Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Nagyon szép és barátságos, mindennel felszerelt szálloda. Tágasak, kényelmesek a szobák.Nagyon kellemes, meghitt az egész szálloda. Nagyszerű a wellness. Kitűnő kiszolgálás, jó a konyha.Gyönyörű a parkja, a környezete. És nem utolsósorban a csodálatos etyeki borvidéken van. Szerintem minden igényt kielégít.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
Decemberben jártunk a Hotelben. A foglaláskor volt egy kis zűr, de telefonos egyeztetés során tisztáztuk a helyzetet, és kárpótlásul egyel magasabb kategóríájú szobát kaptunk. Végül is minden remek volt, kiváló kirándulásí lehetőségek vannak.A jakuzzi szenzációs, a nagymedence vize kissé hűvös.
Bajúsz Tamás Szeged

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Karácsony a barátokkal. Budapesthez nagyon közel ,mégis messze. csend és béke ,nyugalom. Nagyon kellemes meghitt hangulatú az egész hotel. Az ételek változatosak és nagyon finomak. személyzet segítőkész ,udvarias. A wellness nagyon remek. gyerek játszó is mindig tele volt ,nagyon jól éreztük magunkat . forralt boroztunk. pálinkát kóstoltunk.
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 27.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, mindenben segítségünkre volt, de nem tolakodóan. Az egész szállodára a tisztaság jellemző a szobáktól a wellness részlegig. Minden lehetőséget kipróbáltunk. Bár a harmadik nap már telt ház volt, mégsem kellett sorba állni, hogy bejussunk a szaunába.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival! A rengeteg pozitívum mellett két negatív dolgot említenék meg. A wellness részlegen nehezen lehet tájékozódni, nincsenek táblák, hogy melyik ajtó mögött, illetve lépcső után mit találunk. Ezen feltétlenül kellene változtatni! A másik dolog pedig az italárak.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szakács főzhetne jobban. Az ugye nem jó, ha otthon jobb kajákat eszünk? Minden más nagyon rendben volt, a wellnessrészleg gyönyörű. Nagyon jó a pezsgőfürdő. Ritkaság,hogy ilyen sokféle és állandóan működő élményelemekkel teli szépségben pancsolhatunk. Hétvégén viszont nagyon kicsinek bizonyul a wellness, és ordít egy gyerekmedencéért.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 18.
Teljesen átlagos hotel,belül szép , igényes szobák. Nincs rendesen kialakított gyerek játszóház, ide-oda pakolták. Nincs gyerek medence. , kicsi az élménymedence: kb. 4 x 7 m-es. Mi az őszi szünetben voltunk , teleház, a medencében 22 felnőttet és 13 gyereket számoltam , zsúfolt volt ! ! A 3 éves gyereket be sem tudtam vinni, bár nekem sem volt hozzá kedvem.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
Másodszor jártunk az idén ebben a hotelben. Jelenleg a 3 éves unokámmalés a párommal. Nem gyermekbarát szálloda. Játszószoba nem volt berendezve. ill. zárva volt. Gyermekmedence nincs. A meghirdetett szaunaszeánsz sem most, sem előzőleg nem volt, illetve vizi tora jelenleg nem. Utólag kiderült ugyan, hogy egy budapesti aquafitness klub nyílt "edzést" tartott, de erről nem tájékoztattak.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
A hétvégét ajándékba kaptuk testvéremmel. Nagyon jól éreztük magunkat. A recepción dolgozó kedves munkatársak, az étterem dolgozói, a szobaasszonyok lesték minden kívánságunkat. A szoba nagyon kellemes, a fürdőszoba első osztályú. Az étteremben felszolgált ételek ízletesek voltak. Az étterem kellemes hangulatát az élő zene még inkább emelte.
2014. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Mindennel elégedettek voltunk, nagyon finomak voltak az ételek, minden, amit kóstoltunk remek volt. Az éttermi személyzet azonban nem igazán foglalkozott velúnk illetve hiányoltuk italrendelésnél az itallapot, nem tudtuk mit lehet választani és szóban sem kaptunk erről tájékoztatást. Vízet sem kínáltak és kirakva sem volt sehol.

Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.207 - 66.663,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.390 - 20.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.06.07-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.562 - 27.637,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportpályák használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.09-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

HerceghalomX