Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 októberében 3. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt a férjemmel. A személyzet nagyon kedves, készséges, mosolygós. Az ételek finomak, bár egy-két fogásnál elfelejtették a sót használni. Nagyon széles a választék, mindenki talál fogára valót. A szoba tisztáságára azért adtam 3-at, mert foltos volt a függöny és még egy szép kis pókháló is díszelgett az egyik sarokban.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Ismét remek hétvègét töltöttünk el a Hotel Abacusban,a szobàk tiszták a személyzet kedves.Az étteremben óriási választék van minden alkalomal talál magának megfelelő ételt az ember.A welness részleg is kitűnő,a gyerek is jól érzi magát sok gyerek program van.Nagyon jól éreztük magunkat.

2015. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már három alkalommal voltam a szállodában. Először a 2010. augusztusban férjemmel és gyerekünkkel. Második alkalommal 2015. januárban nagy családdal (11 fő). Legutóbb 2015. októberében kétnapos rendezvényen. Mindhárom esetben mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon készséges volt, a szobák tiszták, a svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és finom.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Nagyon tetszett a légkör, a személyzet felkészültsége és kedvessége. Nagyon kellemes a bár, figyelmes a kiszolgálás. A masszőr hozzáértése tagadhatatlan, tényleg fájt másnap a hátam. . Bármilyen problémával fordultam a személyzet tagjaihoz, gyorsan találtunk megoldást.

mandrea70 TOP szállásértékelő
mandrea70 TOP étteremértékelő
mandrea70 TOP egyébhely értékelő
mandrea70 TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó kedvezményes ajánlatot találtunk ami a mi igényeinknek megfelelő-ez volt az ABACUS Hotel. A fővároshoz közel helyezkedik el,környékbeli látványosságok,látnivalók amiket is szemügyre kell venni ,mert a szálloda is tájékoztató információval ellátja az utazót(recepcion kirakva)mi minden nap szerveztünk kirándulásokat is.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Abacus Hotelnek olyan varázsa van, aminek mi nehezen állunk ellen. A korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel teljes élményt kapunk. A személyzet kiváló - csendes, udvarias, mindig a vendég gondolatai előtt járnak. A konyha és az étterem kiváló. A wellness remek - bár egy kifejezetten gyerekeknek szánt medencében mindenki örömét lelné.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 16.
A szálloda nagyon szép, a szobák praktikusan berendezettek, a bútorokon látszik az igényesség. A teraszról szép volt a kilátás. Csendes, nyugodt, pihenést biztosítottak. A személyzet nagyon kedves és segítő kész volt, egy kivételtől eltekintve az étteremben egy ősz hajú pincér nagyon udvariatlanul küldött el minket az egyik asztaltól,hogy nem látjuk , hogy az foglalt?

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már az Abacusban. Számomra óriási előnye,hogy közel van Budapesthez. A minden évben aktuális anya-lánya ill. barátnő-barátnő programokat szerveztem ide. Pontosan azért,mert ezek az alkalmak az együttlétről,a jó beszélgetésekről szólnak,és nem az autóban eltöltött hosszú órákról,míg elérjük a szálláshelyet.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ebben a szállodában. Legutóbb 2015 karácsonyán töltöttünk el 3 napot a családommal a herceghalmi Abacus hotelben. Kellemes karácsonyi hangulatban fogadott minket a hotel. A személyzet kedves és segítőkésze volt. A karácsonyi menüsor változatos és ízletes volt minden családtagom részére. Wellness részlege kielégítő gyertyafényes fürdőzésben is volt részünk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Nagyon vártuk azt a napot mikor indulhatunk egy 3 napos pihenésre,Herceghalomra az Abacus Hotelbe. Vonattal vágtunk neki a hosszú útnak. Utazásunk kellemesen telt és alig vártuk hogy vonatunk a herceghalmi vasútállomásra röpítsen. Nagyon csalódottak voltunk mert térdig érő gyomos volt az állomás épp csak egy kis sávon volt levágva az ut ami az állomás épületéig vezetett.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.672,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.311 - 33.660,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.28-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 9.964 - 16.169,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval