Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
A hétvégét ajándékba kaptuk testvéremmel. Nagyon jól éreztük magunkat. A recepción dolgozó kedves munkatársak, az étterem dolgozói, a szobaasszonyok lesték minden kívánságunkat. A szoba nagyon kellemes, a fürdőszoba első osztályú. Az étteremben felszolgált ételek ízletesek voltak. Az étterem kellemes hangulatát az élő zene még inkább emelte.
2014. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Mindennel elégedettek voltunk, nagyon finomak voltak az ételek, minden, amit kóstoltunk remek volt. Az éttermi személyzet azonban nem igazán foglalkozott velúnk illetve hiányoltuk italrendelésnél az itallapot, nem tudtuk mit lehet választani és szóban sem kaptunk erről tájékoztatást. Vízet sem kínáltak és kirakva sem volt sehol.
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében kellemes hétvégét töltöttünk az Abacus Hotelban. Ami pozitívum:
-A Wellness rész kiváló!

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 29.
A szálloda ízléses, modern, dekoratív. A szobák kifogástalanul tiszták, örültünk a hozzájuk tartozó hatalmas erkélynek. A személyzet udvarias, segítőkész. A wellness részleg tényleg szuper, minden igényt kielégít. Az étterem tényleg lehetne nagyobb, bár jó időben tavasztól őszig nagyon kellemes az étterem teraszán étkezni, üldögélni.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 2.
Csodálatos a szálloda épülete, környéke. Igazi 21. századi. Gyorsan és kényelmesen megközelíthető az ország bármely részéről. Bár minket nem érdekel a foci, de a kb. 8 km-re található felcsúti stadiont mindenkinek csak ajánlani tudjuk megtekintésre, mert ez máris egy kellemes kirándulási lehetőség. Egyedül a szálloda konyhájával nem voltunk megelégedve.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 26.
A szállás nagyon szép kis faluban található, viszont rendkívül gondozott és virágos. Budapestről igen gyorsan ide lehet érni. A hotel berendezése modern. A tisztaság, és a felszereltsége megfelelő a 4 csillagnak. Az éttermi rész szerintem is kicsi, és igen szűkös. Nekünk egyedül az nem tetszett, hogy nincs kirakva ivóvíz az étteremben.

expert TOP szállásértékelő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A szálloda egy kedves falu közepén, viszonylag kis területen helyezkedik el, ezért nincs túl nagy udvari rész. Csendes a környék, szép a szálloda körülötti rész. A hotel nagyon dekoratív belülről. A szoba is szép, tiszta, formatervezett cuccokkal. Az étterem viszont kicsi ennyi szobához képest, meglehetősen tumultus van és volt, akinek várni kellett szabad asztalra.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Csendes, nyugodt környezet, segítőkész személyzet, tiszta szoba és szálloda, az ételek választékosak. Az ellátás remek, úgy a választékot mint az ízvilágot tekintve. A wellness részleg nagyon jó, a jacuzzi igazán kíváló. A szaunavilág remek. Összességében elmondhatjuk, hogy jól éreztük magunkat, kikapcsolódtunk és elégedettek voltunk. Visszavágyunk!
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 24.
Nagyon szép, kifogástalanul tiszta volt a szoba, fürdőszoba és az erkély is. Az ágy, ágynemű kényelmes, komfortos, a kiszolgálás, személyzet hozzáállása nagyon jó. Az ellátás remek, úgy a választékot mint az ízvilágot tekintve. Voltunk már több négy csillagos szállodában,jó szívvel mondhatom, hogy ez a topon van.

voti TOP szállásértékelő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 21.
A szálloda modern környezetben található. A táj szépsége már magában elragadó, így nem csoda, ha pont ezt választottuk szálláshelyül!A szobák tiszták,a személyzet rendkívül udvarias, a szolgáltatásokat maradéktalanul ki lehet használni. Az étterem kínálata bőséges, van miből választani. Gyerekbarát szálláshely. Mi kell még a nyugodt pihenéshez?!

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 21.105,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 11.977 - 13.474,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.02-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX