Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
2013 karácsonyát töltöttük itt kettesben a férjemmel. A szobák berendezése,tisztasága csillagos ötös,az ételek minősége 10 pontból 15! ! ! ! :) Sajnos az evőeszközök-tányérok tisztasága már hagyott maga után némi kívánnivalót :( és a wellnes-részleg is kicsinek bizonyult a vendégek számához képest,valamint a vendégek kényelmének megőrzéséhez nagyon kívánatos lenne egy gyermekmedence,hogy ne a pezsgőfürdő váljon játszótérré.

Jóbácsi TOP fotófeltöltő
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
Tényleg pihenhet igen igényes körülmények közt az idelátogató vendég. Nyugodt és tiszta környezet jó kirándulási lehetőségekkel. A szálloda modern, tiszta és udvarias személyzettel rendelkezik, és kifejezetten jó, hogy a tv szolgáltatáson keresztül az esedékes összesített számlát is nyomon lehet követni.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Az egyik kedvenc. Szép, igényes szobák, finom ételek, a wellness részleg is jó. Nyáron is és télen is szuper. A gyerek foglalkozások is nagyon jók. Utoljára 2012 szilveszterkor jártunk itt. Összességében ajánlom mindenkinek. Leginkább kisgyerekes családoknak, de természetesen mások igényeit is kielégíti maximálisan. Az árak persze húzósak, de sokszor vannak kuponos akciók.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Évek óta kedvencünk ez a szálloda, barátaink ajánlották. Minden évben 2- 3 alkalommal ellátogatunk ide. Nyugodt, csendes helyen található, a legjobb lehetőség a kikapcsolódásra, pihenésre. A szobák szépek, modernek. Az ételek finomak, változatosak az évszaknak és az aktuális ünnepnek az ízvilágát tükrözik. Kedveljük a wellness részleget és a kültéri lehetőségeket is.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
Az Abacus épülete kívül-belül modern. A kinézet, a külcsíny mellett a belső értékei is rendben vannak. Tisztaság jellemzi az épületet. A szobák nagyon szépek. Az étterem kialakítása is jó, az ételek, a menüsor tökéletes. Nagyon finomakat ettünk. A wellnes rész nagyon jó, bár a külső kapacitásokat még ki lehetne használni. A gyermek játszószobának örültünk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
2013. júliusban jártunk az Abacusban a barátaink ajánlására. Érkezéskor kedvesen fogadtak a recepción, az elvárásoknak megfelelő szobát kaptunk. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan volt, sok finomságot tudtunk megkóstolni. A wellnes részleg szolgáltatásaival is nagyon elégedettek voltunk,a személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 29.
Kuponos ajánlatként találtunk a szállodára, 4 jó hangulatú napot töltöttünk ott. A hotelről közölt leírás és képek alapján nagyok voltak az elvárásaink, amiben nem is csalódtunk. Áraik kicsit húzósak, de kuponosként teljes ellátással nagyon megéri. Ja, és nem éreztetik az emberrel, hogy akciós a történet. Sajna van egy két hely ahol igen, de ez nem ide tartozik.

2013. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
a szoba kivalo a szemelyzet is a kaja az olyan sok volt hogy egy tulelo kalandon 1 evig is kitartana a tv-n a csatorna kiosztas lehetett volna kicsit tobb de igy is jo a kilatas is remek meg az a sok szolgaltatas es a fogadtatas remek de azert egy kicsit draga hely de megis nagyon jo
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szemelyzet rendkivul kedves, segitokesz volt. A hotel nagyon elegans, tiszta, modern. Az etterem es az etelek voltak a kedvenceink, fantasztikus, boseges es nagyon finom valasztekkal. Gyermekeink orommel vettek reszt a szamukra szolo foglalkozasokon, bar (gyermekprogramok szervezeseben, tartasaban jaratos szemelykent javasolva) ebben lehetne némi valtoztatast tenni, csupan annyit, hogy a programok lehetnenek olyanok, amit az erdeklodes felkeltoen izgalmas megnevezesei alapjan varhato lenne.

2013. januárban járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
Iszonyat jó volt az egész :) Én a szüleimmel voltam meg a bátyámmal. Mindegyikünknek nagyon tetszett. Az étel nagyon finom, a szoba tiszta, kényelmes, sok szuper szolgáltatás. Mi nagyon meg voltunk elégedve. Élveztük az ott töltött időt. Gondolkodtunk és lehet hogy egyszer-kétszer még visszamegyünk. Nekünk egy gondunk volt. Nem nagy gond de azért volt: a medencék.

Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.882,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.562 - 27.637,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.417 - 12.517,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 17.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.325 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.30-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.07-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

HerceghalomX