Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
2015 pünkösdöt töltöttük ketten a szállodában. A hotel kellemes, barátságos, Herceghalom egy gyünyürü, parkositott, kellemes hely. A hotel udvara is kiválóan gondozott, a személyzet készséges, mindig mosolygó. Egy pár apróság: a hetekkel elöbb befizetett elöleg hotelhez való érkezését nem igazolták vissza.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Kellemes barátságos mindennel felszerelt Wellness Hotelbe érkeztünk. A recepción barátságos, kedves, elegáns, fiatalok voltak,akik minden kívánságunkat,kérdésünket türelemmel meghallgatták és kellőképpen teljesítették. Kisebb probléma merült fel,mert nem tudtuk a szobaajtót kinyitni,amit azonnal megoldottak,azután a tévé beállításához kértünk segítséget ami pillanatok alatt szintén meg is történt.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Nagyon szép és barátságos, mindennel felszerelt szálloda. Tágasak, kényelmesek a szobák.Nagyon kellemes, meghitt az egész szálloda. Nagyszerű a wellness. Kitűnő kiszolgálás, jó a konyha.Gyönyörű a parkja, a környezete. És nem utolsósorban a csodálatos etyeki borvidéken van. Szerintem minden igényt kielégít.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
Decemberben jártunk a Hotelben. A foglaláskor volt egy kis zűr, de telefonos egyeztetés során tisztáztuk a helyzetet, és kárpótlásul egyel magasabb kategóríájú szobát kaptunk. Végül is minden remek volt, kiváló kirándulásí lehetőségek vannak.A jakuzzi szenzációs, a nagymedence vize kissé hűvös.
Bajúsz Tamás Szeged

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Karácsony a barátokkal. Budapesthez nagyon közel ,mégis messze. csend és béke ,nyugalom. Nagyon kellemes meghitt hangulatú az egész hotel. Az ételek változatosak és nagyon finomak. személyzet segítőkész ,udvarias. A wellness nagyon remek. gyerek játszó is mindig tele volt ,nagyon jól éreztük magunkat . forralt boroztunk. pálinkát kóstoltunk.
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 27.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, mindenben segítségünkre volt, de nem tolakodóan. Az egész szállodára a tisztaság jellemző a szobáktól a wellness részlegig. Minden lehetőséget kipróbáltunk. Bár a harmadik nap már telt ház volt, mégsem kellett sorba állni, hogy bejussunk a szaunába.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival! A rengeteg pozitívum mellett két negatív dolgot említenék meg. A wellness részlegen nehezen lehet tájékozódni, nincsenek táblák, hogy melyik ajtó mögött, illetve lépcső után mit találunk. Ezen feltétlenül kellene változtatni! A másik dolog pedig az italárak.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szakács főzhetne jobban. Az ugye nem jó, ha otthon jobb kajákat eszünk? Minden más nagyon rendben volt, a wellnessrészleg gyönyörű. Nagyon jó a pezsgőfürdő. Ritkaság,hogy ilyen sokféle és állandóan működő élményelemekkel teli szépségben pancsolhatunk. Hétvégén viszont nagyon kicsinek bizonyul a wellness, és ordít egy gyerekmedencéért.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 18.
Teljesen átlagos hotel,belül szép , igényes szobák. Nincs rendesen kialakított gyerek játszóház, ide-oda pakolták. Nincs gyerek medence. , kicsi az élménymedence: kb. 4 x 7 m-es. Mi az őszi szünetben voltunk , teleház, a medencében 22 felnőttet és 13 gyereket számoltam , zsúfolt volt ! ! A 3 éves gyereket be sem tudtam vinni, bár nekem sem volt hozzá kedvem.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
Másodszor jártunk az idén ebben a hotelben. Jelenleg a 3 éves unokámmalés a párommal. Nem gyermekbarát szálloda. Játszószoba nem volt berendezve. ill. zárva volt. Gyermekmedence nincs. A meghirdetett szaunaszeánsz sem most, sem előzőleg nem volt, illetve vizi tora jelenleg nem. Utólag kiderült ugyan, hogy egy budapesti aquafitness klub nyílt "edzést" tartott, de erről nem tájékoztattak.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.652,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.809 - 25.452,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Herceghalom
3-4 éjszaka 37.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, pálinkakóstolóval, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX