Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 27.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, mindenben segítségünkre volt, de nem tolakodóan. Az egész szállodára a tisztaság jellemző a szobáktól a wellness részlegig. Minden lehetőséget kipróbáltunk. Bár a harmadik nap már telt ház volt, mégsem kellett sorba állni, hogy bejussunk a szaunába.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon elégedettek vagyunk a szálloda szolgáltatásaival! A rengeteg pozitívum mellett két negatív dolgot említenék meg. A wellness részlegen nehezen lehet tájékozódni, nincsenek táblák, hogy melyik ajtó mögött, illetve lépcső után mit találunk. Ezen feltétlenül kellene változtatni! A másik dolog pedig az italárak.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szakács főzhetne jobban. Az ugye nem jó, ha otthon jobb kajákat eszünk? Minden más nagyon rendben volt, a wellnessrészleg gyönyörű. Nagyon jó a pezsgőfürdő. Ritkaság,hogy ilyen sokféle és állandóan működő élményelemekkel teli szépségben pancsolhatunk. Hétvégén viszont nagyon kicsinek bizonyul a wellness, és ordít egy gyerekmedencéért.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 18.
Teljesen átlagos hotel,belül szép , igényes szobák. Nincs rendesen kialakított gyerek játszóház, ide-oda pakolták. Nincs gyerek medence. , kicsi az élménymedence: kb. 4 x 7 m-es. Mi az őszi szünetben voltunk , teleház, a medencében 22 felnőttet és 13 gyereket számoltam , zsúfolt volt ! ! A 3 éves gyereket be sem tudtam vinni, bár nekem sem volt hozzá kedvem.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
Másodszor jártunk az idén ebben a hotelben. Jelenleg a 3 éves unokámmalés a párommal. Nem gyermekbarát szálloda. Játszószoba nem volt berendezve. ill. zárva volt. Gyermekmedence nincs. A meghirdetett szaunaszeánsz sem most, sem előzőleg nem volt, illetve vizi tora jelenleg nem. Utólag kiderült ugyan, hogy egy budapesti aquafitness klub nyílt "edzést" tartott, de erről nem tájékoztattak.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
A hétvégét ajándékba kaptuk testvéremmel. Nagyon jól éreztük magunkat. A recepción dolgozó kedves munkatársak, az étterem dolgozói, a szobaasszonyok lesték minden kívánságunkat. A szoba nagyon kellemes, a fürdőszoba első osztályú. Az étteremben felszolgált ételek ízletesek voltak. Az étterem kellemes hangulatát az élő zene még inkább emelte.
2014. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Mindennel elégedettek voltunk, nagyon finomak voltak az ételek, minden, amit kóstoltunk remek volt. Az éttermi személyzet azonban nem igazán foglalkozott velúnk illetve hiányoltuk italrendelésnél az itallapot, nem tudtuk mit lehet választani és szóban sem kaptunk erről tájékoztatást. Vízet sem kínáltak és kirakva sem volt sehol.
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében kellemes hétvégét töltöttünk az Abacus Hotelban. Ami pozitívum:
-A Wellness rész kiváló!

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 29.
A szálloda ízléses, modern, dekoratív. A szobák kifogástalanul tiszták, örültünk a hozzájuk tartozó hatalmas erkélynek. A személyzet udvarias, segítőkész. A wellness részleg tényleg szuper, minden igényt kielégít. Az étterem tényleg lehetne nagyobb, bár jó időben tavasztól őszig nagyon kellemes az étterem teraszán étkezni, üldögélni.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 2.
Csodálatos a szálloda épülete, környéke. Igazi 21. századi. Gyorsan és kényelmesen megközelíthető az ország bármely részéről. Bár minket nem érdekel a foci, de a kb. 8 km-re található felcsúti stadiont mindenkinek csak ajánlani tudjuk megtekintésre, mert ez máris egy kellemes kirándulási lehetőség. Egyedül a szálloda konyhájával nem voltunk megelégedve.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267 - 32.047,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hotel Gottwald
Tata
2019.06.07. - 2019.06.30.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportpályák használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.07.19.
2 nap/1 éjszaka 13.906,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
Érvényes: 2019.06.16-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX