Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

expert TOP szállásértékelő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A szálloda egy kedves falu közepén, viszonylag kis területen helyezkedik el, ezért nincs túl nagy udvari rész. Csendes a környék, szép a szálloda körülötti rész. A hotel nagyon dekoratív belülről. A szoba is szép, tiszta, formatervezett cuccokkal. Az étterem viszont kicsi ennyi szobához képest, meglehetősen tumultus van és volt, akinek várni kellett szabad asztalra.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Csendes, nyugodt környezet, segítőkész személyzet, tiszta szoba és szálloda, az ételek választékosak. Az ellátás remek, úgy a választékot mint az ízvilágot tekintve. A wellness részleg nagyon jó, a jacuzzi igazán kíváló. A szaunavilág remek. Összességében elmondhatjuk, hogy jól éreztük magunkat, kikapcsolódtunk és elégedettek voltunk. Visszavágyunk!
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 24.
Nagyon szép, kifogástalanul tiszta volt a szoba, fürdőszoba és az erkély is. Az ágy, ágynemű kényelmes, komfortos, a kiszolgálás, személyzet hozzáállása nagyon jó. Az ellátás remek, úgy a választékot mint az ízvilágot tekintve. Voltunk már több négy csillagos szállodában,jó szívvel mondhatom, hogy ez a topon van.

voti TOP szállásértékelő
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 21.
A szálloda modern környezetben található. A táj szépsége már magában elragadó, így nem csoda, ha pont ezt választottuk szálláshelyül!A szobák tiszták,a személyzet rendkívül udvarias, a szolgáltatásokat maradéktalanul ki lehet használni. Az étterem kínálata bőséges, van miből választani. Gyerekbarát szálláshely. Mi kell még a nyugodt pihenéshez?!
2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Összességében elmondhatjuk, hogy jól éreztük magunkat, kikapcsolódtunk és elégedettek voltunk. Ami nem igazán tetszett, hogy megérkezésünk napján hatalmas tömeg fogadott az előcsarnokban, csak nehezen lehetett előre jutni a sok embertől és az általuk kínált gépektől, berendezésektől, amely véleményünk szerint nem csak minket, hanem a többi, pihenni vágyó vendéget is zavarta.
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 10.
Nagyon tetszett a személyzet készségessége. Miután véletlenül kiszámláztak nekünk egy olyan tételt, amit nem mi vettünk igénybe és szóltunk erről, azonnal intézkedtek (hívtak telefonon, küldtek e-mailt), hogy visszakapjuk a tévesen számlázott összeget. A szobában néha párás furcsa szag volt, ezért sokat kellett szellőztetni, de feltehetőleg ez a wellness részlegből szivárgott fel.
2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 4.
Nagyon tetszett a szálloda,szép és ízléses.
Ami nem tetszett,hogy a gyerekeknek nem volt semmi program,pedig gyerekbarát szállodának hírdették.Jó lenne a gyerekeknek külön medence.
Az étkezésnél nagyon elcsodálkoztunk a választékon,kevés volt.Ahhoz kevesett nyújtottak,hogy ott van a 4 csillag.A wellness rész viszont jó.
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
A szálloda külcsinre szép. A tisztaság is normális, szolgálatkész a személyzet. Szerintem az ételek sem minőségben, sem kínálatban nem felel meg a 4*-nak. Ha tele van az étterem, inkább várnék z ajtó előtt 5-10 percet, minthogy tányérral a kezemben nem találok asztalt, kiverik a kezemből az ételt, és amire a tálhoz jutok, elfogy a kiszemelt étel, vagy reggelinél előttem fogy ki a kávé, üdítő,, kenyérféle és a tojásrántotta egyszerre.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 21.
Nagyon kellemes és ízlésesen berendezett szálloda. Nyugati színvonal, minden igényt kielégítő a szoba.A wellness részleg nagyon jó, a jacuzzi igazán kíváló. A szauna mindhárom remek.
Az ellátás pazar, széles választék minden ízvilágból. Igazán jól éreztük magunkat.A masszász is remek volt.Bárkinek jó szívvel ajánlanám.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Számomra óriási meglepetés volt,hogy egy csendes,város zajától mentes helyen tölthettünk egy kellemes hétvégét. A kiszolgálás nagyon jó volt,mindenben készséggel segítettek. Szerettem a hotel modern, letisztult stílusát. A wellness részlegen kipihenhettük a hétköznapi fáradalmakat, minden igényünket kielégített.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.01.18-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, gyermekprogrammal, wellness-részleg és sportpálya használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.445,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 9.965,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

HerceghalomX