Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Párommal jártam a szállodában, egy akciós lehetőséget vettünk igénybe. Nagyon tetszik a modern stílusú szálloda, kényelmes, közel van a lakóhelyünkhöz, hiszen Tatabányáról érkeztünk. Az ételek nagyon finomak voltak, a wellness nagyon hangulatos, habár kicsit zsúfolt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, bármikor szívesen visszajönnénk.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 30.
Konferencián voltam itt már nem először. Könnyen megközelíthető, jó táblák segítségével. Most is feltűnt a környékbeli utcák rendezettsége, a sok fa, park. /Este sétáltunk vacsora után/ Minden étkezés választékos, jó minőségű volt, udvarias a kiszolgálás. A wellnesst csúcsidőn kívül lehet élvezni, bár az úszómedence elég nagy.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos akcióval érkeztünk párommal a szállodába. Már a parkolás sem volt a legideálisabb a tavaszias napon, mivel a szálloda előtt max 8 autó fér el, valamint 4 busz, így a szállodával szemben kialakított parkolónak nevezett burkolatlan földúton kellett megállnunk. A szoba elfoglalása volt a következő kihívás, ugyanis az ajtón bejutni 10 percbe tellett.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, egyből megtaláltuk cím alapján. A személyzet kedvesen fogadott minket, egyből a szobánkhoz vezettek minket. A wellness részleg tiszta és igényes volt, bár több kisebb és melegebb medence lehetne.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztem magam, mert rólam is szólt. Többet kaptam, mit vártam, minden belefért, egyéb kérések is, pedig a személyzetnek volt bőven teendője. Nem volt " kiszámolva" semmi! A személyzet többségét évek óta viszontlátom, ez állandóságot sugall! Ez sem magától van! Nem utolsó sorban az Igazgató is köztünk volt, Újév reggelén is, mintha ismertük volna, bontotta a pezsgőt és töltött is nekünk, saját maga!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Szilveszteri gálavacsora kiváló volt. A meghirdetett gyerek animáció nagyon gyenge volt. A wellness elèg kicsi, a gyerek nèlkül èrkezöket zavarják a gyerekek...Ami senkinek sem jó. A tisztaság nem megfelelő.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem a párommal egy nagyon kellemes pár napot töltöttünk el. Figyelemre méltó hogy a személyzet minden Dolgozója végtelenül kedves volt,és készséges,udvarias,és fantasztikus rugalmas.GRATULÁLUNK és visszatérünk hamarosan! BUÉK Almásiék

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakás csomagot választottunk, ami azt jelentette, hogy másnap este 5 óráig kellett elhagyni a szobát. Minden szép volt, csak hétvégén a wellness medence nagyon kevés volt ennyi embernek. A gyermek medencét is hiányoltuk. Az ellátás viszont kifogástalan minőségü és mennyiségü volt. Az óriás ágyak szuperek voltak, de nem illet hozzá az apró képernyőjü TV.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén novemberben választottuk az Abacus Hotelt szálláshelyünknek egy pár napos wellness-pihenésre, összekötve azt egy egy napos etyeki bortúrával. A hotel szolgáltatási minden szempontból kielégítőek, a szoba, az ételek, illetve a wellness részleg is csodás pihenést biztosított számunkra.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkaügyben töltöttem egy éjszakát a hotelben. Könnyen megközelíthető, impozáns hely, a személyzet kedvessége több, mint megfelelő. Ár-érték arány tekintetében picit többet vártam, de hozzáteszem, nincs nagy tapasztalatom a sokcsillagos szálláshelyek tekintetében. A szoba tágas, harmonikus, kényelmes a fürdőszoba is.

Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.790,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Hotel Magyar Király
3 nap/ 2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék limonádéval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.286 - 9.489,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Herceghalom
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.31.

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

HerceghalomX