Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 18.
A szálloda nagyon szép, minimalista stílusban. A gyerekekre azonban nincs felkészülve, az ételeknél és a programoknál is igaz. Télen, esőben mikor nem lehet kimenni, egyedül a medencékre lehet számítani. Amiből a kettő darab kissé kevés, pláne, ha sok a vendég. A szauna világ kiváló, itt is akkor van ban, ha sokan vannak, mert többször előfordult, hogy nem sikerült bejutni.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
Tévéműsor választék: 1 db. közszolgálati adó (M1), 2 db. kereskedelmi adó, legalább 5-6 (de lehet, hogy ennél több) német nyelvű adó. Legalább + 1-2 közszolgálati adót betehettek volna még a kínálatba. A TV számítógép vezérlésével is adódtak problémák, de azokat szinten azonnal orvosolták. A svédasztalos vacsora esetében ellátási problémák voltak.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 15.
Most voltunk ott három nap! Nagyon- nagyon jó volt. Imádtuk a hatalmas úszómedencét, az élménymedencét. Mindenki igen kedves, segítőkész volt, minden kérést azonnal teljesítettek. Az ételek választéka hatalmas, minden volt mi szem-szájnak ingere. Az ebédet nem tudtuk megenni, annyira bőséges. Maga a szálloda is szép, különösen belül.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Párommal jártunk januárban a szállodában 1 éjszakát, ajándékba kaptuk. Kedves és segítőkész volt a személyzet, ami segített abban hogy az ember otthonosan érezhesse magát. Kitűnő a wellness részlegük, szép nagy szaunák vannak (nekem legjobban az infra szauna tetszett) és viszonylag nagy úszó medence.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 15. - 6 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulatú és szép szálloda. A szobák kényelmesek, nincs ennek túldíszítve, a színek passzolnak, tiszta és rendezett. Az ágy nekem kicsit puha volt. A környezet kellemes. A Spa –wellness rész nekem kicsi, de szép. Az étterem jól kitalált, teli üveges, igaz néhol az asztalok közelsége zavaró a reggeli szépen tálalt, folyamatosan töltik és van egy két „újdonság” (évszaknak megfelelő hámozott gyümölcs).

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 7.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában! A tisztaság,az ételek kifogástalanok voltak! A személyzet kedves segítőkész,itt kiemelném a bár dolgozóit, igazán barátságosak voltak! Welness részlegben kevés a medence,de ugyanakkor végre egy olyan szálloda ahol van úszómedence,nagyon élveztük!Köszönjük ezt a kellemes pihenést! Szívesen visszatérünk ide!

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
2013 karácsonyát töltöttük itt kettesben a férjemmel. A szobák berendezése,tisztasága csillagos ötös,az ételek minősége 10 pontból 15! ! ! ! :) Sajnos az evőeszközök-tányérok tisztasága már hagyott maga után némi kívánnivalót :( és a wellnes-részleg is kicsinek bizonyult a vendégek számához képest,valamint a vendégek kényelmének megőrzéséhez nagyon kívánatos lenne egy gyermekmedence,hogy ne a pezsgőfürdő váljon játszótérré.

Jóbácsi TOP fotófeltöltő
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
Tényleg pihenhet igen igényes körülmények közt az idelátogató vendég. Nyugodt és tiszta környezet jó kirándulási lehetőségekkel. A szálloda modern, tiszta és udvarias személyzettel rendelkezik, és kifejezetten jó, hogy a tv szolgáltatáson keresztül az esedékes összesített számlát is nyomon lehet követni.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Az egyik kedvenc. Szép, igényes szobák, finom ételek, a wellness részleg is jó. Nyáron is és télen is szuper. A gyerek foglalkozások is nagyon jók. Utoljára 2012 szilveszterkor jártunk itt. Összességében ajánlom mindenkinek. Leginkább kisgyerekes családoknak, de természetesen mások igényeit is kielégíti maximálisan. Az árak persze húzósak, de sokszor vannak kuponos akciók.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Évek óta kedvencünk ez a szálloda, barátaink ajánlották. Minden évben 2- 3 alkalommal ellátogatunk ide. Nyugodt, csendes helyen található, a legjobb lehetőség a kikapcsolódásra, pihenésre. A szobák szépek, modernek. Az ételek finomak, változatosak az évszaknak és az aktuális ünnepnek az ízvilágát tükrözik. Kedveljük a wellness részleget és a kültéri lehetőségeket is.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
Érvényes: 2020.03.08-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, fürdőköpeny és szauna törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.564,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.220 - 9.419,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 9.965,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.809,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes wellness élménnyel, meglepetés szoba bekészítéssel, törölköző használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőségel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

HerceghalomX