Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness nagyon gyenge,az ételek nem változatosak ,unalmas volt.A gyerekeknek nem volt semmi amivel elfoglalhatták volna magukat,a játszóház csak pici gyerekeknek volt elfogatható.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Meglepően kellemes hétvégét töltöttünk az Abacus Wellness szállodában. Kitűnő wellness részlege (nagy, thermál jakuzzi medence, uszómedence) kellemes kikapcsolódást nyújtott. Az éttermében a félpanziós reggeli és vacsora bő választékkal állt rendelkezésre.
Összefoglalva: jó szálláshely, magas színvonalú szolgáltatással!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkészsége, hozzáállása tökéletes. Nagyon kedvesek. Az étel változatos, ízletes, finom. Egyetlen negatívum, hogy nagyon meleg volt a szobában, de ettől függetlenül, minden tökéletes.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
szep, igenyesen felszerelt szalloda sajna,neha nagyon leterhelt a recepcio várni kell unokam nem a türelmeröl hires , de megcsak 3-eves a szoba,szep bar nemmindig feltöltöt(szapan -nincs csak keresre) wellness jo a viz is jo bar allandoan telthazas nemtul csaladbarat az etterem kelemes konyha nos-ami idevonza az embereket sajna nincs gyerekszoba, pedig sok kisgyerekkel erkezö igenyelne ugyerzem megelegedtek a szep hotellel ideje lenne tovablepni meg több gyerekszolgáltatást kitalálni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
“Fiatalság, bolondság”, “Egyszer élünk! ” és hasonló klisés, de annál lelkesebb jelmondatokkal vágtunk neki a hétvégénknek a herceghalmi Abacus Hotelbe. Kedves barátommal valószínűleg korunkból kifolyólag nem a gyerekmedencék alkalmasságát vizsgáltuk (hiszen még nem futkorásznak körülöttünk a kölykök,szerencsére. .

Szerényke TOP szállásértékelő
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal töltöttünk el egy hosszú hétvégét az Abacusban. A környezet szép, a hotel kívül-belül igényes. A szobák tiszták, jól felszereltek. A wellness részlegen a negatívum : 2 medence és mindkettőben HIDEGvíz! ! ! Kültéri jacuzzi piszkos, hajszálas vízű. A személyzet kedves. Az étterem rész kicsi, a reggeli kommersz,a vacsora minimális választékú, a svédasztal BOTRÁNYOS.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a szállodában és mindig nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Kedves és gyors kiszolgálás, tiszta, rendezett szoba, kellemes wellnes. Idén ért minket egy kis csalódás, mert a fürdőszobában nem találtuk a szokásos kiegészítő kozmetikai szettet, valamint a tusoló feje is meg volt repedve és mindenhol ömlött belőle a víz, tusolni nem igazán lehetett vele.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Gyönyörű környezetből léptünk be a modern, kellemes recepcióhoz, ahol egy felkészült, mosolygós fiatalember igazított el minket. Szép és tágas a hall, az étterem modern, a svédasztalos kínálat kifogástalan, ízletes és esztétikusan tálalt. A pincérek udvariasak. A wellness részleg világos és barátságos, ügyesen megválasztott falfelületekkel.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek kitűnőek és bőségesek voltak, a személyzet minden részletre odafigyelt. Ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenni kíván.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Két éjszakát töltöttünk Valentin-nap keretében a szálloda deluxe lakosztályában. A szoba nagyon szép, igényes, tágas, kellemes terasszal. Amiért 4 pontra értékeltem az az volt, hogy az ágy nekem nem volt túl kényelmes, kemény volt a párna és nagyon nehéz a paplan. A fürdőszobában voltak tisztálkodási szerek, de pl nem volt kézmosáshoz szappan (se a falon, se bekészítve), így tusfürdővel kellett ezt megoldanunk.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.08.19. - 2020.07.18.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.788 - 16.904,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 59.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.18-ig
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.672,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval