Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Nagyon tetszett a légkör, a személyzet felkészültsége és kedvessége. Nagyon kellemes a bár, figyelmes a kiszolgálás. A masszőr hozzáértése tagadhatatlan, tényleg fájt másnap a hátam. . Bármilyen problémával fordultam a személyzet tagjaihoz, gyorsan találtunk megoldást.

mandrea70 TOP szállásértékelő
mandrea70 TOP étteremértékelő
mandrea70 TOP egyébhely értékelő
mandrea70 TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó kedvezményes ajánlatot találtunk ami a mi igényeinknek megfelelő-ez volt az ABACUS Hotel. A fővároshoz közel helyezkedik el,környékbeli látványosságok,látnivalók amiket is szemügyre kell venni ,mert a szálloda is tájékoztató információval ellátja az utazót(recepcion kirakva)mi minden nap szerveztünk kirándulásokat is.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Abacus Hotelnek olyan varázsa van, aminek mi nehezen állunk ellen. A korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel teljes élményt kapunk. A személyzet kiváló - csendes, udvarias, mindig a vendég gondolatai előtt járnak. A konyha és az étterem kiváló. A wellness remek - bár egy kifejezetten gyerekeknek szánt medencében mindenki örömét lelné.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 16.
A szálloda nagyon szép, a szobák praktikusan berendezettek, a bútorokon látszik az igényesség. A teraszról szép volt a kilátás. Csendes, nyugodt, pihenést biztosítottak. A személyzet nagyon kedves és segítő kész volt, egy kivételtől eltekintve az étteremben egy ősz hajú pincér nagyon udvariatlanul küldött el minket az egyik asztaltól,hogy nem látjuk , hogy az foglalt?

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már az Abacusban. Számomra óriási előnye,hogy közel van Budapesthez. A minden évben aktuális anya-lánya ill. barátnő-barátnő programokat szerveztem ide. Pontosan azért,mert ezek az alkalmak az együttlétről,a jó beszélgetésekről szólnak,és nem az autóban eltöltött hosszú órákról,míg elérjük a szálláshelyet.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ebben a szállodában. Legutóbb 2015 karácsonyán töltöttünk el 3 napot a családommal a herceghalmi Abacus hotelben. Kellemes karácsonyi hangulatban fogadott minket a hotel. A személyzet kedves és segítőkésze volt. A karácsonyi menüsor változatos és ízletes volt minden családtagom részére. Wellness részlege kielégítő gyertyafényes fürdőzésben is volt részünk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Nagyon vártuk azt a napot mikor indulhatunk egy 3 napos pihenésre,Herceghalomra az Abacus Hotelbe. Vonattal vágtunk neki a hosszú útnak. Utazásunk kellemesen telt és alig vártuk hogy vonatunk a herceghalmi vasútállomásra röpítsen. Nagyon csalódottak voltunk mert térdig érő gyomos volt az állomás épp csak egy kis sávon volt levágva az ut ami az állomás épületéig vezetett.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness nagyon gyenge,az ételek nem változatosak ,unalmas volt.A gyerekeknek nem volt semmi amivel elfoglalhatták volna magukat,a játszóház csak pici gyerekeknek volt elfogatható.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Meglepően kellemes hétvégét töltöttünk az Abacus Wellness szállodában. Kitűnő wellness részlege (nagy, thermál jakuzzi medence, uszómedence) kellemes kikapcsolódást nyújtott. Az éttermében a félpanziós reggeli és vacsora bő választékkal állt rendelkezésre.
Összefoglalva: jó szálláshely, magas színvonalú szolgáltatással!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet segítőkészsége, hozzáállása tökéletes. Nagyon kedvesek. Az étel változatos, ízletes, finom. Egyetlen negatívum, hogy nagyon meleg volt a szobában, de ettől függetlenül, minden tökéletes.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
Érvényes: 2019.09.30-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX