Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ebben a szállodában. Legutóbb 2015 karácsonyán töltöttünk el 3 napot a családommal a herceghalmi Abacus hotelben. Kellemes karácsonyi hangulatban fogadott minket a hotel. A személyzet kedves és segítőkésze volt. A karácsonyi menüsor változatos és ízletes volt minden családtagom részére. Wellness részlege kielégítő gyertyafényes fürdőzésben is volt részünk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Nagyon vártuk azt a napot mikor indulhatunk egy 3 napos pihenésre,Herceghalomra az Abacus Hotelbe. Vonattal vágtunk neki a hosszú útnak. Utazásunk kellemesen telt és alig vártuk hogy vonatunk a herceghalmi vasútállomásra röpítsen. Nagyon csalódottak voltunk mert térdig érő gyomos volt az állomás épp csak egy kis sávon volt levágva az ut ami az állomás épületéig vezetett.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness nagyon gyenge,az ételek nem változatosak ,unalmas volt.A gyerekeknek nem volt semmi amivel elfoglalhatták volna magukat,a játszóház csak pici gyerekeknek volt elfogatható.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Meglepően kellemes hétvégét töltöttünk az Abacus Wellness szállodában. Kitűnő wellness részlege (nagy, thermál jakuzzi medence, uszómedence) kellemes kikapcsolódást nyújtott. Az éttermében a félpanziós reggeli és vacsora bő választékkal állt rendelkezésre.
Összefoglalva: jó szálláshely, magas színvonalú szolgáltatással!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkészsége, hozzáállása tökéletes. Nagyon kedvesek. Az étel változatos, ízletes, finom. Egyetlen negatívum, hogy nagyon meleg volt a szobában, de ettől függetlenül, minden tökéletes.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
szep, igenyesen felszerelt szalloda sajna,neha nagyon leterhelt a recepcio várni kell unokam nem a türelmeröl hires , de megcsak 3-eves a szoba,szep bar nemmindig feltöltöt(szapan -nincs csak keresre) wellness jo a viz is jo bar allandoan telthazas nemtul csaladbarat az etterem kelemes konyha nos-ami idevonza az embereket sajna nincs gyerekszoba, pedig sok kisgyerekkel erkezö igenyelne ugyerzem megelegedtek a szep hotellel ideje lenne tovablepni meg több gyerekszolgáltatást kitalálni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
“Fiatalság, bolondság”, “Egyszer élünk! ” és hasonló klisés, de annál lelkesebb jelmondatokkal vágtunk neki a hétvégénknek a herceghalmi Abacus Hotelbe. Kedves barátommal valószínűleg korunkból kifolyólag nem a gyerekmedencék alkalmasságát vizsgáltuk (hiszen még nem futkorásznak körülöttünk a kölykök,szerencsére. .

Szerényke TOP szállásértékelő
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal töltöttünk el egy hosszú hétvégét az Abacusban. A környezet szép, a hotel kívül-belül igényes. A szobák tiszták, jól felszereltek. A wellness részlegen a negatívum : 2 medence és mindkettőben HIDEGvíz! ! ! Kültéri jacuzzi piszkos, hajszálas vízű. A személyzet kedves. Az étterem rész kicsi, a reggeli kommersz,a vacsora minimális választékú, a svédasztal BOTRÁNYOS.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben a szállodában és mindig nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Kedves és gyors kiszolgálás, tiszta, rendezett szoba, kellemes wellnes. Idén ért minket egy kis csalódás, mert a fürdőszobában nem találtuk a szokásos kiegészítő kozmetikai szettet, valamint a tusoló feje is meg volt repedve és mindenhol ömlött belőle a víz, tusolni nem igazán lehetett vele.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Gyönyörű környezetből léptünk be a modern, kellemes recepcióhoz, ahol egy felkészült, mosolygós fiatalember igazított el minket. Szép és tágas a hall, az étterem modern, a svédasztalos kínálat kifogástalan, ízletes és esztétikusan tálalt. A pincérek udvariasak. A wellness részleg világos és barátságos, ügyesen megválasztott falfelületekkel.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 7.395,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 23.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 11.977 - 13.474,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.02-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX