Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 7.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában! A tisztaság,az ételek kifogástalanok voltak! A személyzet kedves segítőkész,itt kiemelném a bár dolgozóit, igazán barátságosak voltak! Welness részlegben kevés a medence,de ugyanakkor végre egy olyan szálloda ahol van úszómedence,nagyon élveztük!Köszönjük ezt a kellemes pihenést! Szívesen visszatérünk ide!

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
2013 karácsonyát töltöttük itt kettesben a férjemmel. A szobák berendezése,tisztasága csillagos ötös,az ételek minősége 10 pontból 15! ! ! ! :) Sajnos az evőeszközök-tányérok tisztasága már hagyott maga után némi kívánnivalót :( és a wellnes-részleg is kicsinek bizonyult a vendégek számához képest,valamint a vendégek kényelmének megőrzéséhez nagyon kívánatos lenne egy gyermekmedence,hogy ne a pezsgőfürdő váljon játszótérré.

Jóbácsi TOP fotófeltöltő
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
Tényleg pihenhet igen igényes körülmények közt az idelátogató vendég. Nyugodt és tiszta környezet jó kirándulási lehetőségekkel. A szálloda modern, tiszta és udvarias személyzettel rendelkezik, és kifejezetten jó, hogy a tv szolgáltatáson keresztül az esedékes összesített számlát is nyomon lehet követni.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Az egyik kedvenc. Szép, igényes szobák, finom ételek, a wellness részleg is jó. Nyáron is és télen is szuper. A gyerek foglalkozások is nagyon jók. Utoljára 2012 szilveszterkor jártunk itt. Összességében ajánlom mindenkinek. Leginkább kisgyerekes családoknak, de természetesen mások igényeit is kielégíti maximálisan. Az árak persze húzósak, de sokszor vannak kuponos akciók.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Évek óta kedvencünk ez a szálloda, barátaink ajánlották. Minden évben 2- 3 alkalommal ellátogatunk ide. Nyugodt, csendes helyen található, a legjobb lehetőség a kikapcsolódásra, pihenésre. A szobák szépek, modernek. Az ételek finomak, változatosak az évszaknak és az aktuális ünnepnek az ízvilágát tükrözik. Kedveljük a wellness részleget és a kültéri lehetőségeket is.

2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
Az Abacus épülete kívül-belül modern. A kinézet, a külcsíny mellett a belső értékei is rendben vannak. Tisztaság jellemzi az épületet. A szobák nagyon szépek. Az étterem kialakítása is jó, az ételek, a menüsor tökéletes. Nagyon finomakat ettünk. A wellnes rész nagyon jó, bár a külső kapacitásokat még ki lehetne használni. A gyermek játszószobának örültünk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
2013. júliusban jártunk az Abacusban a barátaink ajánlására. Érkezéskor kedvesen fogadtak a recepción, az elvárásoknak megfelelő szobát kaptunk. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan volt, sok finomságot tudtunk megkóstolni. A wellnes részleg szolgáltatásaival is nagyon elégedettek voltunk,a személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 29.
Kuponos ajánlatként találtunk a szállodára, 4 jó hangulatú napot töltöttünk ott. A hotelről közölt leírás és képek alapján nagyok voltak az elvárásaink, amiben nem is csalódtunk. Áraik kicsit húzósak, de kuponosként teljes ellátással nagyon megéri. Ja, és nem éreztetik az emberrel, hogy akciós a történet. Sajna van egy két hely ahol igen, de ez nem ide tartozik.

2013. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
a szoba kivalo a szemelyzet is a kaja az olyan sok volt hogy egy tulelo kalandon 1 evig is kitartana a tv-n a csatorna kiosztas lehetett volna kicsit tobb de igy is jo a kilatas is remek meg az a sok szolgaltatas es a fogadtatas remek de azert egy kicsit draga hely de megis nagyon jo
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szemelyzet rendkivul kedves, segitokesz volt. A hotel nagyon elegans, tiszta, modern. Az etterem es az etelek voltak a kedvenceink, fantasztikus, boseges es nagyon finom valasztekkal. Gyermekeink orommel vettek reszt a szamukra szolo foglalkozasokon, bar (gyermekprogramok szervezeseben, tartasaban jaratos szemelykent javasolva) ebben lehetne némi valtoztatast tenni, csupan annyit, hogy a programok lehetnenek olyanok, amit az erdeklodes felkeltoen izgalmas megnevezesei alapjan varhato lenne.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.846 - 9.289,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Érvényes: 2020.08.24-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 18.509,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.973 - 26.451,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 13.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.09-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval