás, jó hangosítás, nagyon udvaria személyzet. Kifogástalan mellékhelység, ragyogó tisztaság. Átlagos méretű és kényelmű szobák, ami sajnos csökkenti az elégedettséget és értékelhetetlen kültéri medence, mind tisztaságát, mind méretét tekintve. Elég parkolóhely, de furcsa, hogy a vendégeket közvetlenül a szomszéd ház erkélyeiről lehet bámulni.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Tökéletes volt minden, de hiányoltam a kancsó vizet az asztalokról. A személyzet kedves, az ételek finomak. Kellemes volt a kakaóvajas masszázs is. Szuper karácsonyt ünnepeltünk, tervezzük hogy visszatérünk. Budapestiek vagyunk, és hozzánk nem is volt messze. Nagyon választékos és finom volt a karácsonyi menü. Forralt bor, és beigli is volt, mindez tetőzte a jó hangulatot.

2013. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013 április végén üzleti hétvégét töltöttem az új szállodában. Minden megtervezett, előre kitalált. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész! A szobák kellemesek. A wellness részleg azámomra (aki sokkal erősebbhez van szokva)nem volt kielégítő, szauna nem volt forró, gőzkamra is langymeleg, de az úszómedence kiváló.
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves, minden alkalommal előre köszönnek. A szoba nagy, kényelmes és tiszta, jól felszerelt. A konyha kitűnő, megfelelő választék, kellemes ízvilág, hihetetlen finom desszertek, élőzene! A szálloda elhelyezkedése lehetne kedvezőbb, rövid sétával sajnos nem sok látnivaló akadt. A wellness részlegben csupán két medence áll rendelkezésre, ebből az egyik hideg vizes úszómedence.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 9.
Ezúton szeretném megköszönni a szálloda összes dolgozójának, hogy nagyon kellemes karácsonyi ünnepekben volt részünk az ott tartózkodásunk alatt.
A szállodában szerzett szép élmények alapján biztosan visszatérünk egy következő alkalommal.
Külön köszönöm, hogy az ott felejtett sálamat vissza juttatták.
Hortobágyi Sándorné

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX