Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 10.
Nagyon tetszett a személyzet készségessége. Miután véletlenül kiszámláztak nekünk egy olyan tételt, amit nem mi vettünk igénybe és szóltunk erről, azonnal intézkedtek (hívtak telefonon, küldtek e-mailt), hogy visszakapjuk a tévesen számlázott összeget. A szobában néha párás furcsa szag volt, ezért sokat kellett szellőztetni, de feltehetőleg ez a wellness részlegből szivárgott fel.
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 4.
Nagyon tetszett a szálloda,szép és ízléses.
Ami nem tetszett,hogy a gyerekeknek nem volt semmi program,pedig gyerekbarát szállodának hírdették.Jó lenne a gyerekeknek külön medence.
Az étkezésnél nagyon elcsodálkoztunk a választékon,kevés volt.Ahhoz kevesett nyújtottak,hogy ott van a 4 csillag.A wellness rész viszont jó.
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
A szálloda külcsinre szép. A tisztaság is normális, szolgálatkész a személyzet. Szerintem az ételek sem minőségben, sem kínálatban nem felel meg a 4*-nak. Ha tele van az étterem, inkább várnék z ajtó előtt 5-10 percet, minthogy tányérral a kezemben nem találok asztalt, kiverik a kezemből az ételt, és amire a tálhoz jutok, elfogy a kiszemelt étel, vagy reggelinél előttem fogy ki a kávé, üdítő,, kenyérféle és a tojásrántotta egyszerre.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 21.
Nagyon kellemes és ízlésesen berendezett szálloda. Nyugati színvonal, minden igényt kielégítő a szoba.A wellness részleg nagyon jó, a jacuzzi igazán kíváló. A szauna mindhárom remek.
Az ellátás pazar, széles választék minden ízvilágból. Igazán jól éreztük magunkat.A masszász is remek volt.Bárkinek jó szívvel ajánlanám.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Számomra óriási meglepetés volt,hogy egy csendes,város zajától mentes helyen tölthettünk egy kellemes hétvégét. A kiszolgálás nagyon jó volt,mindenben készséggel segítettek. Szerettem a hotel modern, letisztult stílusát. A wellness részlegen kipihenhettük a hétköznapi fáradalmakat, minden igényünket kielégített.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 18.
A szálloda nagyon szép, minimalista stílusban. A gyerekekre azonban nincs felkészülve, az ételeknél és a programoknál is igaz. Télen, esőben mikor nem lehet kimenni, egyedül a medencékre lehet számítani. Amiből a kettő darab kissé kevés, pláne, ha sok a vendég. A szauna világ kiváló, itt is akkor van ban, ha sokan vannak, mert többször előfordult, hogy nem sikerült bejutni.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
Tévéműsor választék: 1 db. közszolgálati adó (M1), 2 db. kereskedelmi adó, legalább 5-6 (de lehet, hogy ennél több) német nyelvű adó. Legalább + 1-2 közszolgálati adót betehettek volna még a kínálatba. A TV számítógép vezérlésével is adódtak problémák, de azokat szinten azonnal orvosolták. A svédasztalos vacsora esetében ellátási problémák voltak.

vmagdi TOP szállásértékelő
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 15.
Most voltunk ott három nap! Nagyon- nagyon jó volt. Imádtuk a hatalmas úszómedencét, az élménymedencét. Mindenki igen kedves, segítőkész volt, minden kérést azonnal teljesítettek. Az ételek választéka hatalmas, minden volt mi szem-szájnak ingere. Az ebédet nem tudtuk megenni, annyira bőséges. Maga a szálloda is szép, különösen belül.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Párommal jártunk januárban a szállodában 1 éjszakát, ajándékba kaptuk. Kedves és segítőkész volt a személyzet, ami segített abban hogy az ember otthonosan érezhesse magát. Kitűnő a wellness részlegük, szép nagy szaunák vannak (nekem legjobban az infra szauna tetszett) és viszonylag nagy úszó medence.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 15. - 6 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulatú és szép szálloda. A szobák kényelmesek, nincs ennek túldíszítve, a színek passzolnak, tiszta és rendezett. Az ágy nekem kicsit puha volt. A környezet kellemes. A Spa –wellness rész nekem kicsi, de szép. Az étterem jól kitalált, teli üveges, igaz néhol az asztalok közelsége zavaró a reggeli szépen tálalt, folyamatosan töltik és van egy két „újdonság” (évszaknak megfelelő hámozott gyümölcs).

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.25-ig
Royal Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.970 - 24.570,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 26.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.995 - 6.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval