Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A szobák kényelmesek, modern berendezésűek és kifogástalanul tiszták. A wellness részleg és az étterem mérete viszont alultervezett a szállóvendégek számához képest. Az étteremben vacsoraidőben 7-8 percet kellett várni, hogy asztalhoz jussunk. A személyzet - bár igyekezett - nem győzte cserélni a svédasztalra kitett vacsoratálakat, volt, hogy csak köretek voltak kirakva, a hús mindenhonnan elfogyott.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Párommal a közelünkben szerettünk volna kicsit pihenni, így esett a választásunk a hotelre. Amint odaértünk már meg is kaptuk a szobánkat, ami a 4. emeleten volt. Bejelentkezéskor, igaz barátságosak voltak, de túl sok infót nem kaptunk, sem az étkezésekről (időpontokról), sem az esetleges programlehetőségekről. A szobánk nagyon tetszetős volt, tiszta és tágas, nagyon tetszett nekünk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A megérkezésünkkor nem tájékoztattak, hogy a wellness részleg szinte egyáltalán nem működik. Egyik finn szauna sem, a gőz sem illetve az egyik jakuzzi sem. A szauna törülköző elkérésénél sem említették, a szauna ajtókra sem írták ki, hogy nem üzemel. Így aztán addig próbáltuk nyitogatni, míg egy másik vendég szólt, hogy nem jó.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon finom, ízletes ételek gazdag választékával találkoztam, bár süteményekben gyengék. Szobák tágasak, kényelmesek voltak, a TV viszont használhatatlan a hosszú leírás ellenére. Jó meleg szauna, azonban az úszómedencét gyakorlatilag nem lehetett használni a kisiskolás-ovis úszásoktatás miatt, ami a szállóvendégeket kiszorította a medencéből.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon,kellemes,szálloda az Abacus,kellemes csendes helyen.Bárki,ki pihenni akar,csak ajánlani tudom.Köszönöm a szálloda alkalmazottainak,a kellemes pihenést!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
2 éjszakát töltöttünk itt a párommal, minden igényünknek maximálisan megfelelt. Nagyon szép szoba,igényes wellness,tiszta környezet. Konyhája rendkívül ízletes választékos,mindig van ínyenc fogás is, ami nem feltétlenül jellemző a svédasztalos vacsoránál. Személyzet figyelmes,udvarias,segítőkész. megközelíthetősége is elfogadható.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy felejthetetlen Szilvesztert töltöttünk a szállodában. Jó volt a hangulat, kedves a személyzet és nagyon finomakat ettünk! A szobáink is tiszták és kenyelmesek voltak. Jó választás volt!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Jól éreztük magunkat. Szeretettel fogadtak bennünket. Jó volt a fürdő, kedvesek az dolgozók. Finom és nagyon sok volt az étterem kínálata. Hozzájárultak, hogy részemre a család felhozza az élelmet (rokkant lévén).
Minden jól működött, kár, hogy csak 3 éjszakára volt pénzünk. Szívesen maradtunk volna még pár napot!
Köszönjük!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
A szobák nagyon kényelmesek és tágasa voltak. A félpanzióval azonban nem voltunk teljesen elégedettek, a vacsoránál az ételek nagy része sajnos langyos volt, vagy kihűlt. Étel allergiában szenvedőknek, pl. laktózérzékenység, a reggelinél egyáltalán nem volt választási lehetőségük, csak normál tej volt és joghurt.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3-4 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bulival, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 14.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 23.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX