Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon,kellemes,szálloda az Abacus,kellemes csendes helyen.Bárki,ki pihenni akar,csak ajánlani tudom.Köszönöm a szálloda alkalmazottainak,a kellemes pihenést!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
2 éjszakát töltöttünk itt a párommal, minden igényünknek maximálisan megfelelt. Nagyon szép szoba,igényes wellness,tiszta környezet. Konyhája rendkívül ízletes választékos,mindig van ínyenc fogás is, ami nem feltétlenül jellemző a svédasztalos vacsoránál. Személyzet figyelmes,udvarias,segítőkész. megközelíthetősége is elfogadható.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy felejthetetlen Szilvesztert töltöttünk a szállodában. Jó volt a hangulat, kedves a személyzet és nagyon finomakat ettünk! A szobáink is tiszták és kenyelmesek voltak. Jó választás volt!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Jól éreztük magunkat. Szeretettel fogadtak bennünket. Jó volt a fürdő, kedvesek az dolgozók. Finom és nagyon sok volt az étterem kínálata. Hozzájárultak, hogy részemre a család felhozza az élelmet (rokkant lévén).
Minden jól működött, kár, hogy csak 3 éjszakára volt pénzünk. Szívesen maradtunk volna még pár napot!
Köszönjük!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
A szobák nagyon kényelmesek és tágasa voltak. A félpanzióval azonban nem voltunk teljesen elégedettek, a vacsoránál az ételek nagy része sajnos langyos volt, vagy kihűlt. Étel allergiában szenvedőknek, pl. laktózérzékenység, a reggelinél egyáltalán nem volt választási lehetőségük, csak normál tej volt és joghurt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Könnyen és gyorsan elérhető Budapestről. Már a recepció egy élmény, gyorsak, kedvesek és részletes tájékoztatást adnak. A szolgáltatások igénybevétele utalványokkal egyszerű. A szoba szép, tiszta és kényelmes, a fürdőszobából csak a bidé, vagy funkciójának megfelelő más lehetőség hiányzott. Külön öröm volt a nagyítós smink tükör,apróság de nagy segítség.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A fővároshoz nagyon közel helyezkedik el, könnyű megközelíteni. A szálloda igényes, a személyzet kedves és segítőkész. Nagy a választék az ételekben és nagyon ízletesen voltak elkészítve. A wellness és fitness részleg is minden igényt kielégít.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Párommal jártam a szállodában, egy akciós lehetőséget vettünk igénybe. Nagyon tetszik a modern stílusú szálloda, kényelmes, közel van a lakóhelyünkhöz, hiszen Tatabányáról érkeztünk. Az ételek nagyon finomak voltak, a wellness nagyon hangulatos, habár kicsit zsúfolt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, bármikor szívesen visszajönnénk.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 30.
Konferencián voltam itt már nem először. Könnyen megközelíthető, jó táblák segítségével. Most is feltűnt a környékbeli utcák rendezettsége, a sok fa, park. /Este sétáltunk vacsora után/ Minden étkezés választékos, jó minőségű volt, udvarias a kiszolgálás. A wellnesst csúcsidőn kívül lehet élvezni, bár az úszómedence elég nagy.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos akcióval érkeztünk párommal a szállodába. Már a parkolás sem volt a legideálisabb a tavaszias napon, mivel a szálloda előtt max 8 autó fér el, valamint 4 busz, így a szállodával szemben kialakított parkolónak nevezett burkolatlan földúton kellett megállnunk. A szoba elfoglalása volt a következő kihívás, ugyanis az ajtón bejutni 10 percbe tellett.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
Érvényes: 2019.09.30-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
Érvényes: 2019.06.16-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX