Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
szep, igenyesen felszerelt szalloda sajna,neha nagyon leterhelt a recepcio várni kell unokam nem a türelmeröl hires , de megcsak 3-eves a szoba,szep bar nemmindig feltöltöt(szapan -nincs csak keresre) wellness jo a viz is jo bar allandoan telthazas nemtul csaladbarat az etterem kelemes konyha nos-ami idevonza az embereket sajna nincs gyerekszoba, pedig sok kisgyerekkel erkezö igenyelne ugyerzem megelegedtek a szep hotellel ideje lenne tovablepni meg több gyerekszolgáltatást kitalálni.

Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
“Fiatalság, bolondság”, “Egyszer élünk! ” és hasonló klisés, de annál lelkesebb jelmondatokkal vágtunk neki a hétvégénknek a herceghalmi Abacus Hotelbe. Kedves barátommal valószínűleg korunkból kifolyólag nem a gyerekmedencék alkalmasságát vizsgáltuk (hiszen még nem futkorásznak körülöttünk a kölykök,szerencsére. .

Szerényke TOP szállásértékelő
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal töltöttünk el egy hosszú hétvégét az Abacusban. A környezet szép, a hotel kívül-belül igényes. A szobák tiszták, jól felszereltek. A wellness részlegen a negatívum : 2 medence és mindkettőben HIDEGvíz! ! ! Kültéri jacuzzi piszkos, hajszálas vízű. A személyzet kedves. Az étterem rész kicsi, a reggeli kommersz,a vacsora minimális választékú, a svédasztal BOTRÁNYOS.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a szállodában és mindig nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Kedves és gyors kiszolgálás, tiszta, rendezett szoba, kellemes wellnes. Idén ért minket egy kis csalódás, mert a fürdőszobában nem találtuk a szokásos kiegészítő kozmetikai szettet, valamint a tusoló feje is meg volt repedve és mindenhol ömlött belőle a víz, tusolni nem igazán lehetett vele.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Gyönyörű környezetből léptünk be a modern, kellemes recepcióhoz, ahol egy felkészült, mosolygós fiatalember igazított el minket. Szép és tágas a hall, az étterem modern, a svédasztalos kínálat kifogástalan, ízletes és esztétikusan tálalt. A pincérek udvariasak. A wellness részleg világos és barátságos, ügyesen megválasztott falfelületekkel.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek kitűnőek és bőségesek voltak, a személyzet minden részletre odafigyelt. Ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenni kíván.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Két éjszakát töltöttünk Valentin-nap keretében a szálloda deluxe lakosztályában. A szoba nagyon szép, igényes, tágas, kellemes terasszal. Amiért 4 pontra értékeltem az az volt, hogy az ágy nekem nem volt túl kényelmes, kemény volt a párna és nagyon nehéz a paplan. A fürdőszobában voltak tisztálkodási szerek, de pl nem volt kézmosáshoz szappan (se a falon, se bekészítve), így tusfürdővel kellett ezt megoldanunk.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves, szolgálatkész, nem tolakodó. A SPA rész lehetne kicsit nagyobb, a szállodai férőhelyek számához képest, a pezsgőfürdő ezért néha "teltházas". Az ételek választékáról, minőségéről, mennyiségéről, valamennyi étkezésről - legyen az akár az éttermi rész, akár a kávézó - csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal töltöttünk el 2 éjszakát a hotelben. Megérkezésünkkor a hallba belépve azt hittük eltévedtünk és valami bolhapiacra értünk. Rengeteg ember össze-vissza, lépni is alig lehetett tőlük, nagyon hangosak voltak, kabátok mindenfelé stb. Kiderült, hogy céges rendezvény van, s a jelen lévők már nem voltak szomjasak. . .

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Három éjszakát töltöttünk a férjemmel a Hotel Abacusban. A szálloda gyönyörű, kellemes a légkör, a relaxációs zene nyugtató hatású volt számunkra. A reggeli és a vacsora is különleges, változatos és választékos volt. A hotel dolgozói nagyon kedvesek és figyelmesek. A wellness részleg is nagyon tetszett, és a konditerem is jól felszerelt.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.19-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2020.05.21-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
Érvényes: 2019.06.16-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.225 - 12.045,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX