Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Egy tipikus céges csapatépítő hotel. Kb. 25 km-re fekszik Budapest határától, a kijutás időigénye forgalomfüggő. A faluban nincs semmilyen látnivaló, így itt praktikusan megvalósulhat a vezetők vágya, hogy a tréningező kollégák ne járkáljanak ki, itt a környéken úgysem találnak semmit, ami miatt érdemes lenne elhagyni az objektumot.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Két 12 évesgyerekkel töltöttünk 5 éjszakát a hotelben.A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt.Bármilyen kérdéssel,kéréssel fordultunk hozzájuk készségesen segítettek.Talán egy kinti medence még tökéletesebbé tenné a pihenést.Az ételválaszték bőséges volt,mindenki talált kedvére valót,még a válogatós fiú unokám is.Köszönjük a vendéglátást.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Lányomék ajánlották ezt a hotelt, mert jó kikapcsolódás volt a 4 tagú családnak. Valóban jó választás volt. Mi is jól éreztük magunkat a csodálatos környezetben található szállodában. Kedves személyzet, finom ételek vártak bennünket. Tiszta vizű wellness részleg igazi élmény volt. Egyetlen dolgot hiányoltunk, az az, hogy nincsenek szabadtéri medencék.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Nyereményúton jártam itt másodmagammal. Vonattal érkeztünk, kis segítséggel megtaláltuk a Hotelt. Rendezett, szép és tiszta község közepén találtunk rá. Érkezésünkkor is sokan voltak, de eloszlott a vendégsereg, nem volt zavaró a sok ember. A szobába semmi külső zaj nem hallatszott be. (4. emelet) Minden tiszta, tágas, praktikus volt, az étkezésekkor a bőség zavarával küzdöttünk.

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :(
Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve felvágottak látványa nem volt túl ínycsiklandó.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Céges konferenciára jöttünk párommal, kellemes meglepetés volt a szálloda. A belső kialakítása és a wellness részleg tükrözi teljes mértékben a 4 csillagot. Amikor időnk engedte a wellness részlegen pihentünk, a szaunákat barátokkal vettük igénybe akik szintén a konferenciára érkeztek. Tökéletes helyszíne akár egyéni és csoportos kikapcsolódásra is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Tiszták voltak a szobák, kedves,segítőkész volt a személyzet, az ételek is kifogástalanok voltak.Nagyon különleges ételek voltak a vacsoránál. A wellnessnél annyit hiányoltunk, hogy lehetett volna még pluszban egy melegvizes medence. De szép volt a wellness részleg is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
májusban voltunk a férjemmel a hotelban. A város kicsi,de nagyon rendezett. A hotel modern ,tiszta,rendezett nagy befogadóképességű. A személyzet kedves,segítőkész, udvarias. Az ételek kifogástalanok voltak,és nagy volt a választék. A wellness egy kicsit kicsi volt a hotel nagyságához képest,de "sok jó ember kis helyen is elfér" csak akarni kell.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Nagyon tetszett a hely, az étel abszolút kiváló volt, a személyzet pedig nagyon figyelmes és kedves. Nem tudtuk úgy lerakni az evőeszközt, hogy másodperceken belül ott ne legyen egy felszolgáló elvinni az üres tányért.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A szobák kényelmesek, modern berendezésűek és kifogástalanul tiszták. A wellness részleg és az étterem mérete viszont alultervezett a szállóvendégek számához képest. Az étteremben vacsoraidőben 7-8 percet kellett várni, hogy asztalhoz jussunk. A személyzet - bár igyekezett - nem győzte cserélni a svédasztalra kitett vacsoratálakat, volt, hogy csak köretek voltak kirakva, a hús mindenhonnan elfogyott.

Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.417 - 12.517,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.714 - 16.785,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 8.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 16.247,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszerttel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.413 - 20.981,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

HerceghalomX