Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Értékelt: 2014. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében kellemes hétvégét töltöttünk az Abacus Hotelban. Ami pozitívum:
-A Wellness rész kiváló!

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 29.
A szálloda ízléses, modern, dekoratív. A szobák kifogástalanul tiszták, örültünk a hozzájuk tartozó hatalmas erkélynek. A személyzet udvarias, segítőkész. A wellness részleg tényleg szuper, minden igényt kielégít. Az étterem tényleg lehetne nagyobb, bár jó időben tavasztól őszig nagyon kellemes az étterem teraszán étkezni, üldögélni.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 2.
Csodálatos a szálloda épülete, környéke. Igazi 21. századi. Gyorsan és kényelmesen megközelíthető az ország bármely részéről. Bár minket nem érdekel a foci, de a kb. 8 km-re található felcsúti stadiont mindenkinek csak ajánlani tudjuk megtekintésre, mert ez máris egy kellemes kirándulási lehetőség. Egyedül a szálloda konyhájával nem voltunk megelégedve.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 26.
A szállás nagyon szép kis faluban található, viszont rendkívül gondozott és virágos. Budapestről igen gyorsan ide lehet érni. A hotel berendezése modern. A tisztaság, és a felszereltsége megfelelő a 4 csillagnak. Az éttermi rész szerintem is kicsi, és igen szűkös. Nekünk egyedül az nem tetszett, hogy nincs kirakva ivóvíz az étteremben.

expert TOP szállásértékelő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A szálloda egy kedves falu közepén, viszonylag kis területen helyezkedik el, ezért nincs túl nagy udvari rész. Csendes a környék, szép a szálloda körülötti rész. A hotel nagyon dekoratív belülről. A szoba is szép, tiszta, formatervezett cuccokkal. Az étterem viszont kicsi ennyi szobához képest, meglehetősen tumultus van és volt, akinek várni kellett szabad asztalra.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Csendes, nyugodt környezet, segítőkész személyzet, tiszta szoba és szálloda, az ételek választékosak. Az ellátás remek, úgy a választékot mint az ízvilágot tekintve. A wellness részleg nagyon jó, a jacuzzi igazán kíváló. A szaunavilág remek. Összességében elmondhatjuk, hogy jól éreztük magunkat, kikapcsolódtunk és elégedettek voltunk. Visszavágyunk!
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 24.
Nagyon szép, kifogástalanul tiszta volt a szoba, fürdőszoba és az erkély is. Az ágy, ágynemű kényelmes, komfortos, a kiszolgálás, személyzet hozzáállása nagyon jó. Az ellátás remek, úgy a választékot mint az ízvilágot tekintve. Voltunk már több négy csillagos szállodában,jó szívvel mondhatom, hogy ez a topon van.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 21.
A szálloda modern környezetben található. A táj szépsége már magában elragadó, így nem csoda, ha pont ezt választottuk szálláshelyül!A szobák tiszták,a személyzet rendkívül udvarias, a szolgáltatásokat maradéktalanul ki lehet használni. Az étterem kínálata bőséges, van miből választani. Gyerekbarát szálláshely. Mi kell még a nyugodt pihenéshez?!
2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Összességében elmondhatjuk, hogy jól éreztük magunkat, kikapcsolódtunk és elégedettek voltunk. Ami nem igazán tetszett, hogy megérkezésünk napján hatalmas tömeg fogadott az előcsarnokban, csak nehezen lehetett előre jutni a sok embertől és az általuk kínált gépektől, berendezésektől, amely véleményünk szerint nem csak minket, hanem a többi, pihenni vágyó vendéget is zavarta.
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 10.
Nagyon tetszett a személyzet készségessége. Miután véletlenül kiszámláztak nekünk egy olyan tételt, amit nem mi vettünk igénybe és szóltunk erről, azonnal intézkedtek (hívtak telefonon, küldtek e-mailt), hogy visszakapjuk a tévesen számlázott összeget. A szobában néha párás furcsa szag volt, ezért sokat kellett szellőztetni, de feltehetőleg ez a wellness részlegből szivárgott fel.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.248,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.28-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval